Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faworytki ale kogo? Bo na pewno nie moją ;) Poziom piosenki z Norwegii był identyczny jak Polski - pomachać tyłkiem i starczy. Nieudolna kopia WakaWaka jak na moje.

Co do Portugalii - raptem mieli 4 punkty więcej (zwłaszcza że Hiszpania dała im 8 ), więc to akurat nic dziwnego nie jest, słaba piosenka to i przedostatni byli. Dziwne to by było gdyby weszli do top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworytki bukmacherów, większości fanów, dziennikarzy, czyli niemal wszystkich. A powiedz mi, jaki poziom prezentowała Mołdawia, Szwecja, Rosja, Irlandia, które były w finale i prezentuje większość piosenek w historii Eurowizji? Otóż właśnie taki, czyli pomachać tyłkiem i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Szwecji wpadła ludziom w ucho, poza tym jakoś nie widziałem żeby Szwedzi śpiewający wczoraj machali tyłkiem w mini spódniczkach, zwłaszcza że to byli faceci... Układ taneczny to nie od razu machanie tyłkiem. Tu nawet nie ma co porównywać piosenki Szwedzkiej bo była jak dla mnie dużo lepsza od naszej.

 

Reszty nawet już nie pamiętam, ale nie zajęli czołowych lokat, więc jak widać średnio się to ludziom podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymówki rodem z polskiej reprezentacji - a to inni mieli szybsze buty, trawa była nierówna, a na Eurowizji nie pasował nam numerek startowy który sobie Pani sama wybrała ;)

 

A przyczyna porażki i OSTATNIEGO miejsca w półfinale jest banalnie prosta - zamiast wysłać piosenkę, to po raz kolejny wysyłamy kobietę która kręci tyłkiem. Naprawdę długość spódniczki mini nie wpływa na ilość głosów...

 

Jeżeli już porównywać z piłką nożną to porównałbym do tego, gdyby każdy widział, że bramka została prawidłowo strzelona, a nie została zaliczona przez sędziego. SMS-y zostały prawidłowo wysłane, ale nie zostały zaliczone przez system. Z przyczyną porażki, ale nie ostatniego miejsca się zgadzam.

 

Co do Portugalii to piosenka była o wiele słabsza od Polskiej, więc gdyby system działał poprawnie wynik (mógł)by być inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A teraz drobne pytanie z nie tak odległej przeszłości a mianowicie czy poznajecie ten wrzucony przeze mnie utwór : http://poland1020.wrzuta.pl/audio/425hi ... _szczesciu - to jedyna zagraniczna eurowizyjna piosenka zaśpiewana w całości po polsku - Ukraina z 2005 roku to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przepraszam że piszę post postem ale TVP1 na swoim facebooku napisała że decyzja co do Eurowizji 2012 zapadnie do 24 listopada co dla mnie jako jednemu z inicjatorów zmian (poza escforum.pl o którym napiszę później) jest głupim pomysłem. Rok temu już mieliśmy regulamin selekcji a teraz niestety nic a szkoda. Powiem że już w Eurowizji 2012 udział zgłosiły 33-34 kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TELEWIZJA POLSKA dziś wycofała się z Eurowizji 2012 w Azerbejdżanie (Baku) :/ napisałem e-maila do TVP, argumenty ich to, przygotowanie do organizacji EURO 2012 i transmisja IO 2012 w Londynie... śmieszni są.. chora telewizja publiczna.. i oni się dziwią, że Polaków opłacających abonament jest mnie :/ POLSKA będzie jedynym państwem, który rezygnuje z EUROWIZJI 2012.. powraca CZARNOGÓRA:/

 

Lukas świetny avatar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nienawidzę tej telewizji za brak zaangażowania w poprzednie konkursy Eurowizji i za niekompetentny dział rozrywki. Ale akurat przychylam się do decyzji o wycofaniu się z Eurowizji. Wg mnie ten konkurs stracił sens w obecnej formule. Nie może być tak, że w dużej mierze od tego jaki kraj reprezentujesz zależy twój wynik. A to, jak organizatorzy i EBU skrzywdzili na Eurowizji 2011 polskiego reprezentanta przelało czarę goryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to skandal. OK, od lat są narzekania, że to obciach ale nawet jeśli Eurowizja to tandeta to nie znaczy, że trzeba ją olać bo jest to wydarzenie coroczne skupiające europejskich nadawców i mające miliony swoich zwolenników w całej Europie. Jak dla mnie powinna ona mieć swoje miejsce w ramówce raz do roku. Nawet patrząc od innej strony rok 2012 to rok ME w Polsce i wynik mógłby być lepszy bo w Eurowizji niestety liczy się głównie promocja a rzadziej piosenka. Poza tym sam mam jakiś sentyment do tej nieszczęsnej Eurowizji bo jako dziecko przepadałem za tym, w ostatnich latach oglądałem w kratkę ale zawsze trzymałem kciuki za polskiego reprezentanta bo to jednak jakaś rywalizacja na arenie międzynarodowej więc jak mógłbym nie być za Polską? A tak poza tym jest to jeszcze większy wstyd dla naszego kraju (większy od niektórych polskich wykonów w ostatnich latach) bo kto jeszcze planuje się wycofać z tej "żenady"? Ponoć Słowacja, tak więc bardzo liczne grono jak widać. Tłumaczenie olimpiadą i ME jest chore i nie ma sensu. Ja zawsze podczas jakiejś kolizji tych wydarzeń wybrałbym mecz czy walkę o medale olimpijskie ale przecież tu nie ma tego problemu, finał Eurowizji zaplanowano na 26 maja. Powinni pokazać to z obowiązku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co @rtl7fan żal Ci trochę będzie tego wstydu, obciachu i żenady w wykonaniu polskich wykonawców? Bo co to jest Magdalena Tul, Marcin Mroziński, Isis Gee. W okolicach drugiej dziesiątki to my zawsze będziemy nawet nie jadąc na Eurowizję, bo akurat więcej krajów nie ma.

 

Właśnie zakończył się ogólnopolski plebiscyt na najbardziej żenującą polską piosenkę Eurowizji. Wygrał Mietek Szczęśniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBU próbuje przekonać TVP! Zmniejszyli składkę, którą TVP musiałaby zapłacić oraz obiecali pomoc przy transmisji IO 2012 Londyn i organizacji EURO 2012! Do zmiany decyzji TVP ma czas do końca roku, nie wykluczone, że EBU przedłuży dla Polski termin zgłoszenia się o kilka tygodni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam post za postem ale jak wiecie jesteśmy w tym roku poza Eurowizją za co TVP zebrała negatywne opinie od fanów którzy są na nas źli pewnie oto że zepsuliśmy plany dotyczącej rekordowej Eurowizji z 44 państwami. Z drugiej strony dziwne to że nie zostawili sobie prawa do transmisji - jak widać brak wiedzy i cynizm (by nie powiedzieć głupota) ludzi od rozrywki w TVP1 nie zna granic. Swoją drogą nie dziwię się że dostali oni niezbyt dobre zdania od byłych reprezentantów którym ta rezygnacja się nie podobała. Mi również się nie podoba bo jest ona bezpodstawna ponieważ Ukraina która ma takie same wyzawania jak my weźmie udział w Eurowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam post za postem ale jak wiecie jesteśmy w tym roku poza Eurowizją za co TVP zebrała negatywne opinie od fanów którzy są na nas źli pewnie oto że zepsuliśmy plany dotyczącej rekordowej Eurowizji z 44 państwami. Z drugiej strony dziwne to że nie zostawili sobie prawa do transmisji - jak widać brak wiedzy i cynizm (by nie powiedzieć głupota) ludzi od rozrywki w TVP1 nie zna granic. Swoją drogą nie dziwię się że dostali oni niezbyt dobre zdania od byłych reprezentantów którym ta rezygnacja się nie podobała. Mi również się nie podoba bo jest ona bezpodstawna ponieważ Ukraina która ma takie same wyzawania jak my weźmie udział w Eurowizji.

Być może pieniędzy zabrakło na transmisje ale jeśli ktoś lubi eurowizje i ma tuner satelitarny to na pewno będzie mógł obejrzeć na niemieckim kanale ard hd i sd.Oczywiście bez polskich wykonawców.

i70998_ard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...