Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, laza1313 napisał:

siać plotki o przejęciu TVN przez Disney....


Od kiedy... fani z bani są jakimkolwiek wiarygodnym źródłem informacji? :) Nie wiem czy ktoś to oglądał ale oni mówią wszystko i nic... bo taka jest ich wiedza... :)  Narobić szumu... bo prowadzimy sobie na FB profil Disney+...  :rofl:

Póki nie wyjdzie jakiś Heniek z The Walt Disney Company... i nie powie że wchodzi to i to... wtedy i wtedy to wszystko może się zdarzyć. 

A wideo wrzuciłaś jak by normalnie włodarze Disney Polska nagrali materiał... hahahaa... :) 

Na razie wyszło info o VIAPLAY które jest jakby po sąsiedzku i dla mnie to jest jakaś informacja wiarygodna a nie to "COŚ"

https://www.digitaltveurope.com/2020/12/16/tv3-group-secures-exclusive-disney-deal-for-baltics/

A resztę gadania można sobie wsadzić... w przysłowiowe 4 litery... :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cinemaniac4K napisał:


Od kiedy... fani z bani są jakimkolwiek wiarygodnym źródłem informacji? :) Nie wiem czy ktoś to oglądał ale oni mówią wszystko i nic... 

Nie wiem byku czy sam to chociaż oglądałeś, bo my w tym filmie po prostu odnieśliśmy się do plotek z grupy Disney Plus Polska, dlatego żeby je obalić.
Ludzie wymyślili sobie to przejęcie TVNu dosłownie z powietrza, bez żadnych dowodów (Bo przecież przyjdzie myszka miki i wszystko kupi).

 

Pozdr, autor filmu ;)

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Noelo napisał:

Pozdr, autor filmu ;)


Czyli mamy 50/50... czy chcesz przełamać prawa matematyki? :)  Śmiechować to sobie będziemy jak wyjdzie oficjalne info.

Na razie to możesz sobie gdybać tak samo jak ja... bo wiedza twoja jest żadna... :) Ktoś wrzucił tu film jak by to był wywiad prezesów Disney+...  :rofl:

Uśmiałem się przeokrutnie... :) :) :) A tak dopiszę że byka to ty masz na osiedlu... tu proszę więcej kultury.

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

A to ciekawe, zobaczymy ile mi dzisiaj wezmą, żadnego info nie dostalem ze cena mi wzrośnie, a jakiś czas temu przeniosłem subskrypcje z NL do De, ale mam nadzieje że wszystkich aktywnych nowa cena od sierpnia będzie obowiązywała.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po ilości tłumaczeń można się domyślić czemu tego nie ma jeszcze u nas - wersja NL... 

Italiano > 902 produkcje
Espanol > 954 produkcje
Francais > 857 produkcji
Portugues > 1138 produkcji...

... Polski > 283

Ja tu bym stawiał problem czyli tłumaczenie a już nie wspomnę o prawach do filmów. Na tle świata bardzo słabo to wygląda.

A może ktoś mi podpowie... czy tłumaczenie znaczy napisy też są w jakiś sposób objęte prawami? Czyli może być tak że do filmów albo seriali ktoś inny robił napisy i to on ma prawa do napisów i taki Disney musiałby od nowa wszystko tłumaczyć? 

Czemu pytam... bo w kinie np wielokrotnie widniała informacja kto tłumaczył napisy i zazwyczaj to było tłumaczenie dla dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym naszym D+ teraz już całkiem serio. Innych języków nie ma gdzie ma jeszcze niebawem wystartować a PL jakiś jest. Dodatkowo coś u nas niebawem zrobi się gorąco czy to VIAPLAY startuje czy AMAZON już podobno 1 marca. Tak jak sama oferta Disney+ dla mnie jest mało atrakcyjna bo jeden odcinek (30 minut) jednego serialu na tydzień to mało... tak STAR to bardzo fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Disney+ ma zadebiutować w Polsce jeszcze w tym roku - podaje "Gazeta Wyborcza". Platforma streamingowa w rekordowym czasie pozyskała też na całym świecie 100 mln subskrybentów.

 

https://www.money.pl/gospodarka/disney-w-polsce-jeszcze-w-2021-roku-na-swiecie-ma-juz-100-mln-subskrybentow-6617682149026400a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...