Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności włąśnie dziś zadzwoniła miła pani z C+, proponując przedłużenie umowy kończy mi się styczeń 2010. (promocja świąteczna).

Zaproponowano mi umowa na 13 miesięcy

-komfort 100% 63,90

- canal+ 50% 14,90

- darmowo kanały HD C+, Eurosport i Eurosport2

-i darmowo wynajem Dekodera PRV .

 

Nie skorzystałem, pani milo mnie zachęcała , ale poczekam do grudnia zobaczę jak będzię wyglądać promocja świąteczna, chyba że wcześniej pojawi się rabat na pakiet komfortowy albo porównywalna ofera, chetnie uniknę wymian dekodera i tp.

 

A no i bony Sodexo w roku 2008 grudzień (był rabat 100 % na 2 miesiące Komfortowego)

 

Polak mądry po szkodzie i chytry 2 razy traci ale obym się mylił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem na infolinie. Umowa konczy mi sie w styczniu 2010 i zaproponowali mi początkowo umowe na 18 miesięcy i w tym 50% taniej na pakiet i Canal+ przez 11 miesięcy i powiedział że to wszystko... Więc zacząłem teraz ja mówić i powiedziałem że z taką propozycją to tylko wypowiedzieć umowę bo nowi mają lepiej nic ci co od paru lat płacą im pieniądze. :> więc powiedział że proponuje mi umowe na 13 miesiecy w tym przez 11 miesiecy pakiet i Canal+ 50% taniej. A zapytałem się a co z darmowym wynajmem dekodera i opcjami HD?! opcje HD za 50% a dekoder bezpłatny to tylko SD a jak chce HD to musze co miesiąć 10 zł płacić :!:

Ewidentnie nie mogłem już wiecej wyciągnąć ale to co mi zaproponował mnie nie satysfakcjonuje i podziękowałem. Jeśli nie dostane przynajmniej tego co nowi to składam wypowiedzenie i najwyżej wezme jako nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jest gratis przez 4 miesiące, co oznacza, że przez 4 miesiące nic nie płacisz za nią. 50% zniżki na tą opcję jest tylko przy umowie na 24 miesiące, co oznacza, że przy umowie na 13 miesięcy po bezpłatnych 4 miesiącach wnosisz pełną opłatę za opcje Canal+. Masz możliwość zrezygnowania z niej, tylko pamiętaj, że nie masz możliwości ponownego podłączenia jej.

 

1. Czyli jeżeli zrezygnuję, a po np. 2 miesiącach będę znów chciała podłączyc, to nie bedzie to możliwe?

2. I czy w ogóle przy tej promocji będzie możliwe żonglowanie dodatkami, raz pakiet HBO, raz C+ (oczywiście po normalnej cenie)? Kiedyś wystarczyło zadzwonic i zmienic sobie pakiet na przyszły miesiąc.

3. Te darmowe kanały HD. Z grupy HBO i Canal+ to tylko przy wykupionym pakiecie. Jeżeli jednak zrezygnuję z, powiedzmy, pakietu C+, po czym za 2 miechy znów wykupię, to kanały hd bezpłatne już mi nie przysługują? A reszta hd (MTV, Animal Planet, Eurosporty, National) jest za free od początku do końca, czy też są jakieś haczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc pakiet PODSTAWOWY+ można mieć wszystkie kanały HD za darmo przez cały okres umowy ?

Z tego co widzę na stronie Cyfry+, to tak pisze.

 

Rozumiem to tak, umowa na 13 miesięcy.

Biorę pakiet PODSTAWOWY+ i mam:

- Canal+ 4 miesiące gratis

- HBO 4 miesiące gratis

- Cinemax 4 miesiące gratis

- HBO Digital 4 miesiące gratis

i do tego wszystkie HD przez cały okres umowy

 

Czy po tych 4 miesiącach znikają takie kanały HD jak Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD i HBO HD ?

Nigdzie nie widzę, że trzeba brać opcje dodatkowe czyli Canal+ i HBO aby mieć odpowiedniki w HD tych kanałów za darmo.

Bo jeśli tak nie jest, to co mi z takiej promocji, jak trzeba wziąć prawie cały pakiet by mieć wszystkie HD. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jezz nie doczytałem, że budzik936 chce wziąć pakiet komfortowy, to co napisałem dotyczy powitalnego. Więc troche inaczej będzie...

Możesz odłączyć opcję Canal+ i po jakimś czasie ponownie podłączyć, pamiętaj, że pierwszy niepełny miesiąc (jeśli podłączysz od 2 dnia miesiąca) masz bezpłatną opcję, musisz podłączyć opcję na minimum 1 miesiąc pełnopłatny. Możesz zamieniać opcję, w tym miesiącu, kiedy zadzwonisz będziesz miał obie opcje bez zmiany cen. Co do kanałów HD, raczej po odłączeniu opcji premium utracisz też zniżki na kanały HD C+/HBO, ale nie znam dokładnie warunków promocji.

 

Tylko w przypadku pakietu Powitalnego+ po odłączeniu opcji premium Canal+/HBO nie ma ponownej możliwości podłączenia jej. W przypadku pozostałych pakietów można swobodnie odłączać/podłączać wszystkie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptaszeczek

moim zdaniem zaproponowali Ci chyba najlepsze warunki o jakich słyszałem dla stałych abonentów

mi zaproponowali:

50 % na abonament

50 % na Canal +

50 % za dekoder PVR

nie proponowali nic na temat kanałów HD

 

ale tak jak mówisz poczekajmy do grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu84 a spróbuj zadzwonić, ja dzwoniłem w ostatni czwartek w sprawie jakiejś [beep]ółki i jak tylko wspomniałem, że kończy mi się z końcem tycznia 2010 umowa - to zaraz mnie przełączyli do gościa od promocji. Zaproponowali mi umowę na 18 m-cy, w tym przez 11-cie miesięcy Komfortowy+ z HBO i CANAL+ za 50 % - czyli około 62-65 zł. Zawarłem umowę na odległość w trakcie ww. rozmowy, a te opłaty będą liczyć się już od 01.12.2009r. Nie wiem czy się pośpieszyłem i czy warto było podpisać te papiery - może ktoś się wypowie :)

 

Pospieszyłeś się kolego niestety i to znacznie. Wiadomo, że w listopadzie dostaniesz gorszą ofertę na infolinii, niż w grudniu w punkcie, czy nawet na infolinii. Punktem odniesienia do oferty na infolinii jest promocja z listopada, a ta jest słabsza, niż ta co będzie w grudniu.

 

Biorąc pod uwagę zeszłoroczną promocję w grudniu i to co się dzieje obecnie, to jesteś w plecy jakieś 25-30 pln miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam radze

WSTRZYMAJCIE SIĘ DO GRUDNIA, będzie dużo lepsza promocja!

Np Podpisując umowe 2 grudnia do końca miesiąca ma się wszystko za darmo. Biorąc pakiet powitalny ma się dostep do kanałów z pakietu wyższego czyli podstawowy. Natomiast biorąc podstawowy- ogląda się komfortowy. Niby nic ale zawsze coś :)

 

Promocje proponowane na infolinii są często gorsze niż te które można zyskać w punktach. No chyba że ktoś potrafi ostro negocjować no wtedy dadzą takie same, chociaż takie oczekiwanie na ten ich tel lub dzwonienie klienta do nich... ;/ owszem wtedy nawet nie trzeba wychodzić z domu wiec jest wygoda jednak myśle ze warto udać się do punktu by mieć lepszą promocje...

 

I jeszcze bardzo ważna, istotna kwestia. Podpisując przykładowo umowe na 13 mies, pamiętajcie by wysłać wypowiedzenie miesiąc wcześniej, czyli w 12 mies. I najlepiej podpisać na nowo umowe, wtedy zyskujecie znów promocje itd.

 

Niestety są ludzie którzy mają c+ już 10 lat i tego nie robią, tylko płacą jakieś horendalne kwoty z kosmosu. A c+ sie cieszy i nawet nie zadzwoni do takiego abonenta by zaproponować mu jakąkolwiek promocje bo jak widzi że klient płaci 100% abonamentu przez 10 lat i nie narzeka to po co mu proponować 50%... takie jest życie niestety. Więc orientujmy się w świecie, bo tak nie jest tylko w przypadku c+ tylko w każdej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu84 a spróbuj zadzwonić, ja dzwoniłem w ostatni czwartek w sprawie jakiejś [beep]ółki i jak tylko wspomniałem, że kończy mi się z końcem tycznia 2010 umowa - to zaraz mnie przełączyli do gościa od promocji. Zaproponowali mi umowę na 18 m-cy, w tym przez 11-cie miesięcy Komfortowy+ z HBO i CANAL+ za 50 % - czyli około 62-65 zł. Zawarłem umowę na odległość w trakcie ww. rozmowy, a te opłaty będą liczyć się już od 01.12.2009r. Nie wiem czy się pośpieszyłem i czy warto było podpisać te papiery - może ktoś się wypowie :)

 

Pospieszyłeś się kolego niestety i to znacznie. Wiadomo, że w listopadzie dostaniesz gorszą ofertę na infolinii, niż w grudniu w punkcie, czy nawet na infolinii. Punktem odniesienia do oferty na infolinii jest promocja z listopada, a ta jest słabsza, niż ta co będzie w grudniu.

 

Biorąc pod uwagę zeszłoroczną promocję w grudniu i to co się dzieje obecnie, to jesteś w plecy jakieś 25-30 pln miesięcznie...

 

Witam, wiem że się pośpieszyłem, ale już prostuję. Właśnie mam już gotowe i dzisiaj wysyłam priorytetem za zwrotnym potwierdzeniem odbioru "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość". Termin zachowam, umowa o abo nie podpada pod wykluczenia, nowa umowa zaczyna obowiązywać z ulgami od 1.12.2009 - sprawdzalem u konsultanta C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lysaa

ja słyszałem ze w punkach Cyfry

ciężko coś dobrego wynegocjować, bo jak się wynegocjuje dobre warunki (duże upusty)

to s[sprzedawca jest do tyłu

 

 

Trudno mówić tu o negocjajach ponieważ na infolinii zaczynaja od umowy na 13 mies i rabatu np 6 mies i ida w góre do 9 mies, czyli takiego jakie można uzyskać w punkcie. A sprzedawca nie może nic dodać od siebie bo to c+ decyduje o promocji. Klient wybiera to na czym mu zależy wiedząc jakie są najwyższe promocje w danym mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę telefonicznie na 13 miesięcy z czego 11 miesięcy 50 % .

 

No i tak jest wiec gdzie dostaniecie lepszą oferte??? Chyba nigdzie . Spytajcie się tych co maja n co dostają . Wielkie nic !

No chyba przesadzasz, nowa oferta enki, też jest niezła, za 99 zł, masz wszystko, włącznie z HBO, CINEMAX, FILMBOX, VOD i za 199 zł, dekoder Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, jeżeli ktoś bierze pod uwagę zastosowanie splittera (np. ja). Jednak C+ daje tę możliwość i dlaczego z niej nie skorzystać. A oczywiście wychodzi taniej w przeliczeniu na 1 TV. Co zrobisz z sygnałem n-ki? podzielisz (może) na maksymalnie 2 TV? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...