Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disney Plus wejdzie do Polski najpewniej dopiero w listopadzie a w sierpniu będzie jego zapowiedź. 23 lutego Disney Plus startuje w Singapurze później musi ogarnąc rynki Azjatyckie takie jak Hong Kong, Korea Południowa, Japonia a dopiero później w drugiej połowie roku będzie Europa Wschodnia. Biorąc pod uwagę ile to Państw i języków do wdrożenia to myślę że listopad 2021 jest terminem jak najbardziej optymistycznym o ile nie przesunie się to na początek 2022 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Biorąc pod uwagę ile to Państw i języków do wdrożenia to myślę że listopad 2021 jest terminem jak najbardziej optymistycznym o ile nie przesunie się to na początek 2022 roku.

Wdrożenie naszego jezyka nie jest problem. Sporo produkcji w Disney+ ma dubbing PL. Nawet Mandalorian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

31 stycznia z HBO GO znika "Artemis Fowl" (był w ofercie tylko pół roku). Czyżby Disney zbierał tytuły na premierę swojej usługi u nas? ;)

Z chęcią obejrzałbym "WandaVision" wygodnie bez zabawy w VPVny itd bo to pierwszy serial, który mocno mnie nie interesuje w ofercie D+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księga Dżungli też znika... ale animacje zostają więc myślę że nie. Ale to może być powodem że mają jeszcze umowę z HBO.
 

14 minut temu, bugmenot napisał:

Z chęcią obejrzałbym "WandaVision" wygodnie bez zabawy w VPVny itd bo to pierwszy serial, który mocno mnie nie interesuje w ofercie D+.


Rzuciłem okiem na serial i raczej model czarnobiały w proporcjach starego TV 4/3 mnie nie kręci. Ale podobno to taki wstęp tylko. Obejrzę 2 odcinki w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "WandaVision" jest sitcomem kręconym na scenie w teatrze tak jak np. "Miodowe lata". Nie oczekujcie typowego serialu superbohaterskiego. Typowy serial kanapowy. Siedzą, gadają, dyskutują, ktoś wejdzie, ktoś wyjdzie, ktoś zadzwoni. Wszystko dzieje się głównie w jednej lokalizacji i w stałej scenografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:
31 stycznia z HBO GO znika "Artemis Fowl" (był w ofercie tylko pół roku)

Od kilku lat nowości Disneya na HBO Go są dostępne tylko przez pół roku.
Mam nadzieje, że wiosną zapowiedzą start D+ w Polsce. Do niedawna mało mnie interesował ten serwis, ale odkąd zapowiedzieli "zakładkę" STAR, to usługa stała się dla mnie interesująca.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/disney-blokada-bajek-dla-dzieci-piotrus-pan-dumbo-zakochany-kundel-rasizm

 

Moim zdaniem to jest przesada. Wiele pokoleń wychowało się na tych animacjach, a teraz sobie ktoś uznał, że najmłodsi nie powinni oglądać filmu familijnego. Myślałem, że dzieci wychowują rodzice i szkoła, a nie tylko i wyłącznie telewizja i animacje. Chyba osoby decyzyjne zapomniały, że te ponadczasowe animacje niosą ze sobą coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej lewicowej poprawności politycznej i mniej sprzeciwu społeczeństwa to za kilka lat będziemy mieli, moim zdaniem, jeszcze gorzej ze wszystkim, a ludzie będą jeszcze większymi marionetkami sterowanymi przez kilka największych korporacji, które będą nam narzucały co możemy, a co nie.

 

Zresztą, to już nie pierwszy taki idiotyczny przypadek z ich strony.

.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 18:58, swordfish napisał:

Bo "WandaVision" jest sitcomem kręconym na scenie w teatrze tak jak np. "Miodowe lata". Nie oczekujcie typowego serialu superbohaterskiego. Typowy serial kanapowy. Siedzą, gadają, dyskutują, ktoś wejdzie, ktoś wyjdzie, ktoś zadzwoni. Wszystko dzieje się głównie w jednej lokalizacji i w stałej scenografii.


Nooooo niestety a raczej stety nie okazało się prawdą... i z każdym odcinkiem serial robi się fantastyczny. Choć też jako "sitcom" był zabawny tak teraz rozwala system...  nie mogę się doczekać kolejnych odcinków oczywiście w 4K HDR... :D 
 

15 minut temu, enski napisał:

a ludzie będą jeszcze większymi marionetkami sterowanymi przez kilka największych korporacji, które będą nam narzucały co możemy, a co nie.


Myślisz że czemu dzieci już dziś mają tak niski poziom nauczania w szkołach że nauczyciele modlą się aby dzieci kończąc szkołę podstawową w pełni umiały czytać i pisać ze zrozumieniem? Niestety czasy fascynacji nauką się skończyły a TV jako media rządzą światem - niestety psując ten świat. Jeśli tego nie powstrzymamy to skończy się katastrofą...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, enski napisał:

Więcej lewicowej poprawności politycznej i mniej sprzeciwu społeczeństwa to za kilka lat będziemy mieli, moim zdaniem, jeszcze gorzej ze wszystkim, a ludzie będą jeszcze większymi marionetkami sterowanymi przez kilka największych korporacji, które będą nam narzucały co możemy, a co nie.

 

Zresztą, to już nie pierwszy taki idiotyczny przypadek z ich strony.

.

Więcej prawicowej poprawności to bicie mniejszości i prześladowanie innych ras stanie się sakramentem. To jedynie blokada rodzicielska. Jak rodzic będzie chciał dziecku to włączyć to włączy. 

 

Zresztą, nikt nie zmusza nikogo do korzystania z tej platformy. Można oglądać bajki na TVP VOD. Jest wybór.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wygląda na to że cała Europa Wschodnia dostanie w tym roku Disney Plus poza Polską.

Zobaczcie grafikę.

Pochodzi ona z wikipedii ale jak widać nie da się jej edytować bo profil jest chroniony.

Może to po prostu błąd.

Tu macie link:1920px-Disney+_locations.svg.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Disney%2B#/media/File:Disney+_locations.svg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że nie przypadek. Czyli wychodzi na to że Disney+ mocno oleje nasz rynek i Mandarynian wyląduję na TVN. Chyba że wyszli z założenia że już i tak wszyscy ten serial oglądali a Discovery zapłaci nie mało więc sobie "dorobią". Mnie to wisi czy D+ wystartuje tak naprawdę bo płacić za jeden odcinek w tygodniu który trwa tylko 30min to trochę przegięcie pały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Przypadek czy faktycznie jakaś współpraca Disneya z TVN ??


... teraz tak z kumplem debatuje z USA i jeśli Mandarynian się pojawi to może oznaczać dwie rzeczy.

1. Disney zagości u nas za baaaaaardzo długi czas albo wcale...

2. Jakaś współpraca wymienna ale musiała by być mocna bo TVN na Mandaryniana po prostu nie stać.

3. Disney lub inny podmiot podlegający kupuje cały TVN (było ostatnio o masowych zwolnieniach w TVN - tak jak by się przygotowywali do sprzedaży po raz kolejny). PLAYER staje się takim Disney+ razem ze STARS a na TVN lecą filmy i seriale.

Mandarynian na TVN [zdjęcie] to zdecydowanie nie jest przypadek... chyba że to jakiś fotomontaż.
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawop napisał:


Taaaa, bo taki serialik kosztuje miliardy emoji38.png

To nie taki serialik , trochę to spłyciłeś.

Koszt produkcji to około 100 milinów dolarów. Myślę , że prawa poza Disney+ , by mogły dobić TVN 😂

Wojewódzki, Gesler i Rozenek raczej do tego się nie dorzucą 😂

Tak na marginesie obejrzałem dwa sezony "The Mandalorian" i polecam. Czekam na sezon trzeci.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jesteś fanem Star Wars... ale według fanów serial przebija całą nową trylogię na głowę...  Więc nie wiem czy to takie śmieszne...

A wie ktoś może kiedy ma być oficjalne przedstawienie tej nowej ramówki TVN... ?
Lubie Gwiezdne Wojny. Śmieje się z tego, że piszesz, że TVN nie byłoby na niego stać.

Nowa ramówka została zaprezentowana i nie ma nigdzie Mandaloriana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...