Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Tylko taki mecz jak Real - City zdarza się też od wielkiego dzwonu. Większość to niestety nudne widowiska zabite taktyką i grą defensywną. 

Polecam piłkę kobiecą. Chociaż półfinał EURO 2022 Niemcy-Francja trochę zabity był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie miał. Powoli cofamy się, bo coraz mniej topowej piłki czy innych ciekawych praw sportowych😂 Dodatkowo nigdy nie mieli własnej oferty filmowej premium. A że tradycyjna tv  coraz słabiej się sprzedaje poza sportem i filmem to może i przeżyją ale co to będzie za życie?🤣

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Przecież Polsat nigdy jakoś specjalnie na fanów piłki nie stawiał. Ich siłą była raczej ta różnorodność i pokazywanie jak najwięcej rozgrywek z polskimi sportowcami. Tak jak np. ligi siatkówki, ręcznej kosza czy np. hokeja( pamiętam jak byłem mały to oglądało się tam Polaków w MŚ 1 dywizji. Oni też pokazywali pierwszy sukces piłkarzy ręcznych.

Piszesz, że jest tam coraz mniej ciekawych praw sportowych, a ja myślę tak, że to czy prawa są ciekawe czy nie zależy od naszych, że tak powiem upodobań. Dla Ciebie na przykład ciekawymi prawami mogą być boks czy żużel, a dla mnie na przykład siatka, co dla Ciebie może nie być ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat patrząc po ostatnich latach to chyba stawiał😂 LM wcześniej LE wykupił Eleven razem z prawami.Ręczną LM czyli najwyższy poziom tej dyscypliny stracili wieki temu hokej pokazują okresowo i sporadycznie takiego NHL to chyba nigdy. Poza siatkówką pokazują albo niszę albo rozgrywki z gorszym poziomem. Dla Polsatu żużel nie jest ciekawy? To dlaczego swojego czasu tak publicznie płakali gdy nie wygrali przetargu?🤣 Gdy C+ wykupował niszowe prawa to był wyśmiewany tu gdy Polsat to samo robi to widzę zachwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakość komentarza LM w Polsat Sport Premium nie powala, jak i jakość obrazu. 
Polsat Sport Premium 1 średni bitrate 13Mb/s... boisko mydło
Polsat Sport Premium 2 średni bitrate 16,5 Mb/s... boisko idealne
Wniosek nasuwa mi się jeden, ewidentnie dosył z Paryża był słaby i nic go nie ratowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...