Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2021 o 19:15, Cinemaniac4K napisał:


3. Disney lub inny podmiot podlegający kupuje cały TVN (było ostatnio o masowych zwolnieniach w TVN - tak jak by się przygotowywali do sprzedaży po raz kolejny). PLAYER staje się takim Disney+ razem ze STARS a na TVN lecą filmy i seriale.

Mandarynian na TVN [zdjęcie] to zdecydowanie nie jest przypadek... chyba że to jakiś fotomontaż.
 

Z info, które dostałem od znajomych z „rozrywkowo-serialowej części TVNu” Wiertnicza szykuje się już od dłuższego czasu do przejścia pod skrzydła Myszki Miki. Teraz wszystko dopinają pod ogłoszenie sprzedaży.

Edytowane przez DominoDoman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Każdy ogląda tak jak lubi przecież, ogólnie Disney filmem familijnym stoi, więc dubbing jak najbardziej adekwatny. Pomyśl jak ten lektor może dziecku zryć psychikę swoim beznamiętnym głosem default_smile.png





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijam piłeczkę... tak samo lektor jak i dubbing może dziecku zryć psychikę swoim beznamiętnym głosem :) Niestety jak w lektora to my umiemy dość sprawnie tak w dubbing to rzadko się zdarza aby było fajnie...

Edit: ale co do dzieci to masz rację... myślę że innej opcji nie ma. Aleeeeee to jest często tak straszne doświadczenie że w IMAX raz czytałem pomylili wersję i puścili Avengers z dubbingiem to wyszła ponad połowa sali... :) 

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DominoDoman napisał:

Z info, które dostałem od znajomych z „rozrywkowo-serialowej części TVNu” Wiertnicza szykuje się już od dłuższego czasu do przejścia pod skrzydła Myszki Miki. Teraz wszystko dopinają pod ogłoszenie sprzedaży.

To twoje info to tak jakbym wczoraj napisał ze  stacja TVN przechodzi na 4K i ruszy przedwczoraj🎈🤦‍♂️ 

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cinemaniac4K napisał:


Całe szczęście że wszystko ma oryginalną ścieżkę dźwiękową i napisy... bo dubbing to tylko w animacji. Dla mnie wyjątkiem to filmy Asterix i Obelix oraz Paddington.

Mi tam Manadalorian z dubbingiem się podobał.

Liczę , że inne produkcje tak samo przypadną mi do gustu. Disney+ startuj już w naszym pięknym cudownymn kraju :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

Mi tam Manadalorian z dubbingiem się podobał.


Widziałem przez pierwsze minuty pierwszego odcinka... nie dałem rady w żaden sposób...
 

16 minut temu, patryszq napisał:

To twoje info to tak jakbym wczoraj napisał ze  stacja TVN przechodzi na 4K i ruszy przedwczoraj


W każdej plotce jest "źdźbło" prawdy. To nie był by głupi ruch. Tylko ciekawe co dalej z polityką haha... bo tak jak z lewej są osz*łomy co nie zobaczy meczu na TVP bo tam też jest propaganda tak może być że teraz z prawej strony dzieci będą miały zakaz oglądania bajek... :rofl:

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zobaczyłem całe dwa sezony... + do tego WandaVision... i już nigdy więcej nie chce słyszeć o czymś takim jak DUBBING. Tak jak lektor to też nie zawsze wyjdzie, tak dubbing niszczy aktorstwo. Bo jak w lektorze (ważne aby był dobry - a ogólnie mamy dobrych lektorów) jednak słyszysz oryginalny głos aktora tak dubbingująca oferma niszczy jego postać... :) 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...