Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to nie chcę nic mówić, ale obawiam się że będzie większość rozczarowana...

Powiedzą ile mają klientów, ile chcą mieć, coś nowego w kwestiach technicznych (jakieś mało ważne), dowiemy się że N ma najwięcej kanałów HD, że dodali ostatnio Eurosport HD i TVP HD i... to tyle... Aha, jeszcze pewnie o promocjach wspomną :)

 

Nowe kanały? Ja to się wcale nie zdziwię jak Pan Sojka powie, że na prezentację 10 nowych kanałów zaprasza w październiku... Niedość, że nadal by się o nich mówiło, pisało, to jeszcze zanim się skończyłaby jedna konferencja Satmaniacy będą czekać na drugą... Idealne rozwiązanie.

 

Aha i dowiemy się pewnie, że ulubionym sportem pan Sojki jest NFL :D (no i może Euroliga?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś takiego maila: "Z przyjemnością informujemy, że kolejna, szósta już konferencja telewizji nowej generacji n odbędzie się 2 września w Warszawie. Podczas tego spotkania zaprezentujemy nowe kanały i zupełnie innowacyjne usługi.

 

Już teraz serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Aby otrzymać zaproszenie na konferencję wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.n.pl, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy. Zaproszenia zostaną wysłane do pierwszych 100 osób.

 

Osoby, które nie będą mogły przybyć osobiście, zapraszamy do oglądania relacji na żywo. Transmisja rozpocznie się 2 września o godz. 12:00 i będzie dostępna na http://www.n.pl.

 

telewizja nowej generacji n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Prawdopodobnie kanał znajdzie się w EPG wcześniej, co umożliwi nagranie go na nboxa. Podczas poprzednich konferencji zapominano o tym, co spotykało się z dużą dezaprobatą wśród abonentów n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem na poprzednią... Ale kolidowała z maturą z angielskiego o tej samej godzinie i z czegoś musiałem zrezygnować

W tym roku jak bym dostał to też bym nie pojechał bo mam akurat 1 zmiane w robocie i mam nadzieje że wprowadzą możliwość nagrania przez EPG na tunerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bloga więc bieda tym razem z przeciekami.

Na pewno będzie Disney Channel, coś związanego z MHP i nowy sposób prezentowania kilku spotkań Ligi Mistrzów na nSporcie, pochwalą się NFL i możliwością zamawiania premier VOD bezpośrednio z nBoksa.

Może pojawić się wreszcie multiroom, na pewno będzie coś związanego z inernetem, może wreszcie wprowadzą zapowiadane DD 5.1 na nSporcie.

Z kanałow, które teoretycznie mogą się pojawić:

-Hallmark

-DOQ

-The Fishing and Hunting Channel

-History Channel HD

-Viasaty (łącznie z TV 1000)

-Disney Cinemagic HD

-Filmbox Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...