Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, FanMMA napisał:

No na Twitterze jest ostra krytyka i wszyscy mają nadzieję że to ostatni turniej wyblakłej gwiazdy. 

W ogóle to sobie wyrywasz kawałki z mojej wypowiedzi 😂i mnie to bawi😂

Zacytowałem całość , wiec o jakim wyrywaniu piszesz ? Odniosłem się do jednego z fragmentów  jako generalna uwaga, bo w Polsce generalnie różni komentatorzy nazwisko jednego piłkarza różnie wymawiają. Pamiętamy ostatnią awanturę o Ter Stegena. Generalnie na świecie tak się nie przejmują nazwiskami jak w Polsce. Ważne by komentator jak przyjmuje wymowę jakiegoś nazwiska to się jej trzymał. 

Mnie z kolei bawią te wszystkie komentarze na TT, ludzie wy naprawdę myślicie, że nagle Szkolnikowski powie, że słuchaj Darek krytykują cię na TT i nie skomentujesz już żadnego meczu na EURO ? Ustalenia zapadły na długo przed imprezą i nie zmienią je komentarze użytkowników twittera.  Z jakiś powodów Szpakowski komentuje. Jakoś Jóźwika Szkolnikowski się pozbył. Szpakowski budzi skrajne odczucia, jak zniknął z "Misji Futbol" to pojawiło się na tym samym TT wiele głosów przeciwnych temu pomimo,że jak był to dominowały głosy krytyczne wobec niego. Gdyby jednak było tak,że właściwie Darek ma samych krytykantów to by go nie trzymali..   Mnie szkoda czasu i energii na jałowe pisanie jaki to jest beznadziejny Szpakowski. Każdy słyszy i wie jakie ma mankamenty Szpakowski . Także wiemy, że odchodzi na emeryturę i już naprawdę można sobie dać spokój, zresztą teraz nie ma problemu ze zmianą ścieżki komentarza( audiodeskrypcja, komentarz angielski, bez komentarza), ale rozumiem, że lepiej się katować komentarzem nielubianego komentatora, a później przesiadywać godzinami w internecie i pisać jaki to Szpakowski be.  

 

Szpakowski budzi moją sympatię jako człowiek,  to dzięki niemu pokochałem futbol i darzę go szacunkiem. Nie jest najlepszy, błędów nie brakuje, komentarz nie jest żywy jak dawniej. Tak to jest legenda i kawałek historii polskiej telewizji i piłki nożnej także. Przeżył ogromnie dużo imprez, mam nadzieję, że napiszę w końcu książkę. 

Styl komentatorski może być różny w różnych kadrach - jeden komentator mówi cały czas, inni na przykład potrafią milczeć dwie-trzy minuty, jednemu odpowiada temperament latynowski robienia gola . Komentator w mojej ocenie jak najbardziej analizować mecz , przekazywać ciekawostki . 

Mam nadzieję, że wyczerpująco Ci odpowiedziałem i przedstawiłem swoją opinię. Ja nie chcę bronić czy atakować Szpakowskiego. Nie mam na to ochoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Frontowiec napisał:

Skoro Lis nie lubi komentatorów sportowych TVP, to dlaczego nie obejrzy Euro na ARD bądź ZDF?

Dokładnie tak,niech wyłączy dzwięk jak mu tak TVP przeszkadza, ze wszystko co związane z telewizja publiczna musi krytykowac.

Jesl chodzi o sport to TVP trzyma dobry poziom.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vigoo napisał:

Iwańskiego? Wczorajsze mecze chyba komentowali Borek i Wolski.

Wczoraj według rozpiski komentował to Wolski z Kosowskim, ale to był ewidentnie głoś Iwańskiego. Chyba, że ja już jakieś omamy miałem od zjedzenia truskawek przed snem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byly wątpliwości. Wolski moim zdaniem kapitalnie sobie poradzil. Swoja przygodę z Euro zakonczyli juz Wolski, ktory skomentował 7 spotkań oraz Kwiatkowski i Zawacki-po 6. Iwanski skomentuje 7 spotkań. Szpakowski, Borek po 8, a Laskowski najwięcej bo 9. Dosc rowno to podzielono. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Wolskiego zrozumiałe jest, że jako "nowy" w firmie nie może dostać od razu najlepszych kąsków. No ale Kwiatkowski jest już w TVP sporo czasu, według mnie warsztatem przewyższa Iwańskiego i bardziej zasługuje na ćwierćfinał.

Edytowane przez sailor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 00:15, sailor91 napisał:

W przypadku Wolskiego zrozumiałe jest, że jako "nowy" w firmie nie może dostać od razu najlepszych kąsków. No ale Kwiatkowski jest już w TVP sporo czasu, według mnie warsztatem przewyższa Iwańskiego i bardziej zasługuje na ćwierćfinał.

Iwański od zawsze wyżej stał, a Kwiatkowski dawniej był w hierarchii tylko na łączach i tak awansował, bo jest wyżej niż Jasina i Jońca, dawniej nieodłączny element każdego dużego turnieju, na szczęście Jasina jest tylko na CA, a Jońca w ogóle piłki od MŚ 2018 nie robi. W ogóle ostatnio oglądałem fragment meczu Polska Hiszpania z 2010 i komentował je... Krzoska, nawet nie pamiętałem, że komentował coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...