Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz oglądałem w 25 FPS na Android TV.
Na moim Tizenie z 2017 powinno działać, ale nie chce się uruchomić. Oszukują i to mi się nie podoba. Bo , albo nie chce im się tego naprawić , albo już nie będzie działać na 3 letnich TV a biorą za to kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.07.2021 o 20:54, artur_d3 napisał:

Czy na tym kanale pojawiają się jeszcze jakieś premiery filmowe? Bo od dłuższego czasu na nic nowego nie trafiłem. Ostatnio to 1917 i Jojo Rabbit ale to już jakiś czas temu było

Czasami te premiery są guzik warte.

Ale racja, od czasu zdarzają się perełki jak " 1917".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronnie84 napisał:

Właśnie przełączyłem na ten kanał i doznałem szoku. Myślałem że po ME w 4k na TVP (gdzie obraz był super)technicy się ogarną i jakość transmisji będzie podobna a tu niestety lipa. Twarze zielone jak były tak są dalej. 

Dzisiejszy mecz ekstraklasy powinien być transmitowany na TVP 4k a nie na TVP Sport. Wtedy można by było zobaczyć jak wygląda prawidłowa jakość 4K. Może wtedy było by na tyle dużo skarg na jakość C+4K że ktoś z C+ by tym się zajął na poważnie. Tak jak było 11 czerwca kiedy włączyli beznadziejnie TVP 4K. Po wielu skargach abonentów na kiepską jakość do tego jak jest w wersji z naziemnej to na drugi dzień to poprawili.

Moim zdaniem to jest kpina z abonentów żeby im sprzedawać taki badziew.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni utrzymują ten kanał jedynie w celach marketingowych. My mamy 4K, a w CP brak, więc "wybierajta" nas, a nie ich. Resztę, czyli jakość oraz ramówkę mają w nosie. Loteria jeśli chodzi o jakość obrazu i ochłap rzucony od święta jeśli chodzi o sensowny film.

Edytowane przez salva
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Kummer said:

Niestety dźwięk stereo tylko. Po prostu obora. Man UTD - Leeds teraz. Obraz świetny. Dźwięk stereo. A jak u Was?

 

ale jak to stereo? co to 2000 rok? @Umek i spółka atakować oneoneone!

@andrzejgratis na twoim screenie ta żyleta to wygląda jak upskal z hd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...