Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie paniusia nie zrozumiała Art 2 pkt 1 Aneksu do umowy, który mówi, iż W ramach akcji promocyjnej Operator CYFRY+ oddaje Abonentowi Sprzęt do bezpłatnego używania na czas obowiązywania umowy, bez obowiązku uiszczania przez Abonenta czynszu najmu :D

 

Czyli mówiąc krótko nie na "okres minimalny umowy" tylko do momentu aż umowa przestanie obowiązywać co ma miejsce w przypadku zerwania przez Abonenta lub przez C+ np. w przypadku niezapłacenia 3 rachunków :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestem pewien, czy czas obowiązywania umowy jest tak jednoznaczny. rzecz w tym, że umowa promocyjna obowiązuje na czas okreslony i na taki czas obowiązuje zapewne zwolnienie z czynszu za dekoder. Jeśli się takiej umowy nie wypowie, umowa automatycznie wygasa i abonent funkcjonuje dalej na zasadach ogólnych. Dobrze by było, gdyby ktoś dokładnie się tego wywiedział. Nie chce mi sie wierzyc, że Cyfra+ byłaby nagle tak dobra i zaczęła oferować sprzęt za darmo po wsze czasy.

 

Tak, przy okazji, czy można gdzieś w internecie znaleźć regulaminy promocyjne?

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie wygasa sama nigdy, po zakończeniu okresu minimalnego przechodzi w kontrakt na czas nieokreślony, jest tak jak w święta w zeszlym roku, wynajmujesz dekoder i dopóki jesteś abonentem nie płacisz za wynajem 8)

 

Nie ma czegoś takiego jak umowa promocyjna, jest tylko aneks do umowy, który mówi ile miesięcy masz rabaty w ramach danej umowy :-)

 

Tak jak powiedziałeś sprzęt w ramach podpisanej umowy jest bez opłaty po wsze czasy :jupi:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie paniusia nie zrozumiała Art 2 pkt 1 Aneksu do umowy, który mówi, iż W ramach akcji promocyjnej Operator CYFRY+ oddaje Abonentowi Sprzęt do bezpłatnego używania na czas obowiązywania umowy, bez obowiązku uiszczania przez Abonenta czynszu najmu :D

No własnie - aneksu. A o czym powyzej piszesz?

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to którą? ta przed świętami czyli od 1 grudnia jest naj naj lepsza i coś mi się wydaje, że w tym roku znów będzie rewelacyjna jak już teraz są tak dobre upusty. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym zamawianiem cyfry ze strony? Gdzie się odbiera dekoder oni go wysyłają. Pewno trzeba długo czekać na to wszystko? zna się ktoś na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest na 13 miesięcy dekodery tak jak w innych promocjach są wynajmowane bezpłatnie :jupi:

 

Co do zamawiania przez stronę CYFRY+ to nie ma możliwości wysyłki kurierem, Twoje zamówienie jest kierowane do jednego z dystrybutorów w pobliżu Twojego adresu i odbierasz sprzęt osobiście w sklepie lub dystrybutor przyjeżdża i montuje zestaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wystarczy potwierdzenie wpłaty z banku lub wydrukowane z konta internetowego, ważne aby odbiorcą wpłaty była inna telewizja niż C+, wpłata nie może być starsza niż 3 miesiące :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk...ostatnia promocja 2008 to nie przed świętami była najlepsza bo po świętach bo tu było canal + 12miesięcy za darmochę i 10 miechy 50%.Także w grudniu można spodziewać się 2 promocje przed i po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u wróżki już byłem, powiedziała żeby zapytać na forum ;) oczywiście nie chodzi mi o konkretną ofertę, tylko tak mniej więcej :) Czy będzie to taka różnica jak pomiędzy obecną a poprzednią promocją czy można oczekiwać czegoś więcej...

 

A tak przy okazji: czy przy zamówieniu są jakieś opłaty tylu opłata aktywacyjna, kaucja czy cokolwiek innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam pytanie odnosnie promocji dla abonentow innych platform ( http://promocja.cyfraplus.pl/ -- grr, strona C+ jest wybitnie enigmatyczna >: ).

- (odrobina gdybania, bo nie wiadomo czy nie zdejmą tej promocji do tego czasu, no ale..) jeżeli wypowiedziałem umowę w CP teraz to nadal mógłbym skorzystać z tej promocji (teoretycznie nie bede juz abo bo umowa wypowiedziana)?

- w przypadku pakietu Komfortowy+ : przez 12 miesięcy place 38zł i w 13. miesiącu jedynie pełną kwote: 63,9?

- nie ma innych opłat (aktywacja, kaucja za dekoder, jakies oplaty za wynajem? [ gdzie sa regulaminy! >: ] )

- oferta jedynie dostepna via www czy w salonie także można ją nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...