Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok A czy Ty uważasz, że Twoje posty, które napisałeś, zostałyby usunięte, nie sprawiłyby chaosu? Twój główny adwersarz odpowiadałby w zasadzie do tzw. "ściany". Tak jak @lakiman napisał "

2 minuty temu, lakiman napisał(a):

gdzie w taki sposób wykorzystywano posty z usuniętych kont?

Trzeba było wcześniej pomyśleć o tym aby Twoje posty, miały klauzulę np. o niecytowaniu Twoich wypowiedzi.

@kisiel95 a gdzie tu widzisz problem z RODO? Bez jaj. @wislok nie podawał swoich danych publicznie. @wislok jest i będzie tylko nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 Treści postów to nie są dane osobowe.

 

Co prawda regulamin forum odnosi się obecnie do jakiegoś opartego na phpBB ;))), ale jest tam jasno napisane

ii. Użytkownik wyraża zgodę na pozostawienie Postów po usunięciu Konta,

iii. Użytkownik ma prawo wnieść prośbę o usunięcie Postów zawierających dane osobowe, dzięki którym możliwa jest identyfikacja Użytkownika.

 

A kolega @wislok to już kolejny raz "kasuje" konto i się obraża. Jeśli teraz rzeczywiście chce opuścić forum, a dobra osobiste jego nicka są dla niego takie ważne to może zmienić ten aktualnego konta, założyć nowe na którym nie bedzię pisać, ale zablokuje to jego cenny nick i tyle.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lakiman napisał(a):

Zrozumiałbym gdyby takie pytanie zadała osoba ze "świeżym" nickiem a nie kolega  @wislok , który na forum jest od 2011 r.

Gdy zakładałem konto to możliwość usuwania postów była.

18 minut temu, bgmnt napisał(a):

@kisiel95 Treści postów to nie są dane osobowe.

 

Co prawda regulamin forum odnosi się obecnie do jakiegoś opartego na phpBB ;))), ale jest tam jasno napisane

ii. Użytkownik wyraża zgodę na pozostawienie Postów po usunięciu Konta,

iii. Użytkownik ma prawo wnieść prośbę o usunięcie Postów zawierających dane osobowe, dzięki którym możliwa jest identyfikacja Użytkownika.

 

A kolega @wislok to już kolejny raz "kasuje" konto i się obraża. Jeśli teraz rzeczywiście chce opuścić forum, a dobra osobiste jego nicka są dla niego takie ważne to może zmienić ten aktualnego konta, założyć nowe na którym nie bedzię pisać, ale zablokuje to jego cenny nick i tyle.

Kłamstwo.  Nie kasowałem konta na tym portalu. Właśnie to jest manipulacja . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kasuje w cudzysłowie, więc sie nie gorączkuj z tymi manipulacjami ;).

Obrażałeś się już wielokrotnie i chciałeś usuwać konto pisząc o tym czy to na czatboxie czy w usuniętych do kosza postach i to wszyscy pamiętają co są na forum dłużej niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiler napisał(a):

Rejestrując konto @wislok zaznaczyłeś zgodę o zapoznaniu się z regulaminem, więc jesteś zobligowany do jego przestrzegania. @bgmnt wypisał Ci ładnie punkty dotyczące postów. 

Gdy rejestrowałem kontro regulamin był inny, jego postanowienia zostały zmienione,a nie było przesyłane do mnie aktualizacja i czy wyrażam zgodę. Ponadto zapytałem czy istnieje taka możliwość . Insynuujesz mi,że nie chcę przstrzegać regulaminu. Kto jak kto,ale moderator nie powinien insynuować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bgmnt napisał(a):

Napisałem kasuje w cudzysłowie, więc sie nie gorączkuj z tymi manipulacjami ;).

Obrażałeś się już wielokrotnie i chciałeś usuwać konto pisząc o tym czy to na czatboxie czy w usuniętych do kosza postach i to wszyscy pamiętają co są na forum dłużej niż rok.

Nie obrażam się, to kolejne kłamstwo, powodów Ci nie ujawniłem, więc nie możesz o nim wiedzieć . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zakładałem konto w 2011 r nie zgadzałem się na niemożność usuwania postów, bo regulamin ówcześnie był inny. Więc nie pisz mi,że gdy rejestrowałem konto to zgodziłem się na zostawienie zawartości.  Teraz mi insynuujesz,że nie chcę przestrzegać regulaminu. Zapytałem czy istnieje taka możliwość uzasadniając swoją prośbę, nie ma to trudno.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu należy przestrzegać, a my nie mamy obowiązku powiadamiania każdego użytkownika, że zmienił się jakiś punkt w regulaminie. Jakoś kiedyś nie przeszkadzał Ci taki punkt, który obowiązuje od dawna. Jeśli tak bardzo regulamin leży Ci na sercu to trzeba było interweniować od razu. Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem to należy zaprzestać korzystania z forum. Kiedyś można było nawet samemu usuwać swoje posty sprzed kilku lat, ale to właśnie doprowadziło do tego, że jeden użytkownik zaczął kasować pod osłoną nocy wszystkie swoje posty i zrobił się niezły bałagan. Chyba nie wyobrażasz sobie, że nagle usuniemy 14 tysięcy Twoich postów? Wskaż , że na podstawie chociaż jednego postu ktoś jest w stanie zidentyfikować Ciebie. Jeśli taki będzie na pewno go usuniemy. Nikt nie czyta starych postów, które giną w gąszczu nowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kiler napisał(a):

Nikt nie czyta starych postów, które giną w gąszczu nowych. 

To twoja opinia ,a nie fakt, że tak jest. 

Chcę zaprzestać korzystania z forum i wysłałem wczoraj do administracji forum stosowną prośbę o usunięcie konta. Było zapytanie, jest odpowiedź . Koniec tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam regulamin złapany przez Web Archive w październiku 2011 roku, ale niezmieniany od 2 maja 2009 roku:

http://web.archive.org/web/20111031075805/http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=1&t=2

Zapis tam już był.

Nie usuwamy postów, chyba że pojedyncze przypadki, w których są dane osobowe.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...