Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pioniedziałku obowiązują nowe promocje:

 

OFERTA DLA UMÓW 13 MIESIĘCZNYCH

1. Wszystkie Pakiety z rabatem 50% przez okres 9 pełnych miesięcy

2. Opcje Premium - Canal+, HBO i Cinemax ZA DARMO przez 4 pełne miesiące

3. Opcje HD ZA DARMO przez okres minimalny umowy

 

OFERTA DLA UMÓW 18 MIESIĘCZNYCH

1. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez okres 11 pełnych miesięcy

2. Opcja Canal+ ZA DARMO przez 9 pełnych miesięcy

3. Opcje HBO i Cinemax ZA DARMO przez 5 pełnych miesięcy

4. Opcje HD ZA DARMO przez okres minimalny umowy

 

OFERTA DLA UMÓW 24 MIESIĘCZNYCH

1. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez okres 11 pełnych miesięcy

2. Opcja Canal+ z rabatem 50% przez okres 24 pełnych miesięcy

3. Opcje HBO i Cinemax ZA DARMO przez 6 pełnych miesięcy

4. Opcje HD ZA DARMO przez okres minimalny umowy

 

Do każdej oferty dostępny będzie jeden z dekoderów w bezpłatnym użytkowaniu.

 

Prorata czyli listopad jak zawsze GRATIS i nie wlicza się do okresu umowy.

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA TV - dobrze zrozumiałem?

 

OFERTA DLA UMÓW 13 MIESIĘCZNYCH

1. Wszystkie Pakiety z rabatem 50% przez okres 9 pełnych miesięcy

2. Opcje Premium - Canal+, HBO i Cinemax ZA DARMO przez 4 pełne miesiące

3. Opcje HD ZA DARMO przez okres minimalny umowy

 

Czyli:

Ad 1. 9 miesiecy płace za pakiet komfortowy plus - 31.95, pozostałe 4 miesiące płacę - 63.90

Ad 2. 4 miesiące gratis, pozostałe 9 miesięcy płacę - 29.90zł za sam Canal Plus.

Ad3. Nie bardzo rozumiem co znaczy minimalny okres umowy? Z opcji Hd interesuje Mnie Canal Plus, Canal Film HD, a także 5xHD? co z tym ile wychodzi?

 

Czy dobrze całość zrozumiałem i to są wszystkie opłaty jakie ponosze za pakiet komfortowy +, z canal plusem i opcjami hd canal plus i 5xHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Okres minimalny to jest właśnie te 13 miesięcy (albo 18 lub 24) ma które podisujesz umowę

 

2. Opcje HD są zaznaczane w umowie ale sa bezpłatnie na okres minimalny na jaki podpisujecie umowę. Potem jeśli nie wypowiecie umowy bedą liczone według standardowego cennika.

 

@east: dokładnie tak jak napisałeś 8)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres minimalny to okres na jaki podpisałeś umowę. Dekodery SD i HD PVR gratis dzierżawa przez okres minimalny (podobnie jak kanały HD).

PS. Słyszałem plotkę że przy przedłużaniu umowy tym co mają dzierżawione dekodery HD (bez PVR) oferują je gratis Na WŁASNOŚĆ. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Kanały HD są gratis przez okres minimalny umowy a dzierżawa dekodera jest gratis przez cały okres umowy ( a nie minimalny )

 

To jest bardzo ważna różnica między tymi dwiema rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra TV:

 

Czyli podpisuje umowe na 13 miesiecy i:

 

Listopad mam darmowy.

 

Grudzien - SIerpien - 9 miesiecy płacę 31.95 za pakiet komfortowy plus.

Wrzesien - Grudzien płacę 63.90zł za pakiet komfortowy plus.

 

Grudzien - Marzec - darmowy mam Canal Plus.

Kwiecien - Grudzien - 29.90zł płacę za Canal Plus.

 

Czyli:

 

Grudzien - Marzec - płacę: 31.95zł

Kwiecien Sierpień - 61.85

Wrzesień - Grudzień - 93.80

 

A za opcje Canal Plus HD, Canal PLus Sport HD, i 5x HD - nie płacę nic przez cały okres trwania umowy?

 

I miesiacami sie wszystko zgadza tak jak tutaj rozpisałem to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest :brawo:

 

Za opcje HD nie płacisz przez cały okres minimalny umowy czyli przez 13 miesięcy 8) Po okresie mininalnym kiedy umowa przejdzie na czas nieokreślony za dekoder nadal nie płacisz ale płacisz za opcje HD.

 

Chyba że wymówisz umowę przed końcem okresu minimalnego :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie 2 edycja to w zasadzie tylko moga dodać kanały premium na więcej miesięcy i ewentualnie wpuścić na rynek nowy pvr. Ta obecna promo jest ok moim zdaniem, uderzenie mocne w n z tymi kanałami HD z darmo, a jeszcze niech dodadzą jakieś nowe kanały Hd to mogą troszkę pozamiatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA TV. Jeszcze jedno pytanko bo wacham sie pomiedzy podstawowym plus a komforotwym plus. Mianowicie chodzi o ten zestaw 5x HD - do podstawowego mozna go wziac? Tylko ze w podstawowym nie ma Eurosport 2 i Animal Planet - wiec placilbym za cos czego nie mam - dobrze rozumiem? A wtedy jakbym chcial MTV HD , EUrosport HD i National HD to jak je dolaczyc i za ile?

 

Bo w przypadku komfortowego plus rozumiem, ze wzialbym 5x HD i za darmo mialbym te wszystie kanały w HD tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA TV. Jeszcze jedno pytanko bo wacham sie pomiedzy podstawowym plus a komforotwym plus. Mianowicie chodzi o ten zestaw 5x HD - do podstawowego mozna go wziac? Tylko ze w podstawowym nie ma Eurosport 2 i Animal Planet - wiec placilbym za cos czego nie mam - dobrze rozumiem? A wtedy jakbym chcial MTV HD , EUrosport HD i National HD to jak je dolaczyc i za ile?

 

Bo w przypadku komfortowego plus rozumiem, ze wzialbym 5x HD i za darmo mialbym te wszystie kanały w HD tak?

 

Opisy pakietów i dodatkowych opcji do tych pakietów na stronie cyfraplus.pl

 

Odnośnie kanałów HD to kawałek newsa z media2.pl:

W poniedziałek (2 listopada 2009 roku) satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ wprowadza do swojej oferty nowe promocje dla podpisujących umowy. Nowością w porównaniu z poprzednimi edycjami promocji są darmowe opcje HD przez cały okres obowiązywania umowy promocyjnej. Obecnie w ofercie Cyfry+ dostępne są następujące kanały HD: Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, HBO HD, FilmBox HD, National Geographic Channel HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, MTVNHD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie obecnie mam promocję - pakiet komfortowy + wraz z C+ przez 10 m-cy 50 %. Umowa kończy mi się w czerwcu. Chciałbym jednak skorzystać z promocji świątecznej ( grudniowej) i teraz - ile będzie minie kosztowało zrezygnowanie z C+ oraz przejście z komfortowego na powitalny ( słyszałem że 54 zł ? ). I kiedy powinienem zgłosić powyższe aby w styczniu mieć tylko " goły" powitalny i nie płacić dodatkowo za Canal+ plus komfortowy , które to będę mieć z nowej promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno, umowę zawierałem na powitalny ( i to jest w papierach), później telefonicznie podniosłem na komfortowy. Czy w tym przypadku nie mogę wrócić do powitalnego ? Gdzieś obiło mi się o uszy, że mogę to zrobić za 54 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...