Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli macie minimalny do końca stycznia (nie okres wypowiedzenia, tylko okres minimalny) to nie myślcie o promo 50%. :)

 

Poczekajcie do grudnia, tak jest najlepiej.

 

P.S. Wiem, że enigmatycznie trochę, ale niestety jaśniej mi nie wolno. :P

No no, już czekam z zaciekawieniem co to będzie. :> Przydałoby się rozdawnictwo dekoderów HD (bo mają DVB-S2 i DVB-T) aby scyfryzować Polskę czego na pewno nie zrobi pan Szwedo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z tym pierwszym miesiącem, jeśli umowę podpisze się np. 5-go danego miesiąca? Czy liczy się on do tych 8 miesięcy ze zniżką 50%? Czy wliczany jest on do 3 miesięcy gratis OPCJI PREMIUM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie minimalny do końca stycznia (nie okres wypowiedzenia, tylko okres minimalny) to nie myślcie o promo 50%. :)

 

Poczekajcie do grudnia, tak jest najlepiej.

 

P.S. Wiem, że enigmatycznie trochę, ale niestety jaśniej mi nie wolno. :P

No no, już czekam z zaciekawieniem co to będzie. :> Przydałoby się rozdawnictwo dekoderów HD (bo mają DVB-S2 i DVB-T) aby scyfryzować Polskę czego na pewno nie zrobi pan Szwedo :P

Na to nie licz już od dziś do umowy z dekoderem PVR potrzebne są znowu dwa dokumenty tożsamości :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zdziwię jeśli C+ zacznie wymagać 2 dokumentów..

 

Leci ponad 50% z nich (PVR'ów) na "czarny rynek" a abonenci znikają. Mimo tego, że bierze ktoś z rocznikiem 91 umowę, a nawet i 3 umowy z dekoderem PVR to dystrybutor nigdy niczego nie podejrzewa, a mógłby skorzystać z tego prawa, które mu C+ dała wiele lat temu. Jeśli istnieje podejrzenie wyłudzenia ma dystrybutor odmówić podpisania umowy, nie musząc się z tego tłumaczyć. Gdyby niektórzy otworzyli oczy, to pewnie troszkę inne zasady obowiązywałyby przy zawieraniu teraz umów. Niektórzy tutaj zaglądający wiedzą pewnie o co mi chodzi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie informacje z centrum Cyfry, że od wczoraj tj. 28.10.2009,

trzeba mieć dwa dokumenty na podpisanie umowy na dekoder PVR.

 

To co czytałem na temat nowej promocji od listopada

(umowa 13 m-cy)

to Cyfra w zeszłym roku poszła w kierunku prawie darmowego darmowego Canal+ a teraz idą w opcje HD.

Szkoda, bo ta opcja (promocja) jest 1/3 droższa od tej co była w grudniu 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie mi czy dobrze liczę. Umowę podpisuję np. 5 listopada na 13 miesięcy.Wynika z tego, że 50% płacę za wybrany pakiet (Podstawowy) przez 8 miesięcy, czyli od grudnia 2009 do końca lipca 2010 r. Od sierpnia 2010 do grudnia 2010 płacę już 100%. Natomiast Pakiet Premium mam gratis od grudnia 2009 do końca lutego 2010 i przed 1 marca trzeba zadzwonić, żeby wyłączyli.

Jaki jest okres wypowiedzenia umowy w C+.

Nie denerwujcie się, że tak pytam, ale do tej pory miałem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie zmieniło to 8 miesiąc promocji to prorata (taki chwyt reklamowy C+). Czyli 7 miesięcy umowy masz za 50 %. Tak było w ubiegłorocznej promocji w grudniu - 10 miesięcy za pół ceny a płaciłem 50 % abonamentu do września 2009. Umowę mam od stycznia 2009 do końca stycznia 2010 (13 miesięcy). Podpisywałem w grudniu 2008. Kupowanie abonamentu w grudniu na 13 miesięcy jest korzystne dla abonentów. W następnym roku możesz kupić nową aktywację w grudniu w promocji i jednocześnie obniżyć abonament na podstawowy (jeśli masz wyższy) w starej umowie od grudnia na dwa miesiące a następnie zakończyć starą umowę zupływem okresu minimalnego. W ten sposób można sobie zapewnić przez większość roku promocyjny abonament. Poza tym można np. zakupić sobie nowy odbiornik za 1 zł czy wziąć dekoder HD w darmową dzierżawę (tak jak to jest w tym roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś przedłużyłem umowę na zasadzie takiej :

Pakiet Komfortowy z Canal+ , umowa na 13 miesięcy, gdzie 11 miesięcy płacę około 46 zł a dwa ostatnie miesiące 90 zł

Zastanawiałem się czy nie pozostać przy podstawowym z c+ , za który płacę teraz 49 zł - a płacić mógłbym właśnie jakieś 34 zł, - ale skoro są takie dosyć dobre promocje- przejde sobie o stopień wyżej, a i tak zmieszcze się poniżej 50 zł :) a Przy okazji w końcu pooglądam Tvp Sport czy EuroSport 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Własnie zostałem bez telewizji w domu i w związku z tym musze kupić jakąś tv cyfrowa. do tej pory miałem kablówke analogową o straszliwej jakości. Więc chciałbym teraz wziąć coś cyfrowego - wybór -padł na cyfre ponieważ piłka nożna to moja pasja... i stąd moje pytanie do Was... czy aktualna promocja jest dobra, i czy od 2 listopada będzie taka sama promocja czy coś nowego? i ile to miesięcznie tak faktycznie średnio wychodzi - gdzieś jest to rozpisane.. interesuje mnie pakiet podstawowy i canal plus hd, a także ten pakiet eurosport hd, mtv hd i geografic hd... - oczywiście dekoder z nagrywaniem.... może są jakieś kruczki aby coś takiego tanio wziąć ?

 

Byłem w Vobisie i koleżka się coś słabo znał, dlatego pytam tutaj... mianowicie, czy ten 1 miesiąc darmowy jest wliczany w okres 13 miesiecy czy nie? chodzi mi o to, że umowe bym podpisał 2 listopada, to okres 13 miesiecy liczmy od 2 listopada, czy od 1 grudnia? a cały listopad wtedy wychodzi mi darmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...