Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie sezony operowały już w znacznie mniejszym ziarnie, także trudno powiedzieć w ilu % taki efekt wynika z założeń, a ile ze starej maszyny skanującej taśmę 16MM :)

Polityka D+ przepływności strumieni video typu "one size fits all" przy tym serialu akurat się nie sprawdza, ale patrząc całościowo na bibliotekę serwisu dla klienta jest to korzystniejsze od tego co dzieje się np. na Netflixie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
43 minuty temu, lary504 napisał(a):

Mam wykupiony pakiet roczny do czerwca. Czy można teraz kupić jeszcze raz roczny ważny od czerwca?

Wysłane z mojego 22081212C przy użyciu Tapatalka
 

Tak to by każdy chciał  biorąc pod uwagę inflację  ;) już wcześniej ludzie tu pisali że mogli tylko wersję miesięczną wybrać po skończeniu rocznego cyklu, nawet na infolinii polecali założyć nowe konto aby roczny dostęp kupić więc jest niemal pewne, że odpowiedź na Twoje pytanie brzmi "nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przedłużając umowę w Polsat Box wraz z Disney+ można korzystać ze starego konta, do którego jest podpięta karta, czy trzeba zarejestrować nowe konto?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą podwyżką? Jak mam roczną subskrypcję to teraz będę musial dopłacić różnicę?

Od 6 grudnia klienci, którzy nie zdecydowali się zrezygnować z umowy z Disney+, będą płacili 37,99 - czyli niemalże 10 złotych więcej. Również cena rocznej subskrypcji wzrośnie - z 289,90 złotych do 379,90 złotych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ludziska 😊mam problem z apklikacja disney+ na tv lg tzn u mnie było wszystko ok działała bez problemu,Dałem tv znajomym 5km od mojej miejscowosci i u nich disney nie działa,wyswieta ze w tym rejonie disney nie jest obsługiwany ,najlepiej ze wczesniej mieli samsunga i to samo inne apk bez problemu działaja ,Aha nie mają zadnego vpn to są trochę wiekowi znajomi wiec nawet nie wiedzą ze co takiego jak vpn istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...