Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Nie, bo jesteśmy ciekawi opinii użytkowników.

 

@Kirk

Dyskusja jest jałowa i nic z niej już nie wynika.. W koło to samo w innym opakowaniu. Opinie już dawno poznane.  W koło piszą te same osoby. Jest ankieta.  Nie ma o czym już dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czego nie przeoczyłem, ostatnią osobą, która otrzymała "medal" był @k05

19 minut temu, tyrla napisał(a):

Potwierdzam emoji4.png

Po kłótni z Kingofsouthem.. 

 

Ale to chyba była inna ranga 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Ankieta na temat 5 minut na edycję została zamknięta. Dziękujemy za wszystkie uwagi i opinie. Zdecydowaliśmy o wydłużeniu czasu edycji do 30 minut.

Wnioskuję o skrócenie czasu do 10 minut. Swój wniosek uzasadniam sprzeciwem wobec wszelakich machlojek, kombinatorstwa…itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast skrócenia czasu, nie lepiej zastosować stosowną sankcję ze strony moderacji forum, w zależności od wagi takiego czynu wobec usera, który z premedytacją zmienił treść posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo edycji postów chciałbym zawnioskować o pewną ważną rzecz a mianowicie coś co jest chociażby na Wikipedii gdzie można edytować posty na dwa sposoby. Mam tu na myśli aktualnie używany tryb wizualny jak i nie obecny u nas tryb kodu źródłowego BBCode. Często bowiem jest tak że na przykład poprzez złe wstawienie cytatu blokuje się opcja pisania tekstu pod nim i wówczas trzeba uźyć Tapatalka by naprawić sytuacje. Opcja widoczności kodu źródłowego pozwoliłaby na naprawienie sytuacji bez konieczności uźywania wspomnianej aplikacji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod źródłowy można tu wyświetlać i edytować w formie HTML, ale nie udostępniany tej funkcji użytkownikom.

 

44 minuty temu, Poland napisał(a):

poprzez złe wstawienie cytatu blokuje się opcja pisania tekstu pod nim

 

Nie miałam z niczym takim do czynienia. Nie bardzo wiem, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał(a):
Kod źródłowy można tu wyświetlać i edytować w formie HTML, ale nie udostępniamy tej funkcji użytkownikom.
 
 
Nie miałam z niczym takim do czynienia. Nie bardzo wiem, o co chodzi.

Czas to zmienić gdyż sytuacja jest trochę uciążliwa. Problem który opisałem występuje po wysłaniu wiadomości gdy jej ostatnią treścią jest cytat. Wtedy po ponownym włączeniu edycji nie działa enter umożliwiający włączenie pola tekstowego pod cytatem.

Dla udokumentowania sprawy przedstawiam screen przedstawiający problem:

Screenshot-20221216-111818-Opera.jpg

By rozwiązać tą usterkę (jak i sytuacje gdy chcemy usunąć cytat) trzeba używać Tapatalka gdzie aktywne jest używanie kodu źródłowego w przeciwieństwie do forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może piszesz o telefonach komórkowych.

Chyba faktycznie jest taki problem że obszaru z cytatem nie można usunąć.

Nie można także usunąć wywołania użytkownika po @, czasami są także problemy z usunięciem emitikon.

I nie chodzi o edycję wyłącznie, ale także podczas tworzenia posta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak choć ten sam problem jest przy użyciu wersji na komputer. Aktualnie piszę ze smartfona z racji że mój sprzęt kilka lat temu się spalił. Poza tym potwierdzam problemy o których to wspominasz gdyż występują one równolegle z tym opisanym przeze mnie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...