Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I Etiopię. Koniecznie Etiopię!

 

Ważne, że ktoś zarobi na naiwnej masie ludzi. Przecież to widowisko to jedna wielka patologia, nie ma tam żadnych zasad co do doboru repertuaru i występuje typowe pomieszanie z poplątaniem - zero jakiejkolwiek miarodajności.

 

I jeszcze jedna uwaga - Kasia Moś? Ta pani ukończyła 18 lat? Jeśli tak, to raczej Katarzyna. Zresztą sądząc po wynikach audiotele nadaje się tylko do reklam Link4, z których jakieś grosze wyłupie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaję. Trzeba było mówić tak od razu, przecież nie będę szukał jakichś Dni Pipiduwy, aby się dowiedzieć, czy to pseudonim czy może tak lubi.

 

Dobrze, że nie ma jakiejś Natalki Szreder albo Ewelinki Lisowskiej, to by było dopiero Domowe Przedszkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Moś miała najlepszą piosenkę jak dla mnie, jedyną ktorą wrzucilbym na wlasna playlistę do sluchania z calego tego eurowizyjnego show.
A co Światowej Edycji to od wielu lat w Kanadzie Eurowizję transmituje jakaś gejowska telewizja, w Chinach za t jaksa duza stacja i oni sa zainteresowani jak najbardziej.

 

 

Ze Szwecji pojedzie faworyt, dalej nie wiem co jest w tej piosence takiego super :/

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem profil Eurowizji na Facebooku zaczyna już publikować teledyski i nowe wersje piosenek. Na pierwszy rzut poszła między innymi Polska która przedstawiła teledysk (emitowany we fragmencie w programie "Świat się kręci" bodajże w miniony poniedziałek) ale także Albania i Izrael które wraz z teledyskiem przedstawiły nowe... przekombinowane wersje utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info opublikowało wywiad z Michałem Szpakiem: www.tvp.info/24476377/nie-bede-robil-na-scenie-zadnych-fiflakow-co-planuje-michal-szpak-na-eurowizje

Wiemy z niego że nasz reprezentant odwiedzi eurowizyjne pre-party organizowane w Amsterdamie, Londynie i Rydze.

Kilka dni temu poznaliśmy przed ostatni utwór czyli "Walk on Water" w wykonaniu Iry Losco (2 miejsce z "7th Wonder w 2002 roku) z Malty. W moim odczuciu ta piosenka jest nieco przekombinowana i gorsza od "Chameleona" czyli pierwotnej piosenki Malty do Eurowizji.

W poniedziałek poznamy ostatnią propozycje tegorocznego konkursu która to reprezenentować będzie Bułgarię. Będzie ona wykonywana przez Poli Genovą - prowadzącą zeszłorocznego Juniora i reprezentantkę Bułgarii z 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po raz kolejny urzekł Izrael. :) Ładna ballada, kojarzy mi się z jakąś piosenką ten refren, ale nie mam pojęcia z jaką... :)



Na ten moment bardzo trudno mi wskazać kto Eurowizję wygra, coś przeczuwam, że w tym roku będzie bardzo wyrównana walka między kilkoma państwami o zwycięstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej mam wrażenie wygląda opinia o naszej propozycji. Fani Margaret jakby już przestali wylewać żale - nadal liczę na TOP10 finału. :) Wśród faworytów bukmacherów na pierwsze miejsce wysunęła się Rosja - nie jestem fanem tej piosenki, ale przy wyrównanej stawce myślę, że polityczne punkty mogą zadecydować o wygranej Rosji. Wykorzystałem trochę wolnego czasu świątecznego i utworzyłem swój ranking półfinałów, a także finalistów. :)

PÓŁFINAŁ 1:
1. Chorwacja


2. Azerbejdżan
3. Cypr
4. Rosja
5. Węgry
6. Islandia
7. Malta
8. Armenia
9. Estonia
10. Czechy

PÓŁFINAŁ 2:
1. Łotwa

2. Bułgaria
3. Australia
4. Izrael
5. Polska
6. Serbia
7. Dania
8. Norwegia
9. Ukraina
10. Szwajcaria

Ranking finalistów:
1. Francja


2. Hiszpania
3. Niemcy
4. Włochy
5. Szwecja
6. Wielka Brytania Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejność startowa nie była rozlosowana, tylko ustalona przez producentów koncertu. Rozlosowano tylko w której połowie półfinału będzie dany kraj. 

EDIT: Eurowizja w TVP będzie pokazywana tak jak rok temu. I półfinał, II półfinał i finał na żywo w TVP 1 i TVP Polonia, na drugi dzień powtórki o 20.20 w TVP Rozrywka. 

Edytowane przez Sentorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo może jeszcze dojść emisja retransmisji w TVP HD. Tutaj tryb będzie podobny jak w TVP Rozrywce ale godziny inne. I i II półfinał we środę 11 maja i piątek 13 maja o 23:00 a finał w niedziele 15 maja o 15:30. W TVP Rozrywce emisja będzie przeprowadzana w środę 13 maja i piątek 15 maja o 20:15 (I i II półfinał) oraz w niedzielę 17 maja o 20:25 kiedy to zostanie pokazany finał konkursu

Transmisje na żywo w TVP1 i TVP Polonii 10, 12 i 14 maja o 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia powraca do Konkursu Eurowizji w 2017 roku! Telewizja RTP potwierdziła udział :)

 

http://wiwibloggs.com/2016/04/21/portugal-rtp-confirmed-for-eurovision-2017/138371/


Coś nieprawdopodobnego!

 

RUMUNIA zdyskwalifikowana na 3 tygodnie przed EUROWIZJĄ!! :o

 

http://www.eurovision.tv/page/news?id=tvr_romania_no_longer_entitled_to_take_part_in_eurovision_2016

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...