Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest zależne od tego jaka jest oferta danego pakietu. Nawet gdyby mieli więcej niż 5 mln to i tak by się nie utrzymali, prawa kosztują i to nie mało, prawa spotrowe i dla kanałów filmowych, to jest drogie i kosztuje. Jakiejś optymalnej ceny nie da się podać, bo tak jak pisałem jest to zależne od tego ile jest kanałów w danym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to opłaty za kanał są pobierane od tzw. "gniazdka". I nie ma tutaj do rzeczy czy jest to 100tys abonentów, czy 1mln.

Superstacja chciała 50gr (i co rok kilka groszy więcej) za swój kanał od każdego abonenta.

Tak więc abonament 20zł jest nierealny, bo nie będzie w nim dobrych kanałów, a platformy do każdego pakietu musiałyby dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze troche nie w temacie ale nie chce rozpoczynac nowego tematu dlatego tu postanowilem umiescic swoj post.

Poniewaz powoli przymierzam sie do zmiany operatora mam pytanko odnosnie tej platformy. Mianowicie:

Czy jest mozliwosc na dekoderach n-ki ukladania swojej listy kanalow w pakiecie?

Z gory dzieki za odpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, myślałem że z fotela spadne, jak to przeczytałem :lol:

Dla niektórych wartością samą w sobie jest dodawanie kanałów, nieważne jakich byle dużo :wink:

Chyba dla Ciebie :P Czy ja wspomniałem coś o jakichkolwiek nowych kanałach? Pytam, bo chciałbym wiedzieć, czy będę mógł się załapać na transmisję na żywo, a nie "z odtworzenia" na stronie n. Nawiasem mówiąc: nie mam n (jak na razie), więc nowe kanały mnie nie obchodzą :lol:

 

Fiant: dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko związane już z tematem: wiadomo kiedy szóste nShow?
Na razie to chyba nie ma sensu bo nic więcej już chyba nie będzie do dodania z kanałów w dającej się przewidzieć najblizszej przyszłości, a legendarny multiroom nie wiadomo kiedy będzie, także o czym miałaby być ta konferencja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, myślałem że z fotela spadne, jak to przeczytałem :lol:

Dla niektórych wartością samą w sobie jest dodawanie kanałów, nieważne jakich byle dużo :wink:

Chyba dla Ciebie :P Czy ja wspomniałem coś o jakichkolwiek nowych kanałach? Pytam, bo chciałbym wiedzieć, czy będę mógł się załapać na transmisję na żywo, a nie "z odtworzenia" na stronie n. Nawiasem mówiąc: nie mam n (jak na razie), więc nowe kanały mnie nie obchodzą :lol:

 

Fiant: dzięki :wink:

Ekhm... , a tego to nie rozumiem to chcesz konferencję dla samego jej obejrzenia a nie tego co mogliby nam ogłosić? Przecież to nie mecz ... :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OE raczej nie wygrają,bo ich głównym motorem jest LM i pewnie tak zostanie.Ale raczej dalej pozyskają prawa do skrótów bo przecież wiele mahazynów robią dzięki nim.Pozatym może powalczą o pakiet derbowy co byłoby bardzo fajną sprawą.Sądzę,że bardziej Polsatowi i C+ może zależeć na całej lidze,choć zobaczymy może n jednak się włączy do gry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... , a tego to nie rozumiem to chcesz konferencję dla samego jej obejrzenia a nie tego co mogliby nam ogłosić? Przecież to nie mecz ... :shock:

No wiesz, ta tej konferencji emocje były większe niż na niejednym meczu :lol:

 

BTW: Wyliczanka Pana Sojki :arrow: Wyliczanka Pana Sojki: http://pl.youtube.com/watch?v=facjlAtxkaE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

He, myślę, że pół miesiąca wcześniej dowiesz się o konferencji, pamiętam, że kiedyś podali prawie miesiąc przed, że będzie konferencja. Na pewno dowiesz się o konferencji, bo to ogłasza się z jakimś hukiem wielkim, jakby to było coś wielkiego, a taka Cyfra robi to po cichutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...