Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Arkon napisał:

Tak, bo meczów reprezentacji nie oglądasz. Zauważ też, że jednak nie wszyscy mają dostęp do PSP i zostaje im TVP.

No ale przecież, gdyby nie było tego w TVP, to Polsat musiałby dać w otwartej. Co takiego bogatego jest w obecnej ofercie TVP? Mecze młodzików, trzeciej ligi czy reprezentacja raz na miesiąc? Teraz to wygląda tak, jakby kanał Sport stawał się zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cornellius napisał:

No ale przecież, gdyby nie było tego w TVP, to Polsat musiałby dać w otwartej. Co takiego bogatego jest w obecnej ofercie TVP? Mecze młodzików, trzeciej ligi czy reprezentacja raz na miesiąc? Teraz to wygląda tak, jakby kanał Sport stawał się zbędny.

Ja wiem, że tu jest modne atakowanie TVP Sport, ale bądźmy poważni. Co jest? Co tydzień mecz ekstraklasy, co 2 LM, mecze reprezentacji w LN i eliminacje, mecze polskich ekip w eliminacjach, już nie mówiąc o hitowej walce Fury- Wilder. Rzeczywiście nudy straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cornellius napisał:

No ale przecież, gdyby nie było tego w TVP, to Polsat musiałby dać w otwartej. Co takiego bogatego jest w obecnej ofercie TVP? Mecze młodzików, trzeciej ligi czy reprezentacja raz na miesiąc? Teraz to wygląda tak, jakby kanał Sport stawał się zbędny.

 

W TVP oferta sportowa z poszczególnych dyscyplin wygląda marnie. Tym którym wystarczy reprezentacja w piłce, w siatkówce, w koszykówce czy gala boksu raz na kilka miesięcy są zadowoleni. Ci którzy są nastawieni na konkretne dyscypliny i chcą oglądać je szerzej szukają innych kanałów. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z drugiej strony jak na kanał darmowy to ofertę mają naprawdę dobrą.
Nie jest darmowy,  to jest wieczna impreza jednego pana , czyli prezesa TVP z naszych podatków. Ja , nie konieczne mam ochotę , by ktoś za moje pieniądze się bawił.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lanser123 napisał:

Arkon, jestem fanem piłki, a nie Polsatu - a TVP jest potrzebne dla kibica piłkarskiego przez 1 miesiąc w ciągu dwóch lat (MŚ i ME). Dlatego ich oferta piłkarska jest dla mnie marna. 

Taaa w każdym wątku się rzucasz jak ktoś zasugeruję lepszą ofertę sportową TVP itd..

A co do ważnych spraw to naprawdę spora niespodzianka

Minusem jest również to,że już w necie legalnie za free się skoków nie obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FanMMA napisał:

Minusem jest również to,że już w necie legalnie za free się skoków nie obejrzy.

 

Eee tam, na upartego zapłacisz 1 zł za legalne oglądanie skoków narciarskich online (trochę jest tych aplikacji, które na to pozwalają). Więc nie wpadajmy w panikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala boksu w Las Vegas. Fury – Wilder 3

Kiedy: noc z soboty 9 października na niedzielę , 10
Gdzie i o której transmisja: 02:00 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, Smart TV
Kto skomentuje: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Prowadzący studio: Mateusz Borek
Goście w studio: Artur Szpilka, Maciej Miszkiń, Kacper Bartosiak, Marek Szkolnikowski
Reporterzy: dziennikarze magazynu "Ring"

Nawet i tu musi się pan DYREKTOR pokazać hahaha

Ale ma parcie na szkło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FanMMA napisał:
 
 

Taaa w każdym wątku się rzucasz jak ktoś zasugeruję lepszą ofertę sportową TVP itd..

A co do ważnych spraw to naprawdę spora niespodzianka

Minusem jest również to,że już w necie legalnie za free się skoków nie obejrzy.

TVN nie jest przypadkiem w darmowym pakiecie WP Pilot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport faktycznie ubóstwo dyscyplin sportowych.Powinni kupić prawa do transmisji sportowej z szusowania Pana Prezydenta Dudy po stokach górskich i niesprzedania tych praw innym telewizjom.Okiem wyobraźni widzę już ból tylnej części ciała np.TVN24, kiedy nie będą mogli pokazać obrazków z prezydentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...