Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

i chciałbym prosić Was o podpowiedź w takiej sprawie:

w grudniu planuję podpisać umowę na 13 miesięcy na pakiet powitalny

[ zaznaczam, że nie interesuje mnie opcja hd }.

Docelowo, jako opcja, chciałbym wybrać canal +.

I tu moje pytanie: ponieważ opcje premium { czyli canal +, hbo, cinemax } przez 4 miechy są gratis, to czy przy podpisywaniu umowy mogę wybrać tą opcję, w kwietniu z niej zrezygnować, i zamówić sam pakiet z canal + ?

I który dekoder Waszym zdaniem jest lepszy: strong czy pace ?

Z góry dzięki za wszelkie odp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 listopada PVR będzie kosztował 10 zł/mies 8) Reszta dekoderów bez zmian czyli bezpłatne użytkowanie :D

 

Rabaty na abo pozostają bez zmian, będzie tylko zmiana przy umowie na 24 miesiące :D Dojdą 2 prezenty przy Pakiecie Prestiżowym 8)

 

Czyli Phil HD 6201 bez opłat? Nie pytaj skąd go wezmę bo już mam w dzierżawie i liczę na dalszą bezpłatną dzierżawę przy przedłużeniu umowy lub wykup na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądała promocja świąteczna w zeszłym roku? :)

 

wystarczy w tym wątku cofnąć się do 1 grudnia 2008 r. i masz odpowiedź na swoje pytanie.

viewtopic.php?f=6&t=364&start=2220

-----------------------------------------------------------------------------------

Mam, teraz niezła zagwozdkę czy brać obecną promocję czy nie, jeśli spojrzy się na zaszły rok, to cyfra dała ofertę w listopadzie a później znów zaskoczyła super promocją w grudniu, teraz pytanie czy w tym roku będzie podobnie czy nie, w zeszłym roku obchodziła 10 urodziny. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy podpisywania dodatkowej umowy (interesuje mnie pakiet Powitalny+), można posłużyć się innym dokumentem niż dowód osobisty (np. prawo jazdy?), niestety ale ostatnio gdzieś zagubiłem dowód, a chcę wsiąść w promocji dla internautów drugą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona faktycznie była TAAAKa dużo lepsza, wręcz przeciwnie dla mnie gorsza dlatego ponieważ bo opcja canal+ jest tańsza od opcji HD (wszystkie opcje HD wtedy były płatne 100% po 5 miesiącach)

 

 

Była o wiele lepsza, ponieważ jeszcze rok temu oferta HD nie była aż tak popularna jak na dzień dzisiejszy. W każdej platformie dekodery byly płatne a tutaj przez 10 miesięcy można się było cieszyć dekoderem bezpłatnie i pakietami a do tego pełny pakiet przez 5 miesięcy! Rok temu było tylko 3 kanały HD (nie licząc tych premium) a Canal + był łakomym kąskiem dla osób, których interesowała piłka nożna a zwłaszcza polska liga. Nawet na dzień dzisiejszy jeżeli miałbym wybierać pomiedzy darmowym HD a Canal + to wybór bylby dla mnie oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałem do grudnia, wziąłem teraz w promocji. Zresztą delikatnie wypytałem gościa na infolinii i powiedział, ze od 12.11 będzie dekoder PVR HD z 50% upustem, czyli 10 PLN/m-c.

 

Podpisałem telefonicznie i zamiast PVR HD dostałem sam HD do wymiany jak tylko będzie PVR. W sumie zależało mi na opcjach HD i na Canal+ i mam to za średnio 48 PLN/m-c, za tyle ile płaciłem za N-ke, z której już zrezygnowałem a oglądam głównie sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta promocją?

Niby się kończy 11 listopada. W punkcie u mnie w mieście usłyszałem, że dopiero się zaczęła i trwa do odwołania. Na infolinii pani powiedziała, że kończy się 11 listopada i nie zna warunków nowej promocji.

Na infolinii powiedzieli mi, że jeżeli zamówię przez telefon to zestaw będę mógł odebrać w innym mieście bo u mnie (mimo, że są 4 punkty Cyfry wg informacji na stronie) nie można bo żaden z punktów z Cyfrą nie współpracuje. Jeżeli chciałbym zamówić Cyfrę w tej promocji w jednym z punktów w mieście, to mogę otrzymać mniej korzystne warunki umowy. W punkcie do którego dzwoniłem powiedziano mi, że umowę otrzymam na dokładnie takich samych warunkach jak przy zamówieniu przez infolinię tj.

(interesuje mnie umowa na 13 miesięcy)

- pakiety 50% taniej

- opcja C+ gratis przez 4 miesiące

- opcja HBO gratis przez 4 miesiące (choć przy tych dwóch wspomniał najpierw o dwóch miesiącach i dopiero jak mu powiedziałem, że na stronie Cyfry widzę 4 miesiące, to się poprawił)

- opcja C+ HBO Cinemax gratis przez 4 miesiące

- opcja HBO Digital gratis przez 4 miesiące

- opcje HD gratis przez 13 miesięcy

- dekoder PVR HD dzierżawa 0zł przez 13 miesięcy.

Tyle, że w punkcie nie mógłbym dziś podpisać umowy bo coś tam nie działa i oni i inne punkty nie mogą się gdzieś tam do Cyfry zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :D Tylko muszą przy podpisywaniu umowy zaznaczyć opcję Dekoder SD w Oczekiwaniu na PVR i zaznaczyć opcje HD które mają być darmowe, na aneksie wydrukuje się info, że masz prawo do wymiany SD na PVR do końca grudnia 2009 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź :)

 

Podpisałem umowę w innym punkcie gdzie, tak twierdzili, mieli już ostatni dekoder PVR. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że wszystko będzie działało jak należy.

Tylko tak mnie trochę zdziwiła jedna rzecz, na którą nie zwróciłem uwagi w sklepie - karta, którą mi dali widać, że była już używana jakiś czas. To normalne czy powinni mi dać zupełnie nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem innego wątku na ten temat więc zapytam tutaj.

Mam CP, umowa kończy mi się w marcu (2010r.). Chciałbym skorzystać (jeżeli będzie [a pewnie będzie]) z promocji grudniowej w cyfrze+. Więc moje pytanie brzmi czy mógłbym np. podpisać umowę z cyfrą w grudniu, a żeby oni zaczęli wysyłać mi sygnał w marcu i dopiero od tego momentu im zacząć płacić. ? Nie wiem jak w TV sat ale w telefoniach komórkowych tak można (przechodząc do play).

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że opłata za PVR jest przejściowa (pewnie nie dowieźli dekoderów i w ten sposób chcą opanować popyt) bo ta zwyżka o 130 zł czyni promocję "taką sobie". Ciągle mam w pamięci plany C+ - 300 tyś. nowych abo do końca roku (a do tego chyba jeszcze daleko, tym bardziej, że coraz więcej osób przekonuje się, że nie warto być lojalnym "starym" abonentem i w międzyczasie wymówili ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...