Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

U mnie tak to wygląda. Myślę , ze do 100 pucharów dobiję i wtedy się coś odbierze.

 

 

 

 

1.jpg

 

Ja za to oddam kod Ipla na 7 dni. Jak coś zapraszam. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To co sobie wybierzesz przy konfiguracji pakietu. Ja tam widziałem same dekodery.  

Myslicie , że moduł też można? 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Moja żona od kilku dni gra w tą gierkę, punkty się zbierają (sumują ), lecz na dole ekranu nie wyświetla żadnych pucharów. Nie ma też nic takiego jak ,,numer telefonu potwierdzony". A u mnie w tabelce na górze po lewo mam info o tym, że numer potwierdzony. To chyba coś nie halo w tym telefonie? PS. Jak zaczynała grać w to po raz pierwszy to przyszedł SMS, lecz w nim nie było żadnej informacji, że numer potwierdzony. Nie było też w SMS-ie linka do strony, tylko jakiś kod czterocyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, roberttosat napisał:

Jeszcze raz zapytam, da się przekazać abonament CP i LTE Plusa 12 m-cy 0 zł komuś innemu? Czy musi być wpisany na tym samym nr telefonu co go wygrałem? 

 

Trzeba okazać SMS z tym kodem i musi być ten sam nr telefonu, na którym się wygrało ten kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzechu1991 napisał:

T Trzeba okazać SMS z tym kodem i musi być ten sam nr telefonu, na którym się wygrało ten kod.

OK to jeszcze tak. 

Czy jak pójdę do salonu, okażę kod i podam nr telefonu to czy jak znajomy wpisze umowę na siebie i poda swój nr telefonu do umowy, zamiast mojego to przejdzie to?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, trochę wstyd mnie tak prosić, ale jeżeli ktoś z grających chciałby mi zrobić miłą niespodziankę i podarować jeden kod dostępu do PS Premium (chociaż na 7 dni) to będę bardzo wdzięczny. W razie chęci podarowania kodu proszę o kontakt na PW. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
37 minut temu, szyzag123 napisał:

Co dzisiaj jest do wygrania? 

 U mnie standardowo po weekendzie 7 dniowe kody dostępu do PSP w Ipla.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...