Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że napisałem jasno w kolejności jak masz zrobić. logiczne, że nie wyłączysz opcji HD jeśli masz jeszcze dekoder, natomiast jeśli zdasz już dekoder wtedy dzwoń do nich. możesz to chyba spokojnie w poniedziałek 30.11 zrobić i nie powinno być problemu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mam umowę z promocji świątecznej 2008 na 13 miesięcy. Jednak według mnie lepiej poczekać do 2 grudnia, zobaczyć co C+ zaoferuje w ramach nowej edycji promocji na święta. I wtedy spokojnie albo wysłać im wypowiedzenie- czas do 31 grudnia dla tych, którym umowa kończy się w styczniu, albo próbować negocjować obecną umowę przez infolinię.. Ciekawe co w tym roku zaoferuje nam Cyfra... Wydaje mi się, że lepiej poczekać z wysyłaniem wypowiedzeń, zobaczymy- w końcu chodzą plotki o nowym dekoderze.. Jednak znając C+ to dekoder będzie na święta.. ale 2010 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Mediasaty były bardzo dobre i do niedawna trzeba było dać za niego kila stów :) Były poprostu w cenie po za pomocą jego dużo można bylo zrobć w porównaniu z dekoderami CP i czy też n .

Powiedz wprost, że można było się „zabawić” w pirata :x I cóż,! To miała być tak zwana „wielka technologia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś uwzględniając ich możliwości (zarówno hardwarowo jak i softwarowo) są to chyba najlepsze tunery SD od Cyfry. Mówię tu o Pioneerach 1430 i 1530.

Bogdan, nie tylko piractwo ale chociażby TnK :wink:

Może nie wynika to z ich "idealnośći" ale po prostu Cyfra serwuje nam z czasem coraz gorszy [beep] w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę. Poprzednia podpisałem w grudniu 2008. Teraz zaproponowali:

 

Umowa na 24 m-c.

Upusty:

- 30% przez 20m-c na komfort +,

- paczka canal+ przez 12 m-c free, a kolejne 12 m-c pełnopłatne,

- dekoder pvr za 0zł przez 24 m-c,

- 2 opcje HD przez 24 m-c za 0zł,

- HBO przez 4 m-c za 50%.

 

Po głębszym namyśle podpisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem parę dni temu umowę na 13 miesięcy pakiet konfortowy. Dzięki forum poszedłem ją podpisać w pierwszych dniach miesiąca i mam listopad gratis. Dzięki.

Dopiero w trzecim punkcie udało mi się upolować PVR-a (zresztą był to ostatni egzemplarz :jupi: )

Opcję:

5xHD, Premium HD oraz Filmbox - otrzymałem gratis przez cały 13 miesięczny okres umowy

CANAL+ HBO I CINEMAX oraz HBO Digital - gratis przez 4 miesiące.

 

Ta oferta którą wybrałem nosi nazwę: Święta 13 miesięcy 2009.

Ciekawe czy w grudniu będzie nowa oferta Świąta?

 

Pozdrawiam

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy w pakiecie powitalny na24 miesiące będe miał canal plus za 50%

Jeszcze jedno czy mogę przy tej umowie zapłacić 12 misięcy z góry lub inaczej poprostu aby nie przychodziły rachunki co miesiąc i czy naprzykład po 12 miesiącach mogę zmienić pakiet na wyższy oczywiście mówię oumowie na24 miesiące

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno czy mogę przy tej umowie zapłacić 12 misięcy z góry lub inaczej poprostu aby nie przychodziły rachunki co miesiąc....

Oczywiście że możesz - Oni tylko zresztą na to czekają :mrgreen:

Każdy abonent ma wygenerowany numer konta - i ile tam będziesz przelewał i kiedy - to tylko od CIebie zależy .

TO jest wygodniejsza forma opłaty niż opłacanie z pozycji przysyłanych przez Cyfrę rachunków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...