Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, dla jednych to drogo, dla drugich nie. Z pewnością oferta jest bardzo rozbudowana pod każdego użytkownika, tu nie ma co narzekać.

Lubię oglądać produkcje Disneya (zwłaszcza pozycje serialowe i filmowe gdzie grają aktorzy), ale też od FOXa (teraz FX). Nie wiem jak jest z pozycjami od MARVELA, jestem raczej fanem DC (zwłaszcza te serialowych), może kiedyś przełamię barierę aby móc coś obejrzeć ze świata Marvela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Disney+ nie abonuje, bo nie ma tam ciekawych treści dla mnie. Bajki dla dorosłych mnie nie kręcą. Czasami korzystam z ich promek na Disney+ za kilka złociszy. I po tych doświadczeniach, jak dla mnie to najsłabszy serwis sVOD z wielkiej trójki (Netfix, HBO Max, DIsney+), głównie pod względem pozycji bez polskiego lektora. Nie wszyscy lubią napisy. A jesteśmy jednak w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

Wiesz, dla jednych to drogo, dla drugich nie. Z pewnością oferta jest bardzo rozbudowana pod każdego użytkownika, tu nie ma co narzekać.

Lubię oglądać produkcje Disneya (zwłaszcza pozycje serialowe i filmowe gdzie grają aktorzy), ale też od FOXa (teraz FX).

Dokładnie. Ale jak idziesz po piwo do sklepu, nie kupujesz każdego po sztucę bo w promocji ;) Kwestia indywidualna, kto co chce oglądać i za co płacić. Ty masz argumenty, żeby z D+ nie korzystać. Ktoś inny na odwrót. I to nie chodzi już o to, czy kosztuje to 10zł czy 40zł za miesiąc.

 

FX a FOX to produkcje z dwóch biegunów. FX to zazwyczaj seriale z wysokiej półki a FOX - zazwyczaj procedurale z niskiej półki.

Swoją drogą, gdy nadal D+ będzie miał problemy i Iger się zdecyduje na sprzedaż FOX (już kilka razy przebąkiwał) to na D+ to już w ogóle nie będzie co oglądać ;) W serialach to właściwie tylko FX ciągnie ten okręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak lubię oglądać produkcje Disneya, zarówno jak z Warner Brosa czy z innej wytwórni. Posiadam dostęp zarówno do Netflixa, HBO Max, Disney+, Prime Video czy SkyShowtime oraz naszych lokalnych dostawców. Jestem abstynentem pierwotnym, od moich narodzin nie spożyłem jeszcze alkoholu i nie mam zamiaru, nie spróbowałem nawet ani jednego papierosa, da się żyć bez tego. Wiem, że być może jestem uzależniony od serwisów wideo, bo trudniej zrezygnować z którejś w danym momencie, tak to jest jak się ma oferty promocyjne po niższej cenie. Ale domyślam, że nie tylko ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Co przekłada się na 31,65zł mies., jak na jedną osobę która nie współdzieli z innymi to drogo jak na 1 platformę.

 

17 minut temu, Marek99 napisał(a):

Ja to jednak lubię oglądać produkcje Disneya, zarówno jak z Warner Brosa czy z innej wytwórni. Posiadam dostęp zarówno do Netflixa, HBO Max, Disney+, Prime Video czy SkyShowtime oraz naszych lokalnych dostawców. 

Z jednej strony trzy dychy to dla Ciebie drogo, ale z drugiej abonujesz kilka serwisów na raz. Ktoś Cię do tego zmusza? Weź sobie na miesiąc jeden, na kolejny inny serwis itd. A nie wszystko na raz. Skoro tak drogo... 

Swoją drogą - serio - trzy dychy to drogo? U mnie w pracy dwudaniowy obiad tyle kosztuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto rozważyć inne opcje dostępu aby była niższa cena, np w abonamencie w Plusie jakiś czas temu mi proponowali rok za darmo a potem drugi rok pełna cena - oczywiście podziękowałem bo mam D+ w PB. Ale sumując w takim przypadku wychodzi D+ wychodzi za pół ceny przez 2 lata - minusem jest cyrograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, k05 napisał(a):

Swoją drogą - serio - trzy dychy to drogo? U mnie w pracy dwudaniowy obiad tyle kosztuje. 

Drogo, biorąc pod uwagę, że dominują klimaty "baśniowe", a nie każdy je lubi. Dla mnie oglądalne jest to co w zakładce STAR, ale też mocno wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

Zawsze warto rozważyć inne opcje dostępu aby była niższa cena, np w abonamencie w Plusie jakiś czas temu mi proponowali rok za darmo a potem drugi rok pełna cena - oczywiście podziękowałem bo mam D+ w PB. Ale sumując w takim przypadku wychodzi D+ wychodzi za pół ceny przez 2 lata - minusem jest cyrograf.

Jak się chce to praktycznie na każdy serwis znajdzie się jakaś promocja, możliwość płacenia mniej i wcale nie trzeba szukać kogoś obcego do współdzielenia, by obniżyć koszty. Jeżeli ktoś korzysta z jakiegoś serwisu regularnie to 2-letni cyrograf nie jest problemem. 

2 minuty temu, Zuzia napisał(a):

Drogo, biorąc pod uwagę, że dominują klimaty "baśniowe", a nie każdy je lubi. Dla mnie oglądalne jest to co w zakładce STAR, ale też mocno wybiórczo.

Dlatego jak komuś nie odpowiada to rozwiązaniem jest subskrypcja okazjonalna. 

Sam mam Disney+ w Polsat Box, ale oglądam tam głównie starocie typu "24 godziny" czy "Białe kołnierzyki". Z nowości faktycznie jest ciężko coś znaleźć i nie wiem czy na koniec umowy zdecyduje się na jej przedłużenie. 

A jeżeli jeszcze mają zamiar zrobić to: 

4 godziny temu, spotify napisał(a):

 

Swoją drogą, gdy nadal D+ będzie miał problemy i Iger się zdecyduje na sprzedaż FOX (już kilka razy przebąkiwał)

to ja nie wiem jak oni chcą przyciągnąć subskrybenta, którego Disney nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmienią swojego podejścia pod względem poprawności odnośnie kolorów ras i równowagi płci to słabo widzę ich finanse. Będą zmuszeni połączyć się z Apple czy HBO albo wyprzedawać prawa Netflixowi (wcześniej zabrali stamtąd wszystko łącznie z serialami o Daredevilu i Punisherze - może wrócą z powrotem)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, k05 napisał(a):

to ja nie wiem jak oni chcą przyciągnąć subskrybenta, którego Disney nie interesuje. 

Kilka razy to rozważał. Najpierw plotka, że Fox a później jak napisał @Pawop że tylko biznes telewizyjny.  Sprawa niby zamknięta.

Ale tylko wraca sprawa sytuacji finansowej po każdych wynikach kwartalnych i już zaraz analitycy wracają do tematu co z Fox, który kosztował Disney jeśli dobrze pamiętam ponad 70mld.

Tytułów do NF też nie mieli sprzedawać. Kasować tytułów też nie.

Póki Disney nie wyjdzie na dobrą prostą, wszystko jest możliwe, w tym rozważania co z Fox - całość czy tylko część TV. A może w ogóle ten pomysł pójdzie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dychy miesięcznie za Disney w opcji rocznej to jednak, jak dla mnie, dalej o wiele lepiej niż Netflix za 6 dych miesięcznie. Zwłaszcza że jest sporo treści 4K. Mimo wszystko dla mnie obecnie Netflix i Disney to dwa serwisy pierwszego wyboru. Do tego Prime Video, głównie ze względu na cene i jakość produkcji oryginalnych i SkyShowtime. Cała reszta jest... resztą. HBO mam za wymianę za Netflixa, Canal+ Online wziąłem na KSW Epic i chwilowo trzymam aby skończyć kilka seriali, aczkolwiek pewnie będę się zastanawiał nad zakupem jak będzie wiadomo jak dostępna będzie Liga Mistrzów. Viaplay to osobna sprawa bo tutaj od początku brałem ze wzgledu na ofertę sportową.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki Disney nie wyjdzie na dobrą prostą, wszystko jest możliwe, w tym rozważania co z Fox - całość czy tylko część TV.

Równie dobrze można napisać, że Netflix kupi HBO. W tym momencie jest to tak samo prawdopodobme


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...