Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Też jestem tego ciekaw.

Może przed świętami będzie jeszcze taniej i wtedy by mi wyszło na dwa lata prawie za nic, bo jakaś promocja w CP zapewne wskoczy. ;)

No i oczywiście zniżka za to, że jestem w Plusie.

LM do końca sezonu odebrana. 50 pucharów pozostawiam sobie na później.  :D

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z tego co wyczytałem jest 10 zł zniżki.

Biorąc abonament za 60 zł, płaci się 50 zł.  Choć nie jestem tego pewien. Trzeba by się w punkcie CP wypytać. Czy tak jest faktycznie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, kubus.kul napisał:

Co można było wygrać 2 listopada? Jakoś nie miałem czasu zagrać i sam się przekonać.

Każdy z nas ma co innego do wygrania. U mnie na dwóch telefonach był szalik LM.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wywnioskowałem, że na telefonach ze starym Androidem jest inna pula nagród, a na nowym inna. I tak : na starym wczoraj były szaliki, a na nowym kody na abo 12 miesięcy.

A z tymi kodami na abonament to najlepiej sobie uzbierać puchary i poczekać do końca gry, bo na święta na bank jakieś promocje będą (obniżki cen telefonów są murowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, szyzag123 napisał:

A ja wywnioskowałem, że na telefonach ze starym Androidem jest inna pula nagród, a na nowym inna. I tak : na starym wczoraj były szaliki, a na nowym kody na abo 12 miesięcy.

 

Stary tzn jaki?

U mnie dwa modele Samsung Galaxy S7 z Androidem 8.0

To raczej nie są stare smartfony a do wygrania były szaliki. Ta teoria odpada.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szyzag123 napisał:

A ja wywnioskowałem, że na telefonach ze starym Androidem jest inna pula nagród, a na nowym inna. I tak : na starym wczoraj były szaliki, a na nowym kody na abo 12 miesięcy.

A z tymi kodami na abonament to najlepiej sobie uzbierać puchary i poczekać do końca gry, bo na święta na bank jakieś promocje będą (obniżki cen telefonów są murowane).

 

ale z tym kodem na 12 miesięcy na telefon w regulaminie są dostępne tylko 4 abonamenty  PLUS 40, b) PLUS 50, c) PLUS 60, d) PLUS 80. Czyli można przy tych abonamentach jeszcze telefon dobrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w zależności od kwoty telefonu.

Od 1 złotych wzwyż.

Godzinę temu, OlafS napisał:

Sprawdź te od góry z tej strony bo chłopaki prawdziwy wysyp urządziły- może któryś jest nadal wolny

Wykorzystalem, który dostałem.

O dziwo okazał się jeszcze aktywny :)

Poszedł w dobre ręce. 

 

Edytowane przez robsat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 tygodni mam stały zestaw:

poniedziałek - piłka

wtorek - koszulka

środa - parasol

czwartek - 30 dni PSP w Ipli

pt-ndz - abonamenty 12 miesięcy za darmo.

Przydałaby się w końcu jakaś odmiana. :D Grać zacząłem od pierwszego dnia gry (27 września), może jakie nagrody wpadają też od tego zależy? Na początku przez tydzień też miałem szaliki, czapki i PSP na 7 dni, potem wskoczyłem na "wyższy poziom". ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...