Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ezequiel93 napisał:

Ten pakiet ''Ipla Polsat Sport Premium do końca sezonu'', to naprawdę jest do końca sezonu, czy jednak na 365 dni? :) Miałbym alternatywę jakby NC+ nie przedłużyło umowy na Ligę Mistrzów przez jakiś czas. ?

Dla mnie to będzie alternatywa od stycznia , bo nie zamierzam płacić za ten pakiet ekstra pieniędzy NC+.

Swoją drogą, czy im się to opłaca takie rozdawnictwo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bart18 napisał:

Za reklamę Samsunga można od dziś zgarnąć 3 puchary a za Plusa 1. :D

 

Dzięki kolego, po obejrzeniu reklam na jednym telefonie mam już 26 pucharów. Wychodzi mi z obliczeń , ze już na ten weekend zgarnę cały sezon LM.  8)

A jak to wygląda sprawa abonamentu w CP? Nie będąc abo tej platformy też bym mógł to mieć. W sumie jestem abonentem Plusa a to jedna "rodzina". ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta gra generalnie kiepsko chodzi. Na 2 telefonach próbowałem i gra sama w sobie ok. Jednak jak próbuję oglądać reklamę, zawiesza się cała przeglądarka po paru sekundach - czasami przejdzie, czasami nie. Dopiero na 3 telefonie zaczęło działać normalnie, mimo że telefon ma specyfikację gorszą niż 2 poprzednie. Raczej wygląda to na słabą optymalizację ze strony gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucher nie obejmuje pakietu za 70zł, tylko każdy. Wiem, bo sam siostrze brałem w tej akcji telefon.

 

Aha i jedyne co warto robić to nie resetować numeru na danym telefonie i logować się innym, bo wtedy się cuda dzieją. 

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, szyzag123 napisał:

Voucher nie obejmuje pakietu za 70zł, tylko każdy. Wiem, bo sam siostrze brałem w tej akcji telefon.

 

Aha i jedyne co warto robić to nie resetować numeru na danym telefonie i logować się innym, bo wtedy się cuda dzieją. 

 

W takim razie jak będę odbierał kolejny upominek w salonie Plusa będę musiał doinformować pracowników APS ;)

Dziś z ciekawości zapytałem i dostałem taką informację jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest teraz tak, że wziąłem w GraLiga ten abonament za 50zł z e-fakturą. W jednym salonie mi powiedzieli, że z MIX na abonament mogę przejść i dostanę na ten numer 50% rabatu w standardowej ofercie, a w drugim nie. :D

 

Chodzi o drugi numer, by było wszystko jasne. :D

 

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2018 o 17:55, kingofsouth napisał:

Dzięki kolego, po obejrzeniu reklam na jednym telefonie mam już 26 pucharów. Wychodzi mi z obliczeń , ze już na ten weekend zgarnę cały sezon LM.  8)

A jak to wygląda sprawa abonamentu w CP? Nie będąc abo tej platformy też bym mógł to mieć. W sumie jestem abonentem Plusa a to jedna "rodzina". ;)

 

Ja po reklamach miałem jeszcze ankietę za dodatkowe 10 pucharów  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...