Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2018 o 12:25, 22BART22 napisał:

Po otrzymaniu wiadomości z wygraną mamy 3 dni na odebranie kodu. A ile mamy czasu na aktywację kodu w serwisie ipla.tv ?

 

Cytat z regulaminu dot. pakietu Ipla PSP na 30 dni ale na 7 dni jest taki sam tekst: "Dostęp do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM przez 30 dni. Nagroda jest aktywowana w momencie założenia konta w serwisie ipla.tv lub w aplikacji IPLA oraz wpisania kodu vouchera." Czyli wynika z tego że kod jest aktywny dopiero po jego wpisaniu w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod jest aktywny po jego wpisaniu. Otrzymałem kod od @patryk7588 na 30 dni przeszło tydzień temu. Aktywowałem go dopiero dzisiaj po waszych wpisach, byłem przygotowany na to,że utracił on swoją ważność. Jednak nie- kod został przyjęty i mam kanały aktywne do 9.11, czyli obejrzę dwie następne kolejki LM. @patryk7588 bardzo serdecznie Ci dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie ja to użyłby kto inny, akurat bardziej wziąłem na próbę bo nigdy z IPLI na TV nie korzystałem i okazało się że są problemy- na 1080p obraz stoi (to nie jest problem z internetem), mało tego czasami obraz odpala się w takim sporym oknie a pod spodem mam obraz (stopklatka) z ostatniego kawałka jaki leciał na yotube i leci fonia :!::shock:

Wszystkie te problemy znikają na 720p- dość dziwne dlaczego mój Samsung tak głupieje :/

48 minut temu, grzegorz318_ napisał:

Najbliższa kolejka LM 23-24 października

Spokojnie, do LM mam dostęp z ncGO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że chyba każdy ostatnio co innego ma do wygrania. Ja wczoraj wygrałem 30 dni do polsat sport premium w ipla. Było 7tys kodów, zupełnie bez problemów można było zdobyć. Dzisiaj za to mam pierwszy rok abonamentu w plusie gratis, co mnie w sumie nawet nie interesuje ;) Z dwa dni temu chyba był parasol, jakieś cuda, bo takie gadżety to dziwnym trafem nieosiągalne są dla mnie. Miałem ze 150 pkt zdobytych po południu i od razu mi wyrzuciło komunikat że niestety za mało, spróbuj ponownie jutro, bo już miałem miejsce poniżej 350, a tyle nagród było.

W ogóle regulamin sobie a gra sobie. Mowa jest o dodatkowym pucharze za oglądanie reklamy każdego dnia. Nigdy za to nie dostałem żadnego pucharu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać często grasz. Może to od tego zależy jaka jest nagroda? ;)

Ja wczoraj zagrałem razem z żoną i mieliśmy do wygrania 7 dniowe dostępy do Polsat Sport Premium.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem, skusiłem dość wcześnie, zdobyłem tylko 8 pkt, ale rano SMS z informacją, że wygrałem czapeczkę. Dzisiaj odebrałem w APS :D

Ciekaw jestem, na ile wyniki mają wpływ na dobór nagrody, o którą się gra. Dzisiaj zdobyłem 207 pkt, na razie I miejsce :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie w kółko 30dni PSP w Ipli, abonamenty w Plusie i CP na pierwsze 12 miesięcy za 0 zł. :) Do wygrania trafiły się też niedawno parasol i piłka, ale ciężko je ugrać było. :(

@mingoBiorą jakieś dane przy odbiorze nagrody? :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...