Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co? Trzebać zmienić pracę na lepiej płatną a tak na serio to twoje porównanie jest bez sensu. To tak jakby napisać że dziś Netflix 4k jest droższy o 720zł niż 10 lat temu
To było celowe bzdurne porównanie. Po co było porównywać do ceny promocyjnej, która obowiązywała miesiąc?
Uczciwość nakazuje porównywać ceny standardowe, a nie promocyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie uda się załatwić dobrej umowy z Polsatem Box jestem w stanie przełknąć tą podwyżkę.

Jestem zadowolony z tego serwisu.

Tym bardziej, że po ponad roku czekania naprawili u mnie dźwięk 5.1 - przestało przerywać w soundbarze, a sprawa podobno trafiła do działu technicznego bodaj w Londynie.

.Po 2-3 aktualizacjach nadal ok. Dźwięk i obraz na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał(a):
6 godzin temu, kamil88pl napisał(a):
Jakim cudem ludzie mieli abonament roczny disneya za 72 pln? Można jeszce tak kupić? 

można kupić za 100 zł na rok lub 10 zł miesięcznie konto tureckie. Co najlepsze założysz je bez VPN. Instrukcja co i jak na pepperze

Podrzuć linka

Ktoś do rodzinki przygarnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LorDx napisał(a):

Tak patrze co serwis te same narzekania, rezygnacje. Polacy lubią narzekać a potem subskrybować :D

Teoretycznie nic nie powinni opłacać bo złe i niedobre :D a bibliotekę maja każdego serwisu obcykaną od dechy do dechy, włącznie z nowościami.

Jak widać Polacy chcą płacić, ale mniej, nic dziwnego, bo i zarobki kilka razy mniejsze niż na zachodzie. Poza tym nie ma powodu, by cieszyć się z podwyżki. Moim zdaniem, za duże rozdrobnienie, zbyt wiele serwisów, a takie akcje to okazja, aby zrewidować, czy wszystko trzeba mieć. Dla mnie Disney+ jest nadmiarowe, rozstanę się bez żalu, bo i tak prawie nic tam nie oglądam. A kto lubi, niech płaci więcej.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje kryteria. Wg. upflix.pl Disney+ ma obecnie 1959 tytułów. Nowości mało mnie interesują, bo preferuję filmy nakręcone przed 2000 rokiem, tych ma 395. Spokojnie zdążę obejrzeć to co mnie interesuje (o ile nie usuną). A ogólnie. Podwyżki mnie nie dziwią, wszystko drożeje więc serwisy również będą. Ale Polska to nie Szwajcaria, gdzie kilka franków nie robi różnicy. Większość ludzi u nas liczy się z pieniędzmi, kolejny serwis drożeje, coś tam siłą rzeczy musi pójść do redukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Viaplay zwinie, wtedy to co mieli wezmą inni i będzie okazja do kolejnych podwyżek. Bo taniej już nigdzie nie będzie. Jeśli chodzi o Disney+, ich kontent jest dla mnie dość osobliwy. Nie gustuję w bajkach, filmach podszytych fantastyką i tym podobnych klimatach więc nie mam motywacji, by to mieć mimo wyższej ceny i utrudnień na modłę Netflixa.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Polacy, Niemcy na przykład są bardzo oszczędnym narodem. Poza tym nie za darmo, bo za subskrypcję się już płaci, nie każdy też załapał się na super promocję przez operatora. Kilka złotych to nie jest dużo, ale tu kilka, tam kilka i robi się konkretna sumka w skali roku. Jak zarobki zrównają się z tymi zachodnimi, wtedy przeciętny Polak będzie na to patrzył przez palce. A na razie kieszenie Polaków nie są tak rozciągliwe jak się zagranicznym platformom wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zuzia napisał(a):

Jak się Viaplay zwinie, wtedy to co mieli wezmą inni i będzie okazja do kolejnych podwyżek. Bo taniej już nigdzie nie będzie. Jeśli chodzi o Disney+, ich kontent jest dla mnie dość osobliwy. Nie gustuję w bajkach, filmach podszytych fantastyką i tym podobnych klimatach więc nie mam motywacji, by to mieć mimo wyższej ceny i utrudnień na modłę Netflixa.

Dla mnie akurat Disney+ to obecnie najczęściej oglądany serwis. Głównie dla kontentu z zakładki Star.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Jak zarobki zrównają się z tymi zachodnimi, wtedy przeciętny Polak będzie na to patrzył przez palce.

Jak się zrównają,  to ceny w sklepach będą 2× większe niż obecnie. Produkty na zachodzie dużo nie odbiegają cenowo od tych co PL, a nawet jest wiele tańszych. 

Więc Polaka dalej nie będzie stać na serwisy video,  bo drogie będzie życie.....ale jeszcze lata miną do tych czasów. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, diabeu napisał(a):

Dla mnie akurat Disney+ to obecnie najczęściej oglądany serwis. Głównie dla kontentu z zakładki Star.

Ja też zaglądam często do tej zakładki. Ogólnie interesują mnie głównie kategorie "Ponadczasowe klasyki", "Kultowe klasyki". Ale nie są one tak bogate jak mogłyby być.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kwestia kreowania cyfrowych podobizn nadal budzi kontrowersje.

Cytat

Wieści o niepokojącym procederze za kulisami serialu Marvela i Disney+ pojawiły się w mediach na początku tego miesiąca. W raporcie serwisu NPR napisano wówczas, że jedna z aktorek pojawiających się w tle „WandaVision” została podczas produkcji zeskanowana przez pracowników wytwórni – za pozowanie nie otrzymała dodatkowego wynagrodzenia, ani informacji, co do przeznaczenia trwającego około kwadransa skanu 

Cytat

Najwyraźniej właśnie na fali kontrowersji, która wylała się na Disneya po opublikowaniu relacji aktorki, zmiany w procedurze rekrutowania statystów pojawiły się w serwisie Central Casting, będącym główną bazą ofert pracy dla statystów. W formularzu rekrutacyjnym na tej stronie pojawiła się wzmianka uświadamiająca osobę składającą aplikację, że jego „wizerunek, głos, podobizna” i tak dalej mogą zostać wykorzystane bez żadnych ograniczeń, w ramach każdego istniejącego medium. Dodajmy, że brak wyrażenia zgody na tę klauzulę wyklucza możliwość przesłania formularza. 

https://filmozercy.com/wpis/statysci-zostana-wyparci-przez-cyfrowe-podobizny-klauzula-o-skanowaniu-twarzy-dodana-do-zgloszen-o-prace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

Weź się zastanów czy Ci się opłaci roczny sub w sytuacji gdy możesz przez 3 m-ce płacić 7zł

Oczywiście, że się opłaci: przy rocznym zapłacisz 289,90; a przy zniżce 362,88; nawet jak po 3 miesiącach weźmiesz roczny za rok wyjdzie ok. 306zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...