Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał miał wejść na polski rynek w 2008 roku.

Ale czy to nastapi to nie wiem

Hm a skąd masz takie źródło :?: Ja nic o tym nie słyszałem, NBC nic nie wspominało w żadnych wywiadach itp. sprawach. Jeśli to Wikipedia to nie wierz, bo jak wiadomo Wikipedia to Wielka Encyklopedia, ale nie zawsze mądra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 th Street nie wejdzie do Polski, NBC oficjalnie powiedziało, że w Polsce będą póki co tylko Universal i Sci Fi. Wg wynika to też z faktu, że ramówki Universalu i 13th Street pewnie w części by się jednak pokrywały.

To czemu koncern NBC-UNIVERSAL reklamuje choćby na stronach magazynu Sat Kurier inne swoje programy tematyczne?Czyli:Diva TV,13th Street,Studio Universal.Kto wie czy nie będą one miały wkrótce także polskiej wersji językowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Będzie ciekawie?

 

Zawsze jest ciekawie :wink: Co do tego nie mam wątpliwości. Pytanie tylko co szykuje dla nas N? Może coś z krajów Bałtyckich? Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o Polsacie i TV4, choć moim zdaniem NIE JEST to wykonalne. Przynajmniej na razie. Hallmarkowi podobno się umowa skończyła, o tym zdaję się nawet na SK czytałem. Możliwe, że NICK zostanie wprowadzony do oferty, jak pokazała historia N ma bardzo dobre stosunki z MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w zapowiedziach do konferencji, nie szykowałbym się na nowe kanały. A tylko na lepszą zawartość już istniejących kanałów. Jednym słowem, czym będą kusić widza.

Jest również oczywiste, że podane zostaną, wyniki "statystyczne" O tym, że wszystko gra i buczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po tej platformy TP to czytałem, że to ma być to samo co oferuje Videostrada. Jak to może być prawdą, skoro w Videostradzie jest np. Sportklub i paczka BBC, a NatGeo Wild i MTV Dance nie ma na Hot Bird :?: Może wrzucą te 2 ostatnie kanały i będą mogli je sobie wziąć też inni operatorzy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A propos to nie ten temat.

Ja nie czekam na nowe kanały w n. Wolałbym nowe funkcjonalności w oprogramowaniu i radio na liście (na samodzielne wyszukiwanie kanałów nie liczę) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po tej platformy TP to czytałem, że to ma być to samo co oferuje Videostrada. Jak to może być prawdą, skoro w Videostradzie jest np. Sportklub i paczka BBC, a NatGeo Wild i MTV Dance nie ma na Hot Bird :?: Może wrzucą te 2 ostatnie kanały i będą mogli je sobie wziąć też inni operatorzy :>

 

Do końca roku wg zapowiedzi na platformie TP ma być ta sama oferta co w Videostradzie. Wynika z tego że niektóre kanały zaczną nadawać na HB (np.Nat Geo Wild) a niektóre stracą wyłaczność satelitarną (np.BBC). Tym większa szansa na pojawienie się też u innych.

Przepraszam za off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...