Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie wprowadzona możliwość programowania nagrań nBox Recordera z poziomu strony internetowej N, kilka nowych kanałów - w tym zapewne Animax, który ruszy w okolicach marca. Myślę, że się uzbiera :) Dla chcącego robić PR przed świętami, nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia była w październiku zeszłego roku i dodano tam informację o nTalk i O.TV że startują (lub już wystartowały) z tego co pamiętam a w maju powiedziano, że powstanie O.TV.

 

Na 100% na majowej przedstawili nTalk, OTV, DaVinci i KidsCo. Pamiętam, bo burza na forach była :lol:

Potem w październiku dodali 9 kanałów filmowych.

 

@Adrian - skąd te informacje np. o nagrywaniu ze strony internetowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wiem i co jest potwierdzone piszę w moich artykułach. :)

 

Na ostatniej konferencji w części kuluarowej padło pytanie o multiroom. Z tego co pamiętam, to ciągle nad tym pracują.

 

Zastanawiam się tylko, czy wprowadzanie tej usługi nie jest dla nich bardziej dylematem finansowym niż technicznym. Podstawowa oferta N, czyli dwa pakiety za 32 zł nie jest zbyt droga. Opłaty za dzierżawę dekodera są jakby wliczone w abonament. Gdyby wprowadzili np. za 10 zł multiroom mogliby na tym tracić, bo zamiast tych np. 64 zł mieliby tylko 42 zł. To chyba mało opłacalne. Nic tak nie nakręca obniżek cen jak konkurencja. Myślę, że jak Cyfra+ lub Cyfrowy Polsat "czymś dużym" zaatakują, to N będzie zmuszona do wprowadzenia mulitroom'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509 - A to od maja czy czerwca nie może być? :P

 

@Adrian - też tak uważam, że jest to problem raczej finansowy :(

Muszę nawet powiedzieć, że za wiele to po tym Multiroomie bym się nie spodziewał, ale chociaż tą darmową paczkę mogliby dać.

Bo prawda jest taka, że kłótnie w domach są najczęściej o te podstawowe kanały. Rzadko jest tak, że jeden chce TVN Style, a drugi Discovery... ;) Ale już np. TVP z M jak Miłość vs dobry film się zdarza częściej ;)

 

Ja to bym na ich miejscu dał coś takiego, że bierze się 2 umowy (czyli tak jakby +2 abonamenty), ale w jednym można wziąć conajmniej 1 pakiet, a w drugim obowiązkowe conajmniej 2 pakiety. Razem wyszłoby minimum 3 pakiety.

 

W sumie to trochę zmieniłem tor dyskusji, ale to jednak trochę tyczy się konferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w multiroom będzie zastrzeżone, ze ilość pakietów nie może być niższa niż trzy na przykład. No i byłaby dopłata osobna za każdy dekoder tak jak jest w Sky. Ale skoro Sky i kilku innym platformom multiroom się opłaca to i u nas myślę, że się przyjmie.

Co do nowych kanałów. Trochę ich w tą wiosnę wystartuje. HBO HD. MTVHD będzie nadawane przecież z Polski na całą Europę. Animax. Być może Hallmark będzie w N. I kilka innych się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Z ceną 15 zł za HBO się pomylił :lol:

Z tego co pamiętam, to @arsenal nic nie mówił o cenie HBO. Nie miał pojęcia skąd są te dane dotyczące ceny z przedziału 16-24zł.

 

A co zapowiedzi The History Channel i Nickelodeon, to w to pierwsze bardzo wątpię, bo Nka ma swój własny kanał historyczny...

Z Nickelodeonem to już może być prędzej, ale to też tylko głupie spekulacje bez jakichkolwiek potwierdzeń.

Prędzej coś z tym Hallmarkiem będzie, bo @arsenal coś pobąkuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
A do kiedy Hallmark jest na wyłączność w C+??

Czy może wyłączność sie już skończyła ?

Hallmark Polska pojawił się w Wizji TV w 1998 roku. Z umową na 5 lat. Następną pięcioletnią podpisał z Cyfrą+. Następną wypada podpisać zapewne w tym roku Tylko, że teraz właścicielem Halllmark Channel nie jest już Sparrowhawk Media a NBC Universal. Naprowadzeni na trop? :wink:

I m.in. to może zapowiedzieć pan Sojka na konferencji wiosennej lub jesiennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...