Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale mam pytanie odnośnie anulowania subskrypcji Disney. Chodzi mi o to do kiedy jest ważne konto i można jeszcze coś oglądać? Tzn. jeśli anuluję powiedzmy dzisiaj, a w ustawieniach konta mam podane, że data następnego rozliczenia to 22.01, to znaczy, ze po anulowaniu tego 22.01 już nie będzie się dało nic oglądać, czy to obowiązuje dopiero od 23.01, a 22.01 wchodzi jeszcze w okres poprzedniego rozliczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 11:33, swordfish napisał(a):

Czy można sztucznie oszukać system? Ściągnąć do oglądania offline. Wyłączyć na urządzeniu internet i aktualizację czasu, a datę przestawić na wcześniejszą?

Miałem kilka filmów pobranych.  Skończyła się subskrypcja, nie odpalałem wifi w tablecie.  Obejrzałem filmy miesiąc po zakończonej subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystam z kilku streamingów, ale z Disney+ nigdy nie miałem okazji skorzystać.
Czytałem w internecie czy jest możliwość zakupu karty podarukowej.
Z tego co wyczytałem, to można kupić kartę podarunkową Google Play.
Czy to jest prawda? Czy można potem jakoś ze swojego konta Google Play doładować konto Disney+?
Ile kosztuje miesiąc abonamentu?
Czy jak nie doładuje swojego konta Disney+, to po prostu usługa się wyłączy i nie będą mi naliczać dodatkowych opłat?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie. :) 

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W sierpniu 2023 r. Disney po raz pierwszy ogłosił, że wprowadzi zasady zapobiegające udostępnianiu hasła a wczoraj dyrektor generalny Bob Iger w szeroko zakrojonym wywiadzie dla CNBC potwierdził, że firma będzie realizować te plany począwszy od czerwca.

Na początku będą to tylko wybrane kraje a " globalna walka" z udostępnianiem hasła ma nastąpić w sierpniu :)

 

https://www.theverge.com/2024/4/4/24121189/disney-plus-paid-password-sharing-crackdown-june

 

https://www.forbes.com/sites/davidphelan/2024/04/04/disney-plus-warning-password-sharing-crackdown-is-starting-soon/amp/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Amerykańcy chyba jednak traktują nas jak bantustan, skoro nawet nie raczą udzielić odpowiedzi swoim subskrybentom.                                  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/disney-brak-lektor-napisy-dubbing-wersja-dzwiekowa-biedne-istoty-american-horror-story-jednostka-19-jak-ogladac-2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie w nawiązaniu do poprzedniego posta, bo teraz go przeczytałem ;-)

"Biedne istoty" oskarowy film, a tu  suprise- brak lektora. :mad: Ja bym obejrzał z napisami, ale reszta family zawetowała z tego powodu wieczorny seans z tym filmem.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, swordfish napisał(a):

A skoro są napisy i umiesz czytać, a reszta family już nie, przeczytaj im dialogi.

Wszystko ładnie i pięknie jak ma się dobry wzrok. Jeśli oglądałbyś z kimś kto ma astygmatyzm albo tzw "kurzą ślepotę" lub inną wadę wzroku to ciekawe czy czytałbyś cały film dialogi lol

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie nie wyświetlali wersji z lektorem lub z dubbingiem. 

Ciekawe jak radzą sobie Holendrzy lub Skandynawowie ze słabym wzrokiem. Tam wszystkie filmy od dawna są z napisami, nawet na podstawowych kanałach telewizyjnych. Lektora nie znają.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię z tego powodu jakiejś afery. @Arkon dlatego m.in z tego powodu Apple+ u nas takie "popularne" nawet przy tylu promkach za free.

Klient płaci to wymaga wyboru napisy/lektora zwłaszcza przy takiej propozycji.

 

 

Edytowane przez white snake
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał(a):

Apple ma tylko napisy i nie widzę problemu. Oczywiście powinien być wybór, ale tak jak kolega wyżej napisał w kinie była tylko wersja z napisami. 

Dlatego nie mam tego serwisu i nigdy nie był w kręgu moich zainteresowań🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat dużo tracisz, bo seriale mają genialne. Tak jak napisałem wyżej jestem za wyborem, ale na wielu serwisach spotkałem pozycje tylko z lektorem lub tylko z napisami, a na Viaplay ponoć nawet bez tego. Gorsze jest to, że napisy na Disneyu są często nieczytelne na jasnych powierzchniach i nie wiem jak to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, swordfish napisał(a):

W kinie nie wyświetlali wersji z lektorem lub z dubbingiem. 

Ciekawe jak radzą sobie Holendrzy lub Skandynawowie ze słabym wzrokiem. Tam wszystkie filmy od dawna są z napisami, nawet na podstawowych kanałach telewizyjnych. Lektora nie znają.

Nigdzie na świecie nie ma lektora oprócz takich potęg jak Polska, Gruzja, Litwa…itp. Lektor to nic innego jak komunistyczna naleciałość zagłuszająca oryginalne głosy aktorów i jest obiektem drwin w cywilizowanych krajach.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...