Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

super!

Co do sportu to są konkretniejsze rzeczy od tego co ma PS-Liga Mistrzów,Bundesliga można pooglądac,choć zgadzam się że czegoś ofercie brakuje bo do c+ jeszcze nie dorównują,fajnie jakby powalczyli o OE-całą ligę albo chociaż częśc meczy(pakiet derbowy-w którym byłby mecz legia-wisła oczywiście) no i o NBA by mogli powalczyć,

oferta filmowa super!moim zdaniem VoD nie jest warte świeczki,ja osobiście wolę HBO!zobaczymy jaką ofertę przekaże kanały nowe z pakietu film jednak nie sądzę że że super,non stop kino to taki kanał chyba premium ale nie klasy hbo,także jest HBO jest super!!,

jak dla mnie N i oferta sport+HBO byłaby ok,ciekawo czy HBO będzie można brać jako 2 pakiet czy po wykupieniu 2 dopiero można brać ten pakiet(wtedy lipa byłaby),

porównując do cyfry kanał premium+dobra oferta sportowa(mam nadzieje ze cos nsport odkupi od cyfry na weekend) plus kanal HD TVN HD mozna mieć za nie taką wielka kwotę(zależy ile hbo kosztować będzie ale coś w granicach 20-30 złotych sądzę),

jedyne co w N bym zmienił to oferta informacja i rozrywka bo szkoda,że nie ma tam Polsatu,TV4(BB,Wladcy Much),Vivy(ale chyba jest w kanałach fta) no i fajnie jakby było jeszcze np. 1 kanał bajkowy,1 dokumentalny,może axn-czyli taki rozbudowany pakiet-nawet jakby kosztował nie 0 złotych a 5-10 zl.,

ale nie wszystko mieć można,oferta n ok-cp bez szans na dorównanie w tej chwili(no chyba że dołącza hbo i powiększa znacznie ofertę sportową)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poprzedniej baaaaardzo słabej koneferencji przyszedł czas na zdecydowanie lepszą.Napewno zyskają więcej abonentów w ciągu 6 miesięcy dojdą do 500 000 abonentów.Tylko ciekawe kto na tym straci CP czy C+.A może połączą siły (ile razy już o tym słyszałem) to byłaby SUPER PLATFORMA.Gdyby jeszcze z tym sportem było lepiej to może bym się zdecydował ,ale poza LM nie ma co oglądac (może Bundesliga).A mnie ciekawi ile kosztuje HBO jako opcja dodatkowa.Może ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja nie miałem jak zobaczyć konferencji ;p teraz muszę czekać jak wgrają materiał archiwalny :roll: mam nadzieje że dziś uporają się z tym, jak na razie tylko jest początek, koniec i o religia.tv.... ktoś zna inne źródła? :>

 

Więc plotki mówiły prawdę ^^ HBO w N ;p

Co do zmian sprzętowych nbox... niedawno pojawił się dekoder ADB-5810S/SX :> wyglądem zewnętrznym niczym się nie rożni, ,może środkiem tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby tak operatorzy za cały pakiet pobieraliby 20 zł.to wtedy każde gosp. domowe miałoby jakąś platformę.co o tym sądzicie?

 

jak na razie to jak podaje GW z usług TV Satelitarnej w Polsce korzysta blisko 3000000 gospodarstw...

 

Jak by oferowali pakiety po 20zł zamiast za 140zł to by bylo jakies 30000000 gospodarst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć za kulisami Sojka powiedział, że testują Multiroom. No oby ! Oby !

Może ktoś ma relację z tej "pokonferencyjnej konferencji" ?

 

Prawdopodobnie nie chcieli wszystkiego na raz dawać, bo wiedzą, że za 2-3 miesiące takich rewelacji mieć nie będą, to sobie Multiroom zostawili :P

A wiadomo już co to ten multiroom? Bo tak czytam i od ponad roku o nim głośno a nigdzie nie przeczytałem co to dokładnie ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...