Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zeszłym roku w grudniu podpisałem umowę z C+, która obowiązuje mnie do końca stycznia. Jednak w grudniu będę chciał skorzystać z nowych promocji. Już mam przyszykowane wymówienie z datą grudniową. Pytanie tylko jak mogę zmniejszyć koszty obecnej umowy w grudniu i styczniu i do jakiej najmniejszej kwoty mogę zejść - obecnie mam komfortowy+, dekoder hd philips. Czy mogę wziąć powitalny czy muszę pozostać przynajmniej przy podstawowym, co z opłatą za dekoder hd, czy mogę go np.wymienić na te dwa pozostałe miesiące na jakiś inny sd unikając opłat czy nie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmienić na Pdst+ a co do dekodera to zależy czy masz go w bezpłatne użytkowanie czy też za niego coś płacisz ? Jeśli masz dek HD to zapewne masz jakieś opcję HD które też pewnie trzeba odł. Spr Aneks do umowy i tam będzie pełne info. Co do dek SD to możesz go mieć za 10 zeta/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrób tak:

- zadzwoń w listopadzie na infolinię i zmniejsz pakiet na grudzień i styczeń na podstawowy+ (zapłacisz za to jednorazowo 10 zł. czyli oszczędzisz na tym 12 zł.) i wyłącz na styczeń CANAL+ (oszczędzisz 29,90 zł.)

- dodatkowo na koniec listopada oddaj dekoder do punktu Cyfry i oszczędzisz na dzierżawie za grudzień i styczeń - 30 zł., o ile masz HD bez twardziela

- wyłącz też na grudzień i styczeń opcje HD

- w grudniu podpiszesz nową umowę i ewentualnie w styczniu zapłacisz podwójny abonament za obie umowy)

 

Oczywiście jak oddasz dekoder HD możesz poprosić o dekoder SD na ten czas, ale w sumie od 30 listopada do 2 grudnia powinieneś wytrzymać bez TV :> no i czasami warto poczytać to co już napisano na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wysłać wypowiedzenie i od razu pobiec do punktu w grudniu i zobaczyć jaka jest promocja. Infolinia nigdy nie da lepszej promocji, niż jest dla nowych w punkcie. Jedyne na co liczą, to fakt, że dla kilkunastu złotych miesięcznie człowiek będzie leniwy i nie poleci do punktu tylko załatwi wszystko przez telefon. Wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie wiem, że w grudniu ma być jeszcze lepiej. Poza tym widziałem film pokazowy z nowym recorderem. Wizualnie wygląda bosko :) niestety nie wiem co tam w środku siedzi poza 500 GB dyskiem.

 

Nowy recorder? Można więcej szczegółów?

 

Nie można :P Nie ma żadnych oficjalnych info, tylko jacyś ludzie na formum pisza, że widzieli na jakiś "zamkniętych pokazach dla dystrybutorów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to na forum poruszane ale zamiesze info ze strony media2.pl

 

Nadchodzi nowa era na poskim rynku telewizji płatnej - telewizor za złotówkę. Świąteczna oferta dla abonentów Cyfry+ będzie obowiązywała od 12 listopada 2009 roku. W jej ramach klient otrzyma możliwość kupna telewizora LCD firmy LG - 23” Full HD w cenie 1 zł.

 

Oferta skierowana jest do tych klientów, którzy abonentami Cyfry+ są od co najmniej 9 miesięcy oraz korzystają z pakietów Prestiżowy+ bądź Prestiżowy HD+ (lub zmienią pakiet na Prestiżowy HD+) i podpiszą umowę na kolejne 24 miesiące.

 

Dodatkowo w ramach świątecznego rozdawnictwa prezentów abonenci Cyfry+ z przynajmniej dziewięciomiesięcznym stażem mogą liczyć nawet do 3 miesięcy darmowego dostępu do opcji płatnych: Canal+, HBO oraz HBO Digital. Wszelkie informacje będą dostępne od 12 listopada w Internetowym Centrum Abonenta.

 

Nie wiem czy warto brać max oferte od Cyfry dla 23" telewizora , nawet full hd. Ale z drugiej strony promocje Cyfry zaczynają być coraz bardziej interesujące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to np. telewizor LG M237WDP-PZ (cena na Allegro ok. 1100 zł) z wbudowanym tunerem MPEG4 to dzieląc jego cenę 1100/24 = ok. 46 zł otrzymamy Prestiżowy za cenę 168,90 - 46 = 122,90 przez 24 miesiące. Jeśli ktoś płaci cały czas po okresie minimalnym 168,90 za prestiżowy i nie ma zamiaru rozwiązywać umowy to jak najbardziej mu się to opłaca. Przy promocji 10 miesiecy za pół ceny średnia cena prestiżowego to ok. 104 zł. Różnica na korzyść nowej umowy to 19 zł miesięcznie x 24 miesiące daje 456,00 zł. Inaczej mówiąc telewizor kosztuje wtedy 1100 + 456 = 1556 zł. Zakłądając że Cyfra płaci za ten TV w hurcie np. 200 dolarów to i tak abonament zapłacony przez klienta będzie wyższy niż 122,90 zł. Telewizor za 1 zł to zawsze jest niezły chwyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa kończy mi sie z koncem stycznia i niewiem czydzwonic co mi zaproponują czy czekać do grudnia? Chciałbym również wziąć jakiś dekoder bo dotychczas mam stronga 6860 na własność i skończyła mi sie gwarancja i chciałbym coś wziąć co wy mi sugerujecie??? I ciekawe o ile lepsza może być oferta grudniowa od tej co jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu84 a spróbuj zadzwonić, ja dzwoniłem w ostatni czwartek w sprawie jakiejś [beep]ółki i jak tylko wspomniałem, że kończy mi się z końcem tycznia 2010 umowa - to zaraz mnie przełączyli do gościa od promocji. Zaproponowali mi umowę na 18 m-cy, w tym przez 11-cie miesięcy Komfortowy+ z HBO i CANAL+ za 50 % - czyli około 62-65 zł. Zawarłem umowę na odległość w trakcie ww. rozmowy, a te opłaty będą liczyć się już od 01.12.2009r. Nie wiem czy się pośpieszyłem i czy warto było podpisać te papiery - może ktoś się wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z CP i chciałbym przejść do C+, chodzi mi o nową ofertę promocyjną ===>> http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-2009 ... 11-12.html

Umowa na 13 miesięcy.

Chciałbym wziąść pakiet komfortowy+ (9mies za 31,95zł + 4mies 63,90zł) + opcje canal+ (gratis 4mies) i właśnie nie wiem czy po czterech miesiącach płaciłbym 29,90zł czy 14,95zł i czy po 4 miesiącach mógłbym zrezygnować z Canal +, czy nie ???

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jest gratis przez 4 miesiące, co oznacza, że przez 4 miesiące nic nie płacisz za nią. 50% zniżki na tą opcję jest tylko przy umowie na 24 miesiące, co oznacza, że przy umowie na 13 miesięcy po bezpłatnych 4 miesiącach wnosisz pełną opłatę za opcje Canal+. Masz możliwość zrezygnowania z niej, tylko pamiętaj, że nie masz możliwości ponownego podłączenia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...