Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości przeliczyłem sobie średni abonament za pakiet Prestiżowy HD+ w aktualnej promocji w zależności od długości umowy i co wyszło :read: 13 miesięcy - 116,93 zł, 18 miesięcy - 121,98 zł i 24 miesiące 126,67 zł. Czyli polityka Cyfry+ jest taka: w nagrodę że podpiszesz cyrograf na 24 miesiące zapłacisz więcej :lol2: Dziwne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@efekt

Hmm, informacji o nowej ofercie dla ciebie to się w ICA chyba nie doczekasz. Moi rodzice też mieli do niedawna CYFRĘ+ (mieli ją 10 lat) i nigdy, do samego końca nie było w ICA informacji o nowej ofercie dla mojego taty (na niego była umowa). Mało tego, jak mój tato wysłał do Cyferki wypowiedzienie umowy to NIC mu nie zaproponowali na jej przedłużenie! Przysłali tylko pisemko, że z przykrością przyjmują jego rezygnację z umowy o abonament i tyle! Żadnego telefonu z ich strony! Nawet do ostatniego dnia! Następnego dnia, po upływie okresu wypowiedzenia (trwał 3 miesiące) zdeaktywowali tylko kartę abonencką i koniec. I wówczas mój tato im podziękował i wziął "n-kę"... :roll:

 

@Krispl

Zgadza się. Bo widać wyraźnie, że im dłuższy okres umowy, tym okres promocyjnej zniżki na abonament jest krótszy w stosunku do okresu trwania całej umowy (okresu minimalnego). Więc najbardziej opłaca się brać umowę na 13 miesięcy.

 

 

Mi również umowa kończy się z końcem stycznia 2010r. Póki co, nikt z CYFRY+ jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia umowy. Nie wiem, ale jakoś nie spodziewam się telefonu z ich strony, a tym bardziej w listopadzie. :roll: Jeśli zadzwonią to dobrze, a jeśli nie to poczekam może do grudnia i wtedy sam do nich "tyrknę" do działu utrzymania abonentów i się dowiem, co ciekawego dla mnie mają. Bo jakby nie było, ja od początku mojej umowy nie korzystam (!) z żadnej promocji, gdyż umowę podpisałem pod koniec lipca 2008r., a wówczas nie było żadnych promocji... :( Tak więc, myślę, że teraz będzie okazja, żeby coś od Cyferki "wyszarpać". ;) A jak nic ciekawego mi nie zaproponują na przedłużenie umowy, to wówczas ją rozwiążę i podpiszę nową, już na promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Wiesz, jeśli to możliwe to chciałbym to jakoś załatwić bez wysyłania wypowiedzenia. Zadzwonić do nich i się dowiedzieć, czy i co mają dla mnie na przedłużenie umowy. Chciałbym po prostu przedłużyć moją obecną umowę na kolejny okres minimalny, ale już na warunkach promocyjnych. Da się w ogóle tak? Czy konieczne jest wysyłanie tego wypowiedzienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sqnek

No i właśnie o coś takiego mi chodzi. Chcę do nich zadzwonić i się dowiedzieć czy coś dla mnie mają i co. A jeśli ich propozycja nie będzie mi odpowiadać to wtedy poleci do nich moje wypowiedzonko. ;) A chciałbym to załatwić najpóźniej w grudniu, bo potem to wiadomo, nie będzie już takich dobrych promocji... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem i dostałem aneks do umowy na 13 miesięcy i 50% rabatu na prestiżowy hd+,i na najem PVR przez 11 miesięcy.

 

No to świetnie! Mnie by właśnie tego typu oferta chyba najbardziej satysfakcjonowała. :)

A jak to jest z tym aneksem? Od kiedy zaczynają obowiązywać te warunki promocyjne? Od razu, czy dopiero od 1-go dnia po upływie okresu minimalnego? Bo moja umowa kończy się z końcem stycznia 2010r., obecnie mam pakiet Podstawowy+, a przy przedłużaniu umowy chciałbym przejść na pakiet Komfortowy+. Tak więc, pakiet ten miałbym dopiero od lutego? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio wysłałem wymówienie do cyfry, a oni przysłali mi jakieś pisemko ze bardzo im przykro itp. i podali tam numer telefonu pod który mam zadzwonić. I teraz pytanie do ekspertów: czy dzwonić już teraz czy poczekać do listopada bo może zaproponują mi wtedy lepsze warunki? A może zadzwonią sami. Obecnie mam pakiet podstawowy+ i canal+, a umowa kończy mi się jakoś 9 listopada. Z góry dziękuje za wszystkie rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio wysłałem wymówienie do cyfry, a oni przysłali mi jakieś pisemko ze bardzo im przykro itp. i podali tam numer telefonu pod który mam zadzwonić. I teraz pytanie do ekspertów: czy dzwonić już teraz czy poczekać do listopada bo może zaproponują mi wtedy lepsze warunki? A może zadzwonią sami. Obecnie mam pakiet podstawowy+ i canal+, a umowa kończy mi się jakoś 9 listopada. Z góry dziękuje za wszystkie rady :D

Czekaj! I nie panikuj. Jeśli oni też będą milczeć, w co nie wierzę, to wtedy zadzwoń na dwa dni przed upływem końca umowy.

Jest taka zasada, jak ty dzwonisz, to jesteś po łasce i słaby. Jak oni zadzwonią, to poczujesz się silniejszy. A w każdym bądź razie będziesz się czuł dowartościowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pakiet prawdopodobnie daliby Ci od zaraz a nowe ceny od 1 lutego.

 

Spoko. Oczywiście, bo pakiet Komfortowy+ to ja mogę sobie włączyć w każdej chwili np. przez ICA. I to niezależnie od jakichkolwiek promocji. Ale czy byłaby np. możliwość taka, abym na razie jeszcze na wyższy pakiet nie przechodził (żeby od przyszłego miesiąca nie płacić wyższego abonamentu), tylko np. dopiero w grudniu? Bo wówczas za grudzień zapewne jeszcze zapłaciłbym "po staremu", czyli jak za pakiet Podstawowy+, w styczniu pełną cenę za pakiet Komfortowy+, a od lutego ten sam pakiet już o połowę taniej... :roll:

 

Te warunki są dobre jeśli nie interesują Cię opcje premium ani HD. Bo te mają być gratis od listopada dla nowych więc może i dla starych też

 

Co do opcji Premium to nawet interesowałoby mnie HBO. Obecnie je mam, ponieważ ok. 10 października zadzwonił do mnie miły pan z CYFRY+ ;) i zaproponował mi opcję HBO ze zniżką 50% na okres do lutego przyszłego roku, a więc na cztery miesiące (licząc od listopada). A potem, jak nie będę chciał płacić pełnej ceny za HBO to mogę je wyłączyć. Tak więc, zgodziłem się. :) Ale jeśli w ramach przedłużenia umowy nie dostałbym już dalszej zniżki na opcję HBO to bym jej już nie brał, bo na siłę nie potrzebuję. A kanały HD to w ogóle mnie nie interesują, gdyż mam jeszcze telewizor kineskopowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem i dostałem aneks do umowy na 13 miesięcy i 50% rabatu na prestiżowy hd+,i na najem PVR przez 11 miesięcy.

 

@radzion19

 

Czy na PVR-a zaproponowali Ci TYLKO rabat 50% przez 11 miesięcy? Nie wspominali nic o darmowej dzierżawie???

Jeśli to prawda -to znaczy, że NIE OPŁACA SIĘ przedłużać umów. Wszyscy nowi abonenci przez cały czas są zwolnieni z dzierżawy PVR-a!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w tym roku świąteczna promocja ograniczy się do upustu na pakiety główne, darmowy najem(co już jest od jakiegoś czasu) i kilka m-cy grati lub upustu na opcje dodatkowe skończy się chyba darmowy Canal+ na kilkanascie miesięcy!

Sam jestem ciekaw jak to będzie w grudniu . Można będzie już chyba coś wywnioskować po promocji listopadowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nowe informacje. Podobno od 2 listopada są nowe promocje. Canal+ za darmo nawet przez 2 lata(przy umowie na 24 mies.). Opcje Hd(National Geographic HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD i MTVN HD) za darmo w umowach na 13 lub 18 lub 24 mies. Hbo za darmo od 4 do 6 mies w zależności od długości umowy.Szczegóły na http://www.dvbnews.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...