Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio co pół roku pojawiają się plotki o końcu wyłączności na HBO. Nieraz rożni ludzie zapewniali że to pewne informacje. Kiedy startowała n tez spekulowano że będzie HBO.

 

Ja tylko pisałem, że ten serwis to wiarygodne źródło, we wrześniu pisali o promocji wymiany nboxa na recordera, która pojawiła się dopiero dzisiaj, więc pewnie swoje "dojścia" mają.

 

To nic pewnego ale na tej konferencji podobno mają dojść kanały do pakietów Hity Filmowe i Kultura Nauka Świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ce bardzo potrzebny jest kanał filmowy z w miarę świeżymi filmami. VOD vodem, ale jest masa użytkowników ze zwykłymi boxami. Movies24 nie załatwia problemu a jedynie go pogłębi.

Mam nadzieję, że szofostwo n-ki pamięta, że za kilka miesięcy zaczną kończyć się masowo umowy. Czymś nas trzeba zatrzymać. Na pewno nie będzie tym kanał movies24 lub promocja dla stałych klientów typu trzy miesiące za 48 zł ale z wydłużeniem umowy o 12!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na kanał z nowymi/nowszymi filmami nie liczył za bardzo. Widzisz jeżeli ktośma normalnego box'a to teraz ma szansę wymienić co na recordera o ile spełnia odpowiednie warunki, ale jak zwykle jest jakieś ale. Ehhh, ale na tym polegają promocja- "Coś za coś", tzn nie wszędzie takie promocje, ale zazwyczaj taką zasadę się stosuje, choć co "coś za coś" może oznaczać też "- X% za zostanie w naszej platformie" tak jak robi to Cyfra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na początku grudnia rozpoczną w Polsce nadawanie dwa kanały NBC Universal - Sci Fi Channel i Universal Channel. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że obie stacje znajdą się w ofercie platformy cyfrowej N. Dziś przedstawiciele NBC i N mają to oficjalnie ogłosić[...] Zarówno Sci Fi Channel, jak i Universal Channel znajdą się w ofercie platformy N. Poza tym kanały mają być dostępne w sieciach kablowych.

 

Wiele wskazuje na to, że abonenci N będą mogli oglądać także programy tworzone przez koncern SPI, który obecnie ma dwie stacje: Filmbox i Nonstop Kino, a niebawem ruszy kanał w HD.

Źródło :arrow:http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=37789

 

No dziś konferencja i w końcu się trochę wyjaśni jakie kanały trafią do N-ki, a jakie do CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to układanka sie układa...

 

1/3 kanałow z 9 czyli 3 beda w pakiecie filmowym...

Czyli Movies 24, SciFi u Universal:>

A płatnych będzie 6 czyli:

FilmBox i wielce praedopodobnie HBO MAXPACK z HBO, HBO 2 i Comedy...

Razem 9:>

 

aW przyszłości nie wykluczone jest włączenie do oferty Studio universal i kanały 13th Street :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fu*** tego się nie spodziewałem :D

 

Kanały filmowe, które dołączą do N:

 

-Universal (na wyłączność, start 1 grudnia w ramch pakitu HITY FILMOWE)

-Sci Fi Channel (na wyłączność, w ramach pakietu HITY FILMOWE)

-NonstopKino (od 1 grudnia, w ramach nowej opcji dodatkowej)

-NonstopKino HD (od 1 grudnia, w ramach nowej opcji dodatkowej)

-Filmbox (od 1 grudnia, w ramach nowej opcji dodatkowej)

-Movies 24 (od 12 grudnia, w ramach pakietu HITY FILMOWE)

-HBO (od 1 stycznia)

-HBO 2 (od 1 stycznia)

-HBO Comedy (od 1 stycznia)

 

NonsotpKino, NonstopKino HD i Filmbox będą przez pierwszy miesiąc za darmo dla wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...