Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem parę postów wcześniej. Każdy może mieć coś innego. Też wcześniej miałem prawie cały czas kody na Ipla, inni mieli nagrody rzeczowe. Wczoraj odmiana, miałem piłkę nożną LM, którą udało się wygrać połowicznie. Gram na swoim i żony telefonie, wygrałem na moim, ale na drugim miałem 191 pkt i się nie załapałem... Więc nawet chyba różnych graczy do różnej puli wrzucają, bo aż mi się nie chce wierzyć jak niektórzy piszą że za np 20 pkt wygrywają czapeczki (swoją drogą ani razu nie miałem tego w dziennej puli nagród a gram prawie od początku). Dziś grałem, mam koszulkę do wygrania, może się uda, bo udało się max pkt zdobyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maniu napisał:

bo aż mi się nie chce wierzyć jak niektórzy piszą że za np 20 pkt wygrywają czapeczki (swoją drogą ani razu nie miałem tego w dziennej puli nagród a gram prawie od początku).

Ja zacząłem grać bodajże w piątek, 3 czapki już leżą w domu :)

Dzisiaj też miałem koszulkę do wygrania, niestety na swoim telefonie miałem 170 i już teraz widzę, że się nie załapię. Na szczęście na telefonie siostry udało się zdobyć maxa i koszulka zapewne będzie :)

Pakiety na iplę na cały sezon są na grze premium. Dodatkowa gra premium będzie możliwa tylko w dni meczowe. Dzisiaj rzucili kody na cały sezon dla 11000 graczy, w grze premium możliwe do wygrania jeszcze słuchawki bezprzedwodowe, vouchery na 12 miesięcy abonamentu 0 zł w CP, Plusie, bilety na LM i telefon Samsung Galaxy A6.

 

Mówiąc pół żartem pół serio, ta gra to coś, co najlepiej wyszło Polsatowi z LM :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

56 minut temu, mingo napisał:

Dostaliście sms z kodem do odbioru wczorajszej nagrody? Na zwykłej grze wygrałem parasolkę, na premium słuchawki. Nie dostałem żadnego smsa.

 

48 minut temu, Wojt@s napisał:

Też za wczoraj sms a nie dostalem
A dziś nie mam możliwości zagrać w klubie premium

 

Nie dostaliście sms to znaczy, że nic nie wygraliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takiej samej liczby pkt decyduje czas.

Cytat z regulaminu gry:"Zwycięzcami rozgrywki zostają Uczestnicy, którzy w jej trakcie zebrali największą liczbę punktów w najkrótszym czasie (pod uwagę brany jest zsumowany czas gry Uczestnika ze wszystkich rozegranych przez niego rund). Są oni uprawnieni do odbioru przyznanej im nagrody w ramach puli nagród z danego dnia. Pula nagród, możliwych do wygrania każdego kolejnego dnia trwania Gry ogłaszana jest przez Organizatora każdego dnia trwania Gry do godz. 23:59, spośród ogólnej puli nagród codziennych, których opis znajduje się w załączniku nr 1 Regulaminu. Liczba zwycięzców każdego dnia Gry jest uzależniona od liczby nagród przewidzianych na dany dzień."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

207, więcej się nie da.

 

1 minutę temu, grzechu1991 napisał:

W przypadku takiej samej liczby pkt decyduje czas.

Cytat z regulaminu gry:"Zwycięzcami rozgrywki zostają Uczestnicy, którzy w jej trakcie zebrali największą liczbę punktów w najkrótszym czasie (pod uwagę brany jest zsumowany czas gry Uczestnika ze wszystkich rozegranych przez niego rund). Są oni uprawnieni do odbioru przyznanej im nagrody w ramach puli nagród z danego dnia. Pula nagród, możliwych do wygrania każdego kolejnego dnia trwania Gry ogłaszana jest przez Organizatora każdego dnia trwania Gry do godz. 23:59, spośród ogólnej puli nagród codziennych, których opis znajduje się w załączniku nr 1 Regulaminu. Liczba zwycięzców każdego dnia Gry jest uzależniona od liczby nagród przewidzianych na dany dzień."

Ok, ja to wszystko wiem. Sprawdzałem o 23:55 i byłem pierwszy. Uważasz, że w 5 minut uzbierało się 300 czy 550 osób, którzy mnie przebili? Wątpię.

 

W sumie mi to zwisa, kiedy indziej sobie wygram parasolkę czy słuchawki :D Jednak trochę dziwne mi się to wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto uzyska max pkt czyli 207 pokazuje, że jest na 1 miejscu.Ja też byłem na 1 miejscu ale też nie udało mi się nic wygrać. Powinien być pokazany czas w jakim się uzyskało max pkt i dokładniej pokazywać obecne miejsce wg.czasu.

Edytowane przez grzechu1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie już wszystko jasne. Trzeba szybciej zdobywać maxa :) Byłem pewien, że ranking już uwzględnia czas uzyskania wyniku :)

@grzechu1991 dokładnie, w ten sposób ranking wprowadza w błąd. No ale jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :) Fajnie, że taka gierka jest i można się pobawić.

 

Ewentualnie mogliby publikować na drugi dzień listę wyników z fragmentem nr i miejscem w rankingu.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę o 23:30 założyłem konto, przed północą zagrałem ale wynik nie był jakiś porywający (coś 5 rund). Jakie było moje zdziwienie jak dzisiaj dostałem smsa, że wygrałem nagrodę. Czapka odebrana, zastanawia mnie tylko czy to dobry wynik spowodował wygranie czapki czy raczej na zachętę dają każdemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wygranie nagród PREMIUM to zwykłe oszustwo. Rozdają jakieś gadżety, bo pewnie dostali je za darmo do praw, żeby zachęcić. Później wyciągają dane osobowe za dostęp do klubu Premium, a następnie kto im udowodni, że nie rozdali nagród premium? Wystarczy, że każdemu kto się zgłosi napiszą, że był za wolny. Kto to sprawdzi? 
Do rozdania mieli niby 540 słuchawek o wartości około 200 zł. Daje to sumie około 100.000 zł!!!
Naprawdę myślicie, że Solorz w ciągu dnia rozda o tak sto tysięcy złotych? Błagam.
Gadżety będą dalej rozdawać, a telefony czy słuchawki czy bilety to mrzonka. Może pokazowo z 1 - 2 osoby wygrają, ale nie tyle co obiecują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukiton0589

Twoje dane/zgoda na marketing są więcej warte niż te słuchawki, zwłaszcza w czasach RODO itd. Ja np. nie chcę żeby "partnerzy marketingowi" CP potem do mnie wydzwaniali i wysyłali "super" oferty, więc mimo, że konkurs jest fajny to z niego nie skorzystałem ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...