Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2023 o 13:24, ronnie84 napisał(a):

W sumie ciekawe czy jakaś promocja dla przedłużających znów się pojawi? 

Ale jaka promocja dla przedłużających? 

 

W dniu 14.04.2023 o 12:23, diabeu napisał(a):

No właśnie. Coraz bliżej 1 roku platformy w Polsce. Mogliby dla użytkowników, którzy są od początku dać możliwość przedłużenia znów 12 miesięcy w cenie 8. Ale pewnie się tego nie doczekamy :) .


Kto wybrał subskrypcję roczną, ma wyraźnie zaznaczone w szczegółach swojej płatności na swoim koncie D+, że odnawia się po pierwszym okresie na subskrypcję miesięczną za 28,99 PLN. Po co maja robić promocję, jak już mają klienta "złapanego" w stałą płatność? 
Specjalnie odświeża się na subskrypcję miesięczną, a nie roczną, bo jak ktoś zapomni odwołać subskrypcję, łatwiej od niego ściągnąć mniejszą kwotę co miesiąc, niż tą większą opłatę roczną. Korzystne jest dla tych "zapominalskich", którzy po roku nie odwołają przedłużania, a nagle zauważą pobranie kolejnej opłaty. Jak zrezygnują, muszą poczekać tylko maksymalnie 1 miesiąc na wygaśnięcie, a nie cały rok.

 

I tu pytanie. Jeśli odwołam roczną subskrypcję, która kończy mi się w czerwcu 2023, to czy po odczekaniu 1-2 dni, mogę na tym samym koncie odświeżyć promocyjną opłatę roczną, czy zawsze będą miał do wyboru miesięczną? 
 

Wychodzi na to, że chyba Janusz Cebulak musi po pierwszym roku anulować i od nowa zakładać konto na nowego maila, aby mieć 12 miesięcy w cenie 10.

 

Być może sam D+ przy anulowaniu coś proponuje, aby dalej korzystać z serwisu. Chyba muszę poczekać na nowe posty w czerwcu w tym temacie, aby zobaczyć reakcję innych na pobranie kolejnej opłaty po roku czasu.

 

Swoją drogą opłata miesięczna jest do przełknięcia za bibliotekę, która otrzymujemy i dobrą jakość techniczną. Można jedynie psioczyć na oryginalne seriale z uniwersum Star Wars i Marvela - po za wyjątkami, głównie są to odgrzewane kotlety jadące na znanej marce. "She-Hulk" jest idealnym przykładem jak można łatwo oszukać widza, opakować psią bobkę w marketingowy cukierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2023 o 10:51, swordfish napisał(a):

Wychodzi na to, że chyba Janusz Cebulak musi po pierwszym roku anulować i od nowa zakładać konto na nowego maila, aby mieć 12 miesięcy w cenie 10.

Heh Janusz Cebulak to kupił w zeszłym roku z tureckiej subskrypcji ... w kwietniu tego roku zwrócili pieniądze (nie wiadomo czemu) i znowu kupił na Turcję :) Minus że w tym roku podrożało i już wychodzi 150 zł za rok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Walt Disney Co: Disney Plus stracił 4 mln abonentów w drugim kwartale roku podatkowego 2023, do poziomu 157,8 mln. Jest to 2 kwartał z rzędu spadku liczby abonentów w serwisie, który zanotował spadki zarówno na rynku indyjskim jak i amerykańskim. 


To było do przewidzenia. Żadna z platform SVOD nie jest warta swojej ceny. Jak ktoś myślał, że wrzucając jeden serial i rozciągając go na 2 miesiące (1 odcinek co tydzień, który trwa tylko 30-40 minut), to zawojuje cały świat... to chyba mocno przedawkował tabelki w Excelu haha... :) To się musiało tak skończyć. Mało tego... nie wróże dalej sukcesów bo już zapowiedzieli że będą produkować jeszcze mniej filmów i seriali na Disney+. A do tego dodajmy wincej poprawności politycznej i Disney+ będzie zapewne niedługo dodawany darmo do popcornu w kinie... :) 
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny rok Disney+ już niestety bez promocyjnej ceny 229,90 zł.

Dostałem właśnie maila, że zbliża się koniec subskrybcji i przełączą mnie od czerwca na miesięczną za 28,99 zł i ew. mogę wybrać 12 miesięcy w cenie 10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bgmnt napisał(a):

Następny rok Disney+ już niestety bez promocyjnej ceny 229,90 zł.

Dostałem właśnie maila, że zbliża się koniec subskrybcji i przełączą mnie od czerwca na miesięczną za 28,99 zł i ew. mogę wybrać 12 miesięcy w cenie 10.

 

Ja też dostałem maila, ale info tylko o przełączeniu mnie na plan miesięczny i dopiero po tym miesiącu będę mógł z powrotem wrócić do subskrypcji rocznej, ale nie podali żadnych cen tej rocznej. Jedynie info że miesięczna za 28,99.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ja sobie na razie zostawię serwis. Liczę na dobrą ofertę od Plusa lub Polsat Box w kwestii ceny za Disney+ wraz z końcem roku.

 

Od kwietnia systematycznie namawiają mnie do przedłużenia oferty. Zobaczę co w czerwcu zaproponują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...