Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moja ciocia ma dekoder Samsung HD , ktory dostała do TV jakies 8 lat temu. Dekoder w folii nigdy nie rejestrowany .

 

Kiedys jak czytałem gdzieś była promocja ze działał przez miesiąc Familijny+ Rekax Mix lub 3czy 4 m Familijny ?

 

Dzwoniłem na infolinie przed chwila i gościu mowi ze tej promocji nie ma a system nie wyszukuje karty.

 

Czy to sa sprawdzone informacje czy jest inaczej ?

 

Z gory dzieki za pomoc

Więc tak,najpierw dzwonisz w celu rejestracji dekodera.Z góry mówię ,będzie ciężko. Rejestruj imiennie.Jeżeli to jest nowy dekoder w pudełku to powinna tam być karta gwarancyjna,instrukcja obsługi lub coś podobnego i tam powinien być wyszczególniony ten pakiet Familijny na który  spróbuj się powołać.Jeżeli karta ma rewizję.01,pakiet nie będzie działał.Telefony w celu nadania uprawnień nie pomogą.Potrzebna jest wymiana karty i tu  pojawiają się kolejne schody.Od początku do końca rejestracji dekodera wszystko zależy na jakiego konsultanta trafisz.Kiedyś można było rejestrować anonimowo nie wiem jak jest teraz ale potem ciężko zarejestrować jest imiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa co 2h jest aktualizowane ja zleciłem po 2h miałem mozliwosc ponownej edycji.Ciekawe jak długo...

 

Już się popsuło....

 

"Ze względu na prowadzone prace serwisowe mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług. Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy. Zapraszamy do skorzystania z usługi w późniejszym terminie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@swojadroga A czy jest jakakolwiek możliwość zakupu dekodera lub modułu CAM z umową, po zakończeniu której dekoder lub moduł CAM przejdzie na własność? Pisząc o dekoderach, mam na myśli zwykły dekoder HD bez dysku. Pamiętam, że jakiś czas temu były chyba takie dekodery z umową na czas nieokreślony.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, posiadam nowego Samsunga HD jeszcze w folii kupiony kiedyś z tv :)))) i tu pytanie czy CP go zarejestruje i po rejestracji dostanę jakiś darmowy pakiet ? (Kiedyś było 3 lub 4 m familijny lub 1 m relax mix) i bede mógł po rejestracji doładowywać dowolne pakiety jako prepaid ?

 

a i jeszcze karta jest starego typu (co oczywiste :))) ) w menu systemowym pokazuje sie rev 01 a ktos tu kiedyś na Forum pisał, ze miał podobny problem i nie chciała przejść aktywacji . Dadzą za free nowa ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zarejestrowali jakieś dwa miesiące temu. Pakiet na start też nadali, ale dopóki nie wymienisz karty - nie pooglądasz. A kartę wymienią, tylko się trzeba trochę z nimi popałować, żeby dotarło, co od nich chcesz. Na kartę czekasz (jak już dostaniesz info, że wymienią) około tygodnia do dwóch. Faktury za wymianę nie dostałem, ale pewnie będą mówić/pisać, że to kosztuje 49 złotych + przesyłka.

 

Jak Cię będą odsyłać do punktu po wymianę dekodera, to się grzecznie zapytaj, w którym wymianiają dekodery prepaid i poproś o adnotację w systemie, że Ci go mają wymienić, bo masz daleko i nie chcesz na darmo jeździć. Wtedy karta na wymianę się znajdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...