Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki piter za informacje :D W takim razie jade za jakies 2h do cyfry i zmieniam umowe :DD Tylko 1 sprawa.. Chcialbym wziasc kanaly hd, a dostalem dekoder strong :o And so now? Wymienia mi i dekoder na PVR HD? xD Wiem ze mieszam, ale kurde... Mogl mi od razu o tym canal + powiedziec typ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinują, tylko trafiłeś na pracownika APSu, który jest... niedoinformowany. Najprawdopodobniej nie miał czau aby zapoznać się z obowiązującymi promocjami. :lol2:

 

@maciek26: zmieniasz umowę? Jeśli ją podpisałeś przed upływem 48h to oczywiście jedź ile powietrza w oponach.. :D Dyst. rozwiąże umowę i sporządzi nową.

Problem pojawi się w przypadku, kiedy ten Twój APSik nie będzie miał dekoderów hd... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa :) Mam kawalek do salonu, wiec spakuje caly asortyment i zobacze co da sie zrobic.. A jak uwazasz.. Uda sie zalatwic wszystkie pakiety + PVRA? Bo szczerze powiedziawszy wczoraj jak zobaczylem jak na prawde wyglada promocja (pol godziny po podpisaniu umowy) to mi szczeka opadla i mi sie odechcialo wszystkiego.. Moglem dostac 2X tyle co mam w tej chwili i to za darmo.. :/

Ekhm.. Ma dekoder HD bo widzialem w gablotce :D Ma PVR'a i tego bez dysku :D Ale mi ulzylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech nie anuluje tej umowy, którą podpisałeś tylko zmodyfikuje. jeśli anuluje to w ciągu 48h nie podpiszesz nowej umowy od ręki (tamta umowa będzie jeszcze aktywna),tylko C+ będzie musiała na to pozwolić sprzedawcy jeśli ten wyśle w tym celu maila do nich. dziwi mnie tylko, że nie zaproponował Ci opcji dodatkowych już nawet nie dlatego, że są gratisowo tylko on ma za to dodatkową prowizję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w jednym z działów znalazłem info że opcja orange sport w ramach przeprosin będzie dostępna za free dla posiadaczy komfortowego plus i osób mających wykupioną tą opcje i se pomyślałem że może by tak zamówić opcje orange sport dzisiaj (czyli do końca miesiąca za darmo ) a w grudniu zadzwonić i zrezygnować mając w ten sposób prawie dwa miechy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny problem mam.. Wszystko GIT, dostalem PVR'a, hbo, c+ & HD.. Ale nie dostalem HBO Digital i Filmboxow:O Nie mam slow do nich, mowie: daj mi wszystko co moge miec gratis, a ten baran mi nie daje.. NO ZALAMKA PO PROSTU.. Mozna to zalatwic jakos przez internet albo na infolini?;/ Pojechac bym mogl jutro, ale jutro mija tez 48h od zakupu.. Tyle ze zamawialem okolo 18 wieczorem, choc nie wiem czy to ma znaczenie :D Help xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, ze jesli jutro po robocie pojade to jeszcze 48h nie minie :P Zamawialem 4 listopada o okolo 18godzinie, wiec chyba tez do tej mam czas (tzn jutro po 16 bedzie jeszcze mozliwosc)? :P Da sie to zalatwic przez ica albo infolinie? Szczerze powiedziawszy to bym wolal w domu to domowic.. W ica jak dodaje pakiet to cena abo mi wzrasta o 10 zl :/ Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie opcji Canal+ w pakiecie powitalnym, bo kuzyn chciałby wziąć Cyfrę i chciałby jak najmniej płacić. Nie wiem co mu doradzić, czy przy pakiecie powitalnym jest jeszcze opcja wzięcia C+, a jeżeli tak to czy objęte jest to jakąś promocją. A może ma wziąć jakiś inny pakiet? Zależy mu na zalożeniu cyfry przed 29 listopada tak żeby zdążył obejrzeć derby Europy Real- Barcelona. Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HBO digital mozna tak samo jak canal +, cinemax czy zwykle HBO wypowiedziec po 4 miesiacu?? Nie wiem czy go zamawiac, a jest to w miare ciekawe rozwiazanie :F Moze by zdalo egzamin.. :] A co do tych godzin.. Jest 48h na zmiane, czyli jezeli kupilem C+ w srode (4 listopad) kolo 18, to jutro po 16 bede mogl jeszcze zmienic pakiety? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 48 godzin na zmiane to była wewnętrzna procedura dla dystrybutorów, chyba że coś się zmieniło... Możesz mi podać który konkretnie punkt (najlepiej zacytuj całość) o tym mówi? Z dołączeniem opcji nie powinno być problemu, tylko zrób to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...