Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masowej migracji nie będzie, bo na platformy i kablówki podpisuje się wielomiesięczne umowy - więc taki abonent zrezygnuje najwcześniej po paru miesiącach.

 

Poza tym, nawet abonenci, którzy trzymają kablówkę/platformę ze względu na TV Trwam oglądają w niej też inne programy, których w DVB-T nie ma. To nie są zaślepione [beep]gi Rydzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle zacznijmy od tego że TV Trwam w ogóle nie ma na platformach cyfrowych z tej racji że stacja nie jest dostępna na Hot Birdzie, co mam nadzieje że niedługo się zmieni. Odbiór do stacji O.Rydzyka mają jedynie wybrańcy posiadający anteny skierowane także na Astrę czyli mówiąc precyzyjnie podwójne konwertery i zezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się oglądalnością TV Trwam nie zdziwili.

Przy okazji kłótni między TV Trwam a KRRiT, rada przygotowała raport z popularnością TV Trwam i tam przedstawiono dane z których obserwowano tendencję spadkową od kilku lat. Zresztą słuchalność Radia Maryja też spada :smile:

 

Myślę, że większość osób, które chcą to już ogląda TV Trwam. A po drugie oferta programowa TV Trwam jest niszowa, by nie powiedzieć nudna, więc z pewnością nie wygra z rozrywkową konkurencją DVB-T. Ale najważniejsze, by ludzie wpłacali kasę na Rydzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru czegokolwiek udowadniać, a tym bardziej mierzyć czas stoperem.

Liczą się fakty. A ludziska są ciekawscy. Będą zaglądać, chociażby po to, aby zobaczyć Częstochowę, może program wędkarki, motoryzacyjny, poradnikowy. Wysłuchać koncertu życzeń. Pogodę, Informacje dnia, publicystykę, może mszę. Sam nie wiem co jeszcze. Może trafią na dobry film. Dzieci obejrzą bajki.

Któż to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się oglądalnością TV Trwam nie zdziwili.

Przy okazji kłótni między TV Trwam a KRRiT, rada przygotowała raport z popularnością TV Trwam i tam przedstawiono dane z których obserwowano tendencję spadkową od kilku lat. Zresztą słuchalność Radia Maryja też spada :smile:

 

Prezes tej rady swego czasu nie wiedział, które kanały nadają już w NTC, a które jeszcze nie. Ciekawe jaką metodologią przeprowadzano ten raport? Sondażowo? A może pożyczyli telemetry od Nielsena? To istotne, żeby ocenić wiarygodność takowego raportu, bo można przygotować raport na każdy temat z jakimikolwiek wynikami, wystarczy tylko dobrze dobrać metodę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pavl6, obecnie rolę urządzeń telemetrycznych przejmuje oprogramowanie telewizorów i dekoderów sat, które są podpięte do netu i to w dość szerokim zakresie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...