Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tyrla napisał:

Nie wiem czy jest to prawda, ale rewanżowy mecz Legia Warszawa - FK Bodo/Glimt skomentują Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Nie wiem czy Węgrzyn zostanie na stałe w TVP Sport ? 

https://sport.tvp.pl/54764993/legia-warszawa-fk-bodoglimt-mecz-na-zywo-eliminacje-ligi-mistrzow-1-runda-transmisja-online-live-stream-14072021

 

Chyba zaczyna się ujawniać nowa jedynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal Okoński żegna Dariusza Szpakowskiego https://www.tygodnikpowszechny.pl/latwa-strata-168318

 

Branża krytycznie  o odsunieciu Szpakowskiego https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/final-euro-2020-dariusz-szpakowski-odsuniety-komentarz-mateusz-borek-nie-potrafimy-szanowac-takich-osobowosci

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WebMat napisał:

 

Chyba zaczyna się ujawniać nowa jedynka.

 W ogóle mnie to nie dziwi.

 

11 godzin temu, lukas_k napisał:

Bardzo dobra decyzja, bo jego - w przeciwieństwie do takiego Juskowiaka, Ulatowskiego czy innych zamulaczy - da się słuchać. 

 Dokładnie. Widze, że dużo osób uważa tak jak ja, ale też wielu osobom nie pasuje Pan Węgrzyn, ale też Borek. No, ale każdy ma swoje zdanie. Dla mnie, obaj, klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowski przeniósł się z CANAL+ do TVP po tym jak go potraktowano. W TVP już trochę jest, a tu wchodzą ludzie C+ jak Borek, Węgrzyn, Smokowski - i mam wrażenie, że on znów jest odsunięty na boczny tor. Biorą najlepsze. 

 

No cóż. Szkoda gadać. 

Mimo wszystko, moim zdaniem, najlepszą parą komentatorską na finał byliby Laskowski i Szpakowski. Nie lubię komentarza Szpakowskiego, ale skoro obiecano mu finał to jednak nie powinno się zmieniać decyzji - tym bardziej, że to chyba jego ostatni finał w roli komentatora. 

 

No ja niestety nie lubię komentarza ani Podolińskiego ani Węgrzyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie tym Kurski m.in. ocenia  występ naszej reprezentacji na Euro 2020, mówi na kogo stawia w dzisiejszym finale oraz krytykuje panel Nielsena.

Cytat

Szkoda tylko, że Polacy nie dopasowali się poziomem do reszty konkurentów. Występ naszej kadry był fatalny. Szlag mnie trafiał na bezradność i słabość kadry. I brak jakiejkolwiek wyczuwalnej taktycznej myśli przewodniej. Miałem wrażenie, pewnie jak wieku innych kibiców, że ułożylibyśmy sami tę kadrę lepiej. W końcu było w niej kilku dobrych i grających w swoich niezłych europejskich klubach zawodników.

Porównajcie to z oceną Kmity.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I elegancko, że nie działa na podstawie nacisków lub marzeń prezesa, a na podstawie tego co widzi i przede wszystkim słyszy. Sentyment sentymentem, ale mentalność ludzi ustawionych na stanowiskach jest taka, że jeśli ich nikt nie odsunie to do śmierci będą zajmować intratne posady. Emerytów zajmujących wysokie stanowiska, z sowitą emeryturą trzeba gonić, żeby udrożnili miejsce dla młodszych.

 

Tak na serio, to mógł już dawno odejść na emeryturę w glorii chwały, zaczął robić banalne błędy, które nie przystoją weteranowi radia i telewizji.  Trzeba było ze sceny zejść niepokonanym.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski przegapił moment na odejście na emeryture. Teraz z kazdym rokiem jest coraz gorszy i swiadomosc tego ma takze Szkolnikowski. Bledem Szkolnikowskiego bylo przede wszystkim, to ze wyznaczyl Szpakowskiego na wiele tygodni przez impreza, do komentowania finalu.

Edytowane przez aboutreka
  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...