Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal mnie to zastanawia - tyle lat, technika idzie do przodu, a w większości przypadków dźwięk jest zawsze rozjechany z obrazem. To po co w takim razie wysyłać komentatorów i ponosić koszty? 
Żeby był lepszy merytorycznie komentarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kisiel95 napisał(a):
16 godzin temu, lukas_k napisał(a):
Nadal mnie to zastanawia - tyle lat, technika idzie do przodu, a w większości przypadków dźwięk jest zawsze rozjechany z obrazem. To po co w takim razie wysyłać komentatorów i ponosić koszty? 

Żeby był lepszy merytorycznie komentarz.

Po pierwsze - przykro mi to stwierdzić, ale Polsat raczej zbyt wielu merytorycznych komentatorów nie ma, więc niestety obecność na stadionie im nie pomoże. Po drugie - co mi z tego merytorycznego komentarza, jak jest on opóźniony/przyspieszony i generalnie się wkurzam, zamiast chłonąć całą atmosferę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nawet nie chodzi o redakcję jako całość, tylko fakt, że jeden z najgorszych, jeśli nie najgorszy z komentatorów ciągle dostaje hitowe spotkania. 

No i druga sprawa, redakcja Eleven przecież jest bardzo dobra i ich niewykorzystywanie przy tak ważnych rozgrywkach jak Liga Mistrzów to dla mnie, jako odbiorcy błąd. Niby dzisiaj jest w rozpisce Chabiniak, Dumanowski czy Guziak ale przy tych, teoretycznie mniej ciekawych meczach. Dzisiaj głównym starciem jest mecz Arsenalu z Sevillą a za eksperta robi fatalny Żurawski. Dlaczego nie wsadzić tam kogoś z Eleven od Ligi hiszpańskiej? No aż się prosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, decyzja o marginalizowaniu ekipy z Eleven jest irracjonalna. Rozumiem, że musi być Kowalski, że musi być Iwanow i pewnie jeszcze kilku innych wieloletnich pracowników (hierarchia i te sprawy), ale no właśnie, po co promować takich gości jak Żurawski czy Kubicki? Choć z drugiej strony, dobrze, że ekipa Polsatowa nie miesza się do komentowania rozgrywek ligowych w Eleven, bo Kowalskiego przy lidze hiszpańskiej raczej nikt by nie wytrzymał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanujmy się. Wpadki, przejęzyczenia, ok. Ale gadać takie rzeczy na antenie, w ten sposób śmiejąc się niejako i obrażając osoby z porażeniem mózgowym to jednak nie przystoi. Nawet, jeśli już walnął taką gafę to powinien przeprosić. Zamiast tego, Polsat woli wyciszyć sprawę i koniec. Na ich wizerunek też to dobrze nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...