Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2020 o 08:14, kingofsouth napisał:

Jestem w DE. Chciałbym założyć konto Disney+. Czy jest to możliwe za pomocą polskiej karty?

Konto możesz założyć w Polsce przez VPNy za darmo i bez problemów, ale jeżeli chcesz wykupić ofertę D+ musisz mieć zagraniczną kartę niezależnie gdzie jesteś na świecie. Polska karta bankowa Ci nie zadziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney naprawdę stawia wszystko na swoją usługę streamingową. Bardzo ograniczą wydawanie tytułow na blurayu: https://insidethemagic.net/2020/08/no-more-disney-4k-blu-ray-tm1/
 

Cytat

Beyond new release theatrical titles, animated fare from Disney and Pixar, or Star Wars and Marvel-related projects, there were no plans at the studio going forward to release titles on physical 4K Ultra HD—future releases would be 4K Digital only.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiele seriali dostępnych w serwisach streamingowych korzysta z tego, że nie mają z góry narzuconej długości odcinków. I jeden odcinek może trwać godzinę, a inny 30 minut, jeśli taka jest koncepcja.

Jeden z nowszych przykładów - "Raised by Wolves" od HBO Max. Są odcinki ponad 50 minutowe, są odcinki około 45 minutowe, a jeden z odcinków trwał niecałe 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie jest serial niemiecki "Biohakerzy", gdzie odcinki trwają średnio po 40 minut. W tych 40 minutach jest prawie 10 minut napisów końcowych. To jest dopiero przekręt na długość serialu.

Szczerze mówiąc mi nie przeszkadza, że odcinek jest krótszy niż zwykle. Oglądając często długaśne tasiemce po nocach, zasypiałem w połowie ze zmęczenia i musiałem w kolejny dzień dalej wałkować od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Disney wprowadził zmiany w swojej strategii oraz strukturze organizacyjnej. Informacja o zmianach została ogłoszona w mediach społecznościowych, gdzie podkreślono, że dzięki sukcesowi Disney+ firma będzie teraz stawiała na przesyłanie strumieniowe.



Disney skoncentruje się na produkcji i dostarczaniu treści dla kin oraz streamingu, przy czym priorytet będą miały produkcje na streaming.

https://gamingsociety.pl/artykul/disney-zmienia-podejscie-do-biznesu-i-stawia-na-streaming-1120172/

Z tej okazji premiera najnowszego filmu Pixara "Soul" została przeniesiona z kin do platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja bym wolał żeby produkcje Disneya zostały w HBO Go, a D+ nie wystartował, ale pewnie będzie tak jak pisze @umek i D+ wystartuje u nas razem z Czechami i Słowacją


Może nie miałeś okazji zobaczyć jakości streamu D+, ja korzystam od premiery w Holandii. HBO GO powinno zostać zdelegalizowane za tragiczną jakość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...