Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liczmy teoretycznie:

Full pakiety podst. 80zł

Filmbox 15zł

HBO PAK 30zł

Cinemax 15zł

Nscreen + PictureBOX 40zł

 

Razem daje w przybliżeniu:)

180zł:)

 

Do tego należe jeszcze doliczyc usługe, Premoiery VOD

 

N juz jest najdroższa. A bynajmniej na równi z C+ bo oni jeszcze maja za 20zł RelaXXX

 

Można też policzyć tak:

 

Pakiet Film 16 zł

Pakiet Sport 16 zł

Pakiet HBO 30 zł

i za 62 zł mam wszystko czego mi potrzeba włącznie z Ligą Mistrzów, Bundelsligą, kanałami premium, Comedy Central, Universal i SCI FI, do tego 3 kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop najwieksza maruda na forum jak zwykle narzeka:/ Czlowieku, non stop gadasz o tych prawach ,ze juz wszystko posprzedawane i nie ma na co liczyc. Jeszcze nie dawno probowales wszystkim wmowic ze nie ma mozliwosc ,zeby HBO bylo na n-ce bo jest TYLKO I WYLACZNIE w jednej slusznej platformie:/ Mi osobiscie w tym momencie oferta filmowa na n-ce bardzo odpowiada.

Ciesze sie bardzo,ze az takim wielkim wyznawca Cyfry jestes i ze az tak bardzo Ci odpowiada ich oferta. Rzeczywiscie maja naprawde spory fajnych rzeczy (przedewszystkim premiership:) ale czy cos wielkiego by sie stalo jak bys chociaz w jednym zdaniu napisal ,ze rzeczywiscie n-ke sie rozwija i ze moze rzeczywiscie az tak tragiczna nie jest jak to niektorzy probuje przedstawic... Naprawde mam juz dosyc skrajnych opinii,przydaloby sie troche obiektywizmu. W koncu niezapominajmy,ze jakby nie ITI to dzisiaj naprawde nie bylo by tak kolorowo na naszym rynku i chociaz za to naleza im sie slowa pochwaly. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cubee zachowujesz się jak obecny (całe szczęście już niedługo) premier. Wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz gdzie. Niedawno pisałem o tym że HBO HD nie mogłby się pojawić w N, ale w kontekście tego, że umowa na wyłączność jeszcze by trwała (co podał SK i niektórzy to podłapali) Ja o końcu wyłączności wiedziałem od ok roku.

O prawach filmowych napisałem, ponieważ @jack marudził :wink: i to wszystko.

 

Jak już mówiłem ja z Cyfrą ślubu nie brałem, jak uznam, że gdzie indziej będzie mi lepiej to pójde tam.

Ja nigdy nie twierdziłem, że Nka się nie rozwija, mają kilka fajnych rzeczy które bym chciał (LM, Comedy Central, kanały NBC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że n-ka czymś lepszym nas zaskoczy i tak się właśnie stało dokładnie o godzinie 12:45, Maciej Sojka zaprezentował kanały: HBO, HBO2 i HBO Comedy, które wreszcie od 1 stycznia 2008 roku znajdą sięw ofercie platformy n. Napewno 1 marca 2008 wejdzie kanał HBO HD do n, jestem o tym przekonany. Może też na 99% wejdzie Animax, który jest też firmy HBO. Czekam tylko na wiele takich konferencji i takich sensacyjnych niespodzianek! :wink::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubee, Czasami się krytykuje, czasmi chwali, tak to już jest. Chyba nie powiesz mi, że po poprzedniej konferencji byłeś zadowolony :) Takie były nadzieje, co to nka nie dołączy, a jak było każdy pamięta. Natomiast dzisiaj, to trzeba przyznać, dali dużo dobrych rzeczy (poza Filmboxem :P )

 

 

PS.

Chyba nie sądzicie, że oni tą umowe z HBO to tak na serio podpisywali na scenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja po ostatniej konferencji bylem rozczarowany,ale ta wynagrodzila mi to z nawiazka :D Ja jestem glownie wdzieczny ITI za to,ze sa na rynku. Jestem pewien,ze jakby nie n-ka to nic by sie u nas nie zmienilo. Sam mialem kiedys cyfre i wiem jak to wygladalo. Zero konkurencji = zero rozwoju. A teraz prosze, mamy HD, mamy VOD(niewazne jaki jest wazne,ze sie rozwija) , pvr i tak moglbym jeszcze wymieniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskaja Cyfrowcy,ale pewnie z opoznieniem.Ja do N-ki na razie nie mam zamiaru wracac bo:cena interesujacej mnie oferty jest na tym samym poziomie,a ona sama ubozsza.Mnie vod nie interesuje w ogole,kanaly typu Sci-FI tez nie,a kanaly pokroju Filmbox-to dla mnie badziew straszliwy(jak w Cyfrze Hallmark), Uniwersal moze okazac sie odpowiednikiem MGM-wiec tez dno.Dopoki oferta sportowa sie wyraznie nie poprawi nie zamierzam sie przenosic.Sama LM i bundesliga(Pucharow krajowych nie licze,bo tam na ogol graja rezerwy) mnie nie zaspokoja.Za malo pilki na wysokim poziomie,nie mowiac o innych popularnych dyscyplinach jak lekkaatletyka,boks.Oferte poprawili,ale to jeszcze nie to...Czas tez na poprawe softu.Swoj sprzet z N-ki oddalem starym i ciagle jest problem z normalnym ogladaniem przez HDMI na lcd Panasonica.Kilka razy na godzine zanika dzwiek na 5-10 sekund,po czym zanika obraz na 3-5 sekund i wszystko niby wraca do normy.Antena 90cm,wiec nie moze to byc jego wina,a sygnal i jakosc mocne.Ewidentnie ten badziewny soft zle wspolpracuje z popularnym tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o emisje satelitarna to na wyłączność na 100% w Nce są:

 

Comedy Central,

Discovery Historia,

MGM HD,

SportKlub,

SportKlub+,

Baby TV,

Discovery HD,

Wojna i Pokoj

 

no i wszystie kanaly "by TVN" typu TVN Lingua, nTalk, OTV NSport, Religia.TV czy TVN Med.

 

Jest kilka kanałów których Nka nie ma na wyłącznosć jak np. KidsCO czy NASN ale ich żadna platforma nie chce, a szkoda (zwłaszcza NASNa).

 

 

 

//bylem troche szybszy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączność są obecnie:

-Religia.TV

-TVN HD

-MGM HD (tu nie wiem czy na pewno jest na wyłączność)

-Comedy Central

-Wojna i Pokój

-Discovery HD

-Discovery Historia

-TVN Lingua

-nSport

-SportKlub

-SportKlub+

-nTalk

-O.TV

-Baby TV

-Sci Fi Channel

-Universal

 

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem i czy Da Vinci jest na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...