Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, gdzie to jest napisane, że trzeba brać opcje dodatkowe, aby później mieć odpowiedniki tych kanałów w HD ?

Czyli aby mieć wszystkie HD gratis, trzeba wziąć PRESTIŻOWY+ ?

Bez sensu promocja. :crazy:

Myślałem, że wezmę sobie KOMFORTOWY+ i już mam wszystkie HD gratis, do tego tuner PVR HD i jestem zadowolony.

A tak to niech się wypchają. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? Już rozwiewacie różne dylematy bo dostaliście więcej informacji o ofercie przez te regulaminy. O to mi chodziło. Regulamin jest najważniejszy- choćby wydawany dla dystrybutorów.

Dzięki pacos77 za zapodanie linka do strony z regulaminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, co jest pokazane na stronie Cyfry+:

8b7b3b364e8de9da.png

Jest wyraźnie napisane "GRATIS PRZEZ 13 MIESIĘCY".

Dlatego uważam, że wszystkie kanały HD powinny być gratis biorąc dowolny pakiet bez dokupowania dodatków.

Jeżeli tak nie jest, to wprowadzają ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potraficie logicznie myśleć? nie chce mi się teraz czytać głównego regulaminu Cyfry, ale na 100% jest napisane, że opcje C+HD i C+Sport HD oraz HBO HDO są dostępne tylko dla osób posiadających te opcje w normalnej wersji. radzę iść do sądu i UOKIK'u za wprowadzenie Was w błąd :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam taki maly problemik :) Kupilem wczoraj C+ i pan, ktory mnie obslugiwal nie posiadal ulotek z aktualnej promocji.. Wszystko jes w pozadku, tyle ze nie poinformowal mnie o tych 4 gratisowych miesiacach na pakiety promocyjne :0 I tu pojawia sie problem.. Czy mozna je jakos "domowic" (jesli tak, to czy wiaza sie z tym jakies problemy)? I czy po tych 4 miesiacach rowniez bez zbednych problemow (typu kary $$) mozna je wymowic? (Obilo mi sie o uszy, ze wiaze sie to z brakiem mozliwosci uzytkowania w dalszym czasie tychze kanalow.. Czy to prawda? I czy chodzi tu tylko o okres umowy, czy jest to blokada na "wiecznosc"?).. Mam pakiet konfortowy, bede wdzieczny za pomoc :) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą opłatę za dzierżawę sprzętu to dla mnie sprawa jest jasna- biorę N. :?

Takich jak ja na pewno będzie więcej. Umówili się z tą enką czy co? Dziś wy łapiecie klientów, jutro my??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw

jak przestańcie z tymi dekoderami

pamiętasz jakie szopki były rok temu ??

szkoda że Cyfra nie uczy się na błędach

 

nie wszyscy klienci mają takie zaparcie że po 3-4 chodzą do punku z pytaniem czy są już PVR

jak dla mnie to jest wielkie nieporozumienie

ze ogłaszają promocje a sami nie mogą się z niej wywiązać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojt@s

 

ja nie nawiazuje do dostepnosci dekoderow PVR, to oczywiste, ze ich moze nie byc w grudniu. Chodzilo mi o rzekome oplaty.

 

Uwazam, ze brak PVR to celowe dzialania cyfry, puszczaja przeciek kontrolowany, ze ich nie ma, a potem wprowadzaja oplaty za uzytkowanie w kolejnej promocji....faktycznie moze byc oplata jesli zakupimy cyfre miedzy 12.11 a 1.12. Nie sadze, aby oplata za PVR byla w grudniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może za 10 zł mies. to już będą te nowe PVR? Dlatego czyszczą się z Philipsów PVR chyba. Gdyby nawet były te nowe po 10 zł to nie wiem czy opłacałoby się je brać. Chociaż aktywacja turbo w N to 199 zł. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla promocji innych operatorów został tylko pakiet Komfortowy+ i bez opcji rezygnacji,fajnie namieszali.

 

Możesz napisać skąd posiadasz takie informacje??? Bo ja widzę, że na stronie Cyfry+ w dalszym ciągu wyraźnie widnieje w/w promocja w niezmienionym kształcie.

http://www.promocja.cyfraplus.pl/

Może podaj żródło swoich informacji bo jak na razie to tylko niepotrzebnie wprowadzasz w błąd inne osoby przeglądające ten wątek forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,masz racje promocje są takie jak widnieją na stronce.O co chodzi byłem wczoraj u dystrybutora i wmówił mi że jest już TYLKO pakiet Komfortowy+ dla innych operatorów.Więc wykonałem telefon co C+ i dystrybutor wprowadził mnie w błąd i C+ już da mu reprymende i ochrzan.Dlatego promocje innych opreatorów bez zmian :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe nie bądźcie śmieszni, jest nowa teraz promocja tylko z pakietem komfortowym. Dystrybutorzy dostali takie info od przedstawicieli regionalnych, ja sam osobiście nie podpisałem jeszcze żadnej nowej umowy "przejściowej" więc nie wiem co pisze na wydrukowanej umowie. Ale na 90% dystrybutor ma rację niż jakaś tam infolinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie z jakiejś tam infolinii,zadzwonił do mnie pracownik pionu dla abonentów.Następnie w tej umowie masz pewne bezpieczeństwo bo możesz zrezygnować z umowy bez żadnej konsekwencji w miesiącu w którym umowa była podpisane plus w następnym miesiącu.Więc nie opowiadaj bajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie.. pracownik pionu dla abonentów mówi co innego.. przedstawiciele regionalni co innego. Więc dla Ciebie moje zdanie jest bajką a pracownika pionu jest świętą prawdą.. to może idź do tego pracownika i niech on Ci podpisze umowę.... :shock:

Nie warto kruszyć kopi,już mam potwierdzenie w innym sklepie(APS) w moim mieśćie jest możliwość podpisania umowy innych operatorów na pakiet podstawowy+ od ręki,więc człowiek z pionu potwierdza swoją racje,widocznie nie każdy APS realizuje te promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u dystrybutora Cyfry+ i pytam o promocję świąteczną i kanały HD gratis, a gość patrzy na mnie jakby ufo zobaczył i zdziwiony o co pytam, bo on nic jeszcze nie wie. :brawo:

Dopiero popatrzył coś w komputerze i powiedział, że promocja i ulotki będą od 8 listopada.

Dlaczego takie zamieszanie jest, co oni tam kombinują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...