Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu wspomniał, że Universal jest chory, że zrezygnował z 3 mln abonentów.

Ja coś czuję, że Nka nawiązała ścisłą współpracę z nimi (kanały, VOD, może nawet razem będą się promować) i stąd ta wyłączność. Universal na VOD Nki zarobi więcej, niż gdyby miał wpuścić te 2 kanały do CP czy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, znalazłeś już szczękę pod stołem?

Ile ty masz lat człowieczku?

Ja sie nie ekscytuje tym co ma konkurencja, tylko patrze na to to ma platforma, którą posiadam. Mnie to ani ziębi ani grzeje, że HBO będzie na Nce. O końcu wyłączności wiedziałem od roku. Pakiet Filmbox jest bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby (ciekawe ile z niego krzykną), szkoda tylko kanałów NBC. Z Cyfrą ślubu nie brałem, jak uznam, że inna platforma bardziej mi odpowiada, to ją kupie, z a Cyfry zrezygnuje. Jak narazie jest jeszcze C+ na którym mi najbardziej zależy, a niezanosi się, żeby te kanały znalazły się gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ciacho007 ze cie troche przytkalo..Nie jest najdrozsza, bo wszystko masz w opcjach do wyboru.Nie chcesz - nie placisz.

Tak samo jest w Cyfrze, nie chcesz nie bierzesz, ale wszyscy wytykali jej, że jest najdroższa. Ja osobiście uważam, że jest to głupi zarzut.

 

@Fiant, no już nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO N-ka!! Jak dla mnie to zdecydowanie najbardziej przelomowa konferencja! MAMY W KONCU SCI FI!!!! Jeszcze raz gratulacje :D

PS.Smiesza mnie tacy uzytkownicy jak np. "ciacho007" ,dla takich ludzi zawsze znajdzie sie jakis minus( nie dodali by kanalow,byloby narzekanie ze nic nowego nie wprowadzaja i ze oferta marna, dodali nowe kanaly to z kolei ze drogo,chociaz nawet cen jeszcze nie zna :/ ) ZENADA panie ciacho007 i to straszna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter - taki Multiroom to wiesz... :P

 

Panowie tylko mimo wszystko nie zapominajcie, że C+ nadal ma HBO, bo niektórzy tak mówią o tym, jakby C+ je straciła. Dla abonenta Cyfry jest obojętne, czy ktoś ma HBO, czy nie, ważne tak jak mówi @Pawop, że on nadal będzie je miał ;)

 

No ale z tym Universalem to Nka strzeliła w 10.

NBC w N

BBC w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ciacho007 ze cie troche przytkalo..Nie jest najdrozsza, bo wszystko masz w opcjach do wyboru.Nie chcesz - nie placisz.

Tak samo jest w Cyfrze, nie chcesz nie bierzesz, ale wszyscy wytykali jej, że jest najdroższa. Ja osobiście uważam, że jest to głupi zarzut.

 

@Fiant, no już nie przesadzaj.

Problem w tym że ja nie chce płacić za coś czego nie oglądam, za to filmy chciałbym mieć w dużych ilosciach.

 

 

Pawop, znalazłeś już szczękę pod stołem?

Ile ty masz lat człowieczku?

Ja sie nie ekscytuje tym co ma konkurencja, tylko patrze na to to ma platforma, którą posiadam. Mnie to ani ziębi ani grzeje, że HBO będzie na Nce. O końcu wyłączności wiedziałem od roku. Pakiet Filmbox jest bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby (ciekawe ile z niego krzykną), szkoda tylko kanałów NBC. Z Cyfrą ślubu nie brałem, jak uznam, że inna platforma bardziej mi odpowiada, to ją kupie, z a Cyfry zrezygnuje. Jak narazie jest jeszcze C+ na którym mi najbardziej zależy, a niezanosi się, żeby te kanały znalazły się gdzie indziej.

Co do zarzutu dziecinnosci, to nie ja wchodzę na forum innych platform i nie smrodzę tylko ty, dodatkowo prezentując półgołe laski w niewiadomo jakim celu. To nie ja twierdzę że moja platforma jest najlepsza i w ogóle wszystkie prawa już są sprzedane i wyłączności itp, itd czyli wszystkie rozumy pozjadałeś albo tak z nudów trolujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy fanboje maja niezla gule ;). A tak na sucho:

 

- HBO, fajnie, ze dolaczaja ale mnie zupelnie nie rusza. Jakosc HBO jest slaba (paradoskalnie najlepsza ma Comedy pokazujace 15 filmow w kolko), a emisje jakis mainstreamowych opatrzonych filmow rok po kinowej premierze to mimo wszystko nie to co tygryski lubia nabardziej.. Podobnie ambiwaletne uczucia mam co do Movies24.

 

- pakiet Filmbox - ramowka tych kanalow jest bardzo sensowna, obok ambitniejszych produkcji z kolekcji SPI (takie rzeczy jak Jak we snie, Sniadanie na Plutonie itd) sa tez polskie klasyki. Mam nadzieje, ze przekaz bedzie dobrej jakosci bo podczas testow bywalo z tym roznie. Zdecydowany plus dla Nki.

 

- Universal i Sci-fi - duzy plus, w polskich platformach nadal brakuje kanalow serialowych, gdyby Nka zdecydowala sie jeszcze na Fox Life to mialaby kompletna serialowa oferte, ale mysle, ze duet Universal + Comedy Central moze zastapic ten kanal.

 

Generalnie Nka bardzo dobrze sobie poczyna, Cyfra+ musi zaczac dzialac bo dlugo nie obroni sie dobrymi prawami sportowymi, zwlaszcza po dolaczeniu do Polsatu kilku kanalow BBC ktore na pewno beda wysokiej jakosci i TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zsumujcie wszystkie pakiety i usługi jak już będzie oficjalny cennik i n-ka będzie najdroższą platformą.

 

Pakiet Hity Filmowe nie podrożeje będzie dalej za 16 zł czyli pełen pakiet bez opcji dodatkowych 80 zł, z Cinemax, HBO, Filmbox ok. 140, a usługi się nie liczą bo ja np. nie mam Recordera, więc nawet jak bym chciał to Vod-u nie wezmę. W tym masz 5 kanałów HD, czyli nie jest tak drogo jak piszesz. Dla mnie może kosztować nawet 500 zł byle był jak największy wybór w opcjach i usługach, bo chyba lepiej mieć możliwość dokupienia HBO i NonstopKino HD niż nie mieć takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zarzutu dziecinnosci, to nie ja wchodzę na forum innych platform i nie smrodzę tylko ty. To nie ja twierdzę że moja platforma jest najlepsza i w ogóle wszystkie prawa już są sprzedane i wyłączności itp, itd czyli wszystkie rozumy pozjadałeś.

Po to jest forum, żeby wchodzić do różnych działów, a nie siedzieć na jednym. Jeśli chodzi o prawa filmowe, to tak, są posprzedawane, i nawet jak będziesz to negował jeszcze 10 razy, to sytuacja się nie zmieni.

 

dodatkowo prezentując półgołe laski w niewiadomo jakim celu
łaaał jak dla Ciebie to jest półnagie zdjęcie, to współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczmy teoretycznie:

Full pakiety podst. 80zł

Filmbox 15zł

HBO PAK 30zł

Cinemax 15zł

Nscreen + PictureBOX 40zł

 

Razem daje w przybliżeniu:)

180zł:)

 

Do tego należe jeszcze doliczyc usługe, Premoiery VOD

 

N juz jest najdroższa. A bynajmniej na równi z C+ bo oni jeszcze maja za 20zł RelaXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...