Skocz do zawartości

Dawne programy Polsatu


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mą pamięć, to mi najbardziej utkwił w pamięci teleturniej "Rosyjska ruletka".

Ja również lubiałem ten teleturniej a emocje Ibisza po jego wygranej przez pewną zawodniczkę były bezcenne :D Niezła była też pierwsza wersja tego teleturnieju prowadzona przez Henryka Talara. Z tego co pamiętam to tam mieżyli szybkość bicia serca i było bardzo strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wczoraj w programie ''Się Kręci!'' wspominano teleturniej ''Piramida'' który prowadził Hubert Urbański.

Piramidę prowadził obecny pierwszy głos PolSat'u - Piotr Borowiec! :twisted::read:

 

Tak nawiasem pisząc, to próbowałem znaleźć w sieci fragmenty tego teleturnieju i nie udało mi się. :evil: Czy ktoś wie, gdzie jest osiągalny? Jeżeli w ogóle. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj natknąłem się na informację,że Marta Leleniewska była asystentką programu "Idź na Całość", było to w roku 2001r. Jednak sądzę,że nie idzie tego zweryfikować. A może ktoś to może potwierdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w programie ''Się Kręci!'' wspominano teleturniej ''Piramida'' który prowadził Hubert Urbański.

Piramidę prowadził obecny pierwszy głos PolSat'u - Piotr Borowiec! :twisted::read:

 

Tak nawiasem pisząc, to próbowałem znaleźć w sieci fragmenty tego teleturnieju i nie udało mi się. :evil: Czy ktoś wie, gdzie jest osiągalny? Jeżeli w ogóle. :?

 

Urbański też to prowadził. Dokładnie pamiętam ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Hubert także. Niemniej jednak był drugi. Pierwszy był Piotruś. :smile:

 

Tak jak już pisałem bardzo chciałbym zobaczyć jakieś nagranie z nim, bo chciałbym sobie przypomnieć jego chłopięcą wówczas twarz i pokazać go mojej żonie, która tylko zna jego głos; a jak wiadomo niejednokrotnie głos nie pasuje do twarzy - osoby (radio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Leleniewska była asystentką programu "Idź na Całość", było to w roku 2001r.

Pamietam jeden odcinek jak pan Zygmunt Chajzer przedstawiał swoje "asystentki" i była tam Marta choc nazwiska nie podał . Martę Leleniewską kojarzę bardziej z prognozy pogody a obecnie z serialu "Malanowski i Partnerzy " w Polsacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

program ten był pokazany na kanale tematycznym polsatu Muzyczny Relaks i to non-stop natomiast był on pokazywany w latach 1999-2002.

do tego powtórki były pokazane na Polsacie w paśmie Muzyka na BIS oraz w latach 2002-2003 na kanale Polsat 2 od 9 do 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja uwielbiałem muzyczkę z "Dwóch Światów" jak ktoś musiał opuszczać program i to leciało jakoś tak- "pożegnania nadszedł czas..",asle nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś fragmentu z tym motywem muzycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pamięta ktoś nazwę takiego programu muzycznego, który leciał na przełomie 2005/2006 w soboty ok 9:30. Wiem, że był jakoś związany z czasopismem Brawo. Prowadziła go dziewczyna, były wywiady z gwiazdami - na bank Blog 27, a także listy od zakochanych widzów z ich problemami miłosnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak nazywał się program emitowany mniej więcej w 2005 roku w telewizji polsat. Był o tematyce grafiki komputerowej. Ludzie przysyłali filmiki komputerowe własnej roboty i emitowano po 3 filmiki w ciągu odcinku. Miał on charakter konkursy i chyba emitowany był w niedziele (akurat wtedy Matrix 2 wyszedł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Program nazywał się "BRAVO".

 

Więcej o programie:

http://magazyn.tvpolsat.info/index.php/2012/06/20-lat-polsatu-bravo/

 

Źródło: http://web.archive.org/web/200511260230 ... .com.pl/tv

Potwierdzam. W czasie Sylwestra 2005 roku ten program był emitowany wyjątkowo później bo o 17:45.

Mi z kolei się przypomniał program YE! YE! YE! gdzie często były grane teledyski produkowane przez sam program. Jedną z nich była piosenka "Wielkie, małe słowa" którą to śpiewał jakiś chłopak dla swojej młodszej siostry. Refren tej piosenki brzmiał tak:

Wielkie, małe słowa znane są od lat

otwierają serca - otwierają świat

Takie lekkie jak piórko - ważyć mogą tyle

Zmieniają na lepsze każdą szaro-burą chwilę.

Piosenka ta była realizowana w studiu wirtualnym a w tle były widoki na miasto - bodajże Warszawę.

 

Pamiętam też program "Podryw Kontrolowany" który prowadziła Renata Dąbkowska (wokalistka chodnikowej grupy Dystans a później grupy Sixteen z którą to w 1998 roku pojechała na Eurowizję) która to bodajże robiła za swatkę dla dwóch osób. Wiem że program ten był robiony "na mieście" i trwał około 30 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program nazywał się "BRAVO".

 

Więcej o programie:

http://magazyn.tvpolsat.info/index.php/2012/06/20-lat-polsatu-bravo/

 

Źródło: http://web.archive.org/web/200511260230 ... .com.pl/tv

Potwierdzam. W czasie Sylwestra 2005 roku ten program był emitowany wyjątkowo później bo o 17:45.

Mi z kolei się przypomniał program YE! YE! YE! gdzie często były grane teledyski produkowane przez sam program. Jedną z nich była piosenka "Wielkie, małe słowa" którą to śpiewał jakiś chłopak dla swojej młodszej siostry. Refren tej piosenki brzmiał tak:

Wielkie, małe słowa znane są od lat

otwierają serca - otwierają świat

Takie lekkie jak piórko - ważyć mogą tyle

Zmieniają na lepsze każdą szaro-burą chwilę.

Piosenka ta była realizowana w studiu wirtualnym a w tle były widoki na miasto - bodajże Warszawę.

 

Pamiętam też program "Podryw Kontrolowany" który prowadziła Renata Dąbkowska (wokalistka chodnikowej grupy Dystans a później grupy Sixteen z którą to w 1998 roku pojechała na Eurowizję) która to bodajże robiła za swatkę dla dwóch osób. Wiem że program ten był robiony "na mieście" i trwał około 30 minut :)

lepsze są dwa kanały HD niż 20 w 4/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...