Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To sie nazywa przegląd rynku :)

Teraz pora na konkurencje czym odpowie.

Walka o klienta dopiero się zaczyna i jestem pewien ,że w okresie między mikołajem a swiętami napewno będzie jeszcze ciekawsza oferta:)

 

Jak pisał jeden z portali "jest jeszcze 2 mln odbiorców do zagospodarowania" :brawo:

Swoją drogą - sorry za offa małego - ktoś ostatnio stwierdził, że po ostatecznym podziale tego tortu w Polsce zniknie problem cyfryzacji :roll: Jedni mają sata inni kabel, a zostaje jakieś 4 mln odbiorców, którzy mają NIC poza TVP na dipol bo "za biedni", "za daleko", bo "za[beep]ie". A ci nie są atrakcyjnymi klientami dla nikogo... :roll: Z tego punktu widzenia, ruch Farfała - choć to nie chłopak z mojej bajki - wydawał się sensowny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zauważyć wszystkie platformy na święta będą oferować, więc prześcigają się aby złapać na haczyk klienta, to się nazywa reklama a co na to TVP która miała wypuścić swoja platformę,jak czytamy na stronach o tv satelitarnej,satelitarna platforma Telewizji Polskiej powróci do życia, w trochę zmienionej formie.

Dostęp do satelitarnej platformy TVP widz będzie musiał zapłacić. Według mediów , będzie to jednak jednorazowa opłata za kartę dekodującą. Na razie nie wiadomo jaka to będzie kwota

 

Wcześniej wspominano o kilkudziesięciu złotych oraz zniżce dla opłacających abonament

rtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moge poczekać bo umowa kończy mi sie w styczniu. A przedłużając umowę bedzie mozna liczyć na darmowe użytkowanie Pvr HD?

 

Nawet jak nie, to w grudniu:

1. Nie będzie gorsza niż to, co Ci teraz proponują

2. Zawsze można wziąć nową umowę w grudniu, a widać z zapowiedzi że będzie to lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do podstawowego 5xHD można dobrać i to na takich samych warunkach jak do komfortowego za 16,90 :brawo: Witaj Eurosport2 HD w pakiecie podstawowym :brawo:

Co ciekawe w Centrum Telefonicznym nic o tej promocji nie słyszeli i twardo twierdzą, że 5XHD tylko do Komfortowego. Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to jedyna możliwość zamówienia do Podstawowego to ICA. Programy dostępne są po kilkudziesięciu minutach od wybrania opcji, a za te kilka dni października nie doliczają do abonamentu (przynajmniej tak wynika z symulacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich abonentów i użytkowników PVR-a którzy negocjowali lub zamierzają negocjować warunki przedłużenia umowy. Czy dział utrzymania klienta proponował Wam zniesienie opłaty za dzierżawę PVR-a?? Proszę o komentarze w tej sprawie.

 

Wszyscy wiemy, że osoby podpisujące nowe umowy – na cały czas trwania umowy (również po okresie promocyjnym, po przejściu na czas nieokreślony) są zwolnieni z opłat za dzierżawę!

 

Uważam, że jest dobre posunięcie ze strony Cyfry ALE POWINNO to również dotyczyć starych abonentów.

 

Mogę zrozumieć, że na okres promocyjny przyciąga się abonentów zwalniając ich z opłaty za dzierżawę, ale jeśli po kresie promocyjnym w dalszym ciągu są zwolnieni z opłat - to jest to nie fair w stosunku do stałych abonentów opłacających 20zł. Abonenci opłacający po 20zł mogą czuć się „nabici w butelkę”. Doprowadzi to do sytuacji, że połowa użytkowników PVR-a (lub też jakaś część która podpisze umowy w okresie obecnej lub świątecznej promocji) będzie go mogła mieć całkowicie za darmo podczas gdy pozostali „jelenie” będą opłacali ten wynalazek w nieskończoność.

 

Jestem użytkownikiem tego PVR-a od początku jego wprowadzenia i cały czas płacę ten wysoki haracz za dzierżawę ale w zaistniałej sytuacji uważam, że taka polityka Cyfry uderza w morale abonentów opłacających dzierżawę w zestawieniu z tymi którzy cały czas będą z takiej opłaty zwolnieni. Pomijam tutaj fakt, że przez pierwszy rok użytkowania tego tunera czułem się jak beta tester który musiał płacić za niepełnowartościowy produkt.

 

Uważam, że jest to poważna kwestia którą „spece” od marketingu i sprzedaży Cyfry powinny wziąć pod uwagę.

Jeśli tak ma to wygląda to trzeba zrywać umowy (nawet te wieloletnie) i podpisywać nowe. Ale czy oto chodzi Cyfrze??

 

Czekam na Wasze opinie w tej sprawie. Co o tym myślicie? W każdym razie dla mnie jest to całkowicie niezrozumiała decyzja Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich abonentów i użytkowników PVR-a którzy negocjowali lub zamierzają negocjować warunki przedłużenia umowy. Czy dział utrzymania klienta proponował Wam zniesienie opłaty za dzierżawę PVR-a?? Proszę o komentarze w tej sprawie. [...]

 

Geez... nie możesz po prostu rozwiazać starej i podpisać nowej umowy? Warunki pewnie będą zbliżone i dostaniesz tego pvr gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do podstawowego 5xHD można dobrać i to na takich samych warunkach jak do komfortowego za 16,90 :brawo: Witaj Eurosport2 HD w pakiecie podstawowym :brawo:

Co ciekawe w Centrum Telefonicznym nic o tej promocji nie słyszeli i twardo twierdzą, że 5XHD tylko do Komfortowego. Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to jedyna możliwość zamówienia do Podstawowego to ICA. Programy dostępne są po kilkudziesięciu minutach od wybrania opcji, a za te kilka dni października nie doliczają do abonamentu (przynajmniej tak wynika z symulacji).

 

przecież to wchodzi dopiero 2.11 więc Centrum Telefonicznym nic Ci nie powiedzą teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj TO weszło od 01.10.2009, a ja TO aktywowałem za pomocą ICA - dzisiaj. Wg regulaminu, dostępnego jedynie w ICA (na stonie cyfry nie ma żadnego linku), promocja kończy się 11 listopada. Dodam, że w trakcie rozmowy pracownik CTA konsultował się z "mądrzejszymi" i stanowczo stwierdził, że promocji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodzę do ICA w opcję oferta i modyfikacja pakietu wyświela się napis "Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom" oraz okienko do zaznaczenia tej opcji. Kiedy zaznaczam tę opcję i daję symulacja, mam tę samą cenę co bez zanaczenia tej opcji. Co to oznacza ? Multiroom mam za darmo czy też jest to jakiś gadżet na stronie ICA ? Aktualnie posiadam pakiet Prestiżowy HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc biorąc 5xHD 2 listopada cały listopad za darmo a dopiero od grydnia opłata 16,90??? I w każdej chwili idzie wyłączyć ?

 

 

W regulaminie niby piszą o opłatach w zależności od dnia włączenia ale robiłem symulację w ICA i opłata nie jest doliczana czyli jest podobnie jak z innymi opcjami typu C+ czy HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...