Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy myślicie, że w grudniu będą jeszcze lepsze promocje w cyfrze, niż te najnowsze???????????????? Jesli ktoś cos wie, to niech napisze. bratowi kończy się w grudniu umowa, chciał przedłużyć, ale zaproponowali podobną, co jest oferowana w listopadzie, czyli 13 miesiący umowa, a w tym 50% przez 10 miesięcy, za darmo kanały HD I PARĘ TAM DODATKOWO RZECZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 listopada nie będzie bezpłatnego uzytkowania PVRa na czas obowiązywania umowy tak jak jest to obecnie podpisując umowę. Na czas okresu minimalnego umowy opłata za jego najem będzie obniżona o 50%, czyli wyniesie 10zł/m-c.

 

Reszta warunków bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nic na stronie nie dają do poczytania, a ja chciałbym wcześniej wszystko wiedzieć a nie tuż przed podpisaniem umowy. Enka na swej stronie daje regulaminy promocji. Wystarczy poczytać ze zrozumieniem i wszystko się wie a tu jakieś niejasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są regulaminy ogólne, w tym regulamin umowy o abonament a nie regulamin promocji a mi chodzi tylko o regulamin aktualnej promocji, bo na pewno takowy mają ale go nie upubliczniają tylko każą dzwonić czy esemesować. Trochę mi to nieładnie pachnie. W zakładce promocje są tylko same slogany, nie ma tam nic w formie regulaminu mającego jakąś moc prawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie ma czegoś takiego jak regulamin promocji, jest zbyt dużo opcji dodatkowych i związanych z tym rabatów, że dopiero w momencie wygenerowania umowy jej druga strona zawiera aneks mówiący o promocyjnych warunkach, raptem kilkanaście ważnych zdań, które spokojnie przeczytasz na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną :

zamawiam ofertę 13 mies.

PODSTAWOWY+ 42,90,- - 50% na 9 mies. = 21,50,-

i dostaję :

Dekoder HD 0,- wynajmu

opcje "5xhd" 0,- na 13 mies.

paczka FILMBOX 0,- 13 mies.

C+, HBO, CINEMAX 4 mies. free możliwość później rezygnacji po 3 miesiącu

C+ HD, HBO HD też 0,- na 4 mies. i jak w/w

:shock::D Zaje :censored: a promocja :) A jak myślicie co w grudniu dodadzą ?

* większy okres darmowy na C+, HBO

* ORANGE SPORT, MEZZO gratis na kilka miesięcy - byłoby miło i ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię sprzedazową aby zamówić pakiet prestiżowy a tu zonk.Brak dekoderów HD PVR. :shock:

Zamówienie przyjęli i trzeba czekac kilka dni na dekoder gdyż podobno w całym naszym pięknym kraju ich brakuje i czekaja na dostawę.Najgorsze jest to że sami nie wiedzą kiedy będą...ot promocja. :brawo:

Ahaaa.. Pytałem się pani czy w grudniu będzie może jakas lepsza promocja to dowiedziałem sie że to jest juz "niby" promocja świąteczna,wierzyć mi się jakos w to nie chce,ogólnie paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...