Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, napiszcie mi co tam dzis bedzie do wygrania, bo jestem na nocce i zagram dopiero rano. Gram od poczatku i ani razu nie mialem gry o piłkę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu. Nie edytujemy swojego postu w celu podbicia go. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle są koszulki i czapki. :) Ile można mieć tych czapek i koszulek? :) Czekam za piłką, dzieciak miałby chociaż pożytek z piłki.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram różnie, jak czas pozwoli. Ogólnie to można grać raz dziennie, każdy dzień to nowa runda. Zauważyłem też, że jak się wejdzie na graliga.pl i kliknie dalej, po czym nie zagra się w grę, a jedynie zobaczy nagrodę, to traci się szansę na grę danego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wygrałem 12 miesięcy abonamentu za 0 zł. Tylko tam pisze pierwsze 12 a skoro jestem już abonentem CP to nie skorzystam na obecnej umowie ? Czy jak przedłużę obecną i dobiorę Premium Sport na 36 miesięcy to wtedy mogę mieć te 12 ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
6 minut temu, kobi666 napisał:

 Czy jak przedłużę obecną i dobiorę Premium Sport na 36 miesięcy to wtedy mogę mieć te 12 ?

Myślę, że tak. Dla mnie tak to powinno wyglądać.

Najlepiej się udać do punktu CP i wypytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Myślę, że tak. Dla mnie tak to powinno wyglądać.

Najlepiej się udać do punktu CP i wypytać.

Dzwoniłem na infolinię i powiedziała pani że tak ale trzeba jechać do punktu. W punkcie pani zaś była w szoku bo nigdy tego nie robiła. Zadzwoniła na ich infolinie i Pan powiedział że nie bo tylko dla nowych umów. I być tu człowieku mądry. jak by to było możliwe to bym przedłużył z dobraniem Polsat Sport Premium na 36 ale jak nie to za rok może będzie pa pa bo wkurza mnie to traktowanie obecnych abonentów względem nowych.

 

Edytowane przez kobi666
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czyli dla mnie nowego mogę brać umowę na 24 miesiące.

12 miesięcy za darmo a kolejne 12 miesiecy opłata w zależności od promocji. Nie jest zle.  Czekam cierpliwie do grudnia. Liczę na świąteczne okazje. :)

Ale mas rację, że dla stałych abo CP słabo to wygląda.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, szyzag123 napisał:

A co na wtorek obstawiacie, jeśli chodzi o nagrody premium? ;)

 

Ja delikatnie zmodyfikowałem swój sposób na grę i na razie wychodzi. Ciekawe jak będzie w dni premium. :D

 

Już taki nie bądź, skoro masz aż nadmiar nagród, to pochwal sie sposobem na grę. :D

 

 

Czy jest możliwość, że numery z Plusa automatycznie są dołączone do klubu premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
7 minut temu, MartinFC napisał:

 

Czy jest możliwość, że numery z Plusa automatycznie są dołączone do klubu premium?

Nie, bo sam mam dwa telefony w Plusie.

Musiałem się zapisać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kobi666 napisał:

Dzwoniłem na infolinię i powiedziała pani że tak ale trzeba jechać do punktu. W punkcie pani zaś była w szoku bo nigdy tego nie robiła. Zadzwoniła na ich infolinie i Pan powiedział że nie bo tylko dla nowych umów. I być tu człowieku mądry. jak by to było możliwe to bym przedłużył z dobraniem Polsat Sport Premium na 36 ale jak nie to za rok może będzie pa pa bo wkurza mnie to traktowanie obecnych abonentów względem nowych.

 

 

W regulaminie gry wyraźnie jest określone, że 12 miesięcy dotyczy konkretnych ofert dla nowych klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciagle tylko szalik, czapka i koszulka. Ile mozna tego miec? :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jest tutaj ktoś, kto wygrał nagrodę premium, czyli słuchawki, które były do wygrania w zeszłym tygodniu? Mi się udało wygrać, ale mam problem z odbiorem nagrody. W salonie Panie twierdzą, że cały czas nie dostały tych słuchawek mimo, że konsultant do mnie dzwonił na drugi dzień po wygranej i powiedział, że będą wysłane. Nagroda za 3 dni traci ważność. Udało się komuś odebrać te słuchawki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem słuchawki i mam ten sam problem. Tydzień już czekam za odbiorem i cisza.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem sam. Ja już pisałem maila z reklamacją. Odpisali mi, że mam czekać na SMS-a z informacją, że będą do odbioru. Ale jakoś w to nie wierzę. Coś czuję, że nagroda straci ważność i tyle zobaczę te słuchawki...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...