Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Jakie to ma znaczenie do pomiaru czy mam dany kanał czy nie? Dzis nie mam jutro mogę mieć ten kanał czy inne 4K.Czy to na HB czy na innych satelitach.

To ja ci napiszę , że dziś nie mam BMW X6, ale jutro mogę mieć.

Co mi twoje cyferki pokazują nic. Ty wiesz jak wygląda stan faktyczny i czy te 2 MB robią różnicę. No nie wiesz. Czarna plansza i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie standardy powinno się naśladować i brać za wzór.

Mimo to, od kilku lat poza C+ ( i raz okazjonalnie TVP) żaden z nadawców nie stosuje..i dotyczy to przede wszystkim polskiej ligi piłkarskiej.A przecież  Polacy nie tylko interesują się ekstraklasą, (sportem), jeśli chodzi o telewizję linearną.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kummer wyobraź sobie, że oglądam wszystko w 4K, co leci w naszej TV i mam porównanie. C+ 4K, dopóki nie skopał kolorów, był wyznacznikiem jakości. Zgadzam się - nasza liga - choć żenująca, jeżeli chodzi o poziom - to jakościowo było świetnie. Obecnie wszystko zależy, jaką nogą wstanie technik. Jak załączy dobre kolory to jest petarda, a jak nie to wyblakły czerwony i zielonkawe twarze. Ipla pod tym względem we wczorajszym meczu - petarda.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno tak być, ale nie dlatego, że ktoś dopłaca. To, że ty płacisz to twoja wyłącznie sprawa. Jeden przy przedłużeniu sobie załatwi za 0 zł, inny tego nie uzyska, a jeszcze ktoś inny wykupi w czasie trwania umowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brady na początku umowy , było " łał" gdy zajrzałem do VOD 4K .

Z biegiem czasu entuzjazm gdzieś zniknął. 

Niewiele się zmienia oferta, ( w większości wciąż te same filmy) nowości  od przypadku do przypadku i nie zawsze " z górnej półki" .

Sport to głównie oferta C+ 4K i ...sumie dobrze, bo tu nie ma konkurencji.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w tym samym czasie emitowany był film "Szybcy i wściekli" na zwykłym C+ i C+ 4K.

Chore, żeby wybierać zwykłe C+ ponieważ są żywsze kolory i kontrast. 

Ktoś to tam ogarnia w ogóle? 

W dniu 16.04.2021 o 12:42, ronnie84 napisał:

"Polska z lotu ptaka". 

Dokładnie, jedyny kanał który daję radę. 

Niby się tłumaczyli HDRem, a na nim wszystko ładnie, pięknie - tak jak powinno być. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały zeszły  sezon oglądałem LM 4K  w Ipla I napisze ci ze blado Ipla się prezentuje do LM co była na Canal+4K. 

Więc wychwalanie Ipli jest co najmniej nie na miejscu ;) Każdy ma swoje za uszami.   

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelna zgoda. Kiedyś C+4k i liga mistrzów to była petarda. Teraz obnizyli loty baaardzo więc nie trudno zrobić coś lepszego. A czy ogladasz teraz z Ipli w 4k? Paradoksalnie kiedyś Ipla i inne wynalazki były beznadziejne a C+4k wyznaczał poziom. Teraz jest dokladnie odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...