Jump to content

Recommended Posts

Zatrudnienie Kamila Durczoka było chyba największym błędem tej stacji. Nie dziwię się, że ktoś w końcu zdecydował się na rewolucję.

Moim źródłem akurat były relacje od tvpolsat.info, ale to też jest dobre i bezpośrednie przy okazji. Szkoda, że konferencji nie można było zobaczyć na antenie samego Polsatu News.

Nowe studio to bardziej lifting jest - wygląda tak samo jak poprzednio. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w poniedziałek, jeśli chodzi o nową ramowkę i oprawę graficzną Polsat News.

1 godzinę temu, Kirk napisał:

Albo też uznaje że istotniejsza od wyglądu belki jest zawartość merytoryczna.

Odświeżając całą ofertę, ramówkę, dodając nowe twarze, to wizerunek graficzny też wypadałoby przy okazji zmienić. A jest to idealna do tego okazja.

Muszę powiedzieć że nowe studio bardzo mi się podoba - choć czekam na to jak sobie poradzić Bogdan Rymanowski w nowej roli w informacyjnej stacji z pod znaku słońca.

To poczekasz sobie do jutra. Dzisiaj poprowadzi tylko Wydarzenia i opinie.

Mi się podoba, to jak animacje się zmieniają na tym ekranie. Lecz bardziej ciekawi mnie głębsze wykorzystywanie tego. Jest on mniejszy od tego w TVN 24, więc i łatwiej jest przy nim stanąć i coś pokazać. Przy najbliższych wyborach pewnie bardziej to wykorzystają. Oby.

Pierwsze minuty w nowym studiu.

3 godziny temu, Emil.1603 napisał:

To poczekasz sobie do jutra. Dzisiaj poprowadzi tylko Wydarzenia i opinie.

Wydarzenia również. 

Raczej nie bo teraz kombinują że jedna osoba prezentuje newsy a druga przeprowadza rozmowy z gośćmi :)

Miałem nadzieję że zniknie ten napis "HD" w prawym górnym rogu, ale nadzieja matką głupich.

''Wydarzenia i Opinie'' z Bogdanem Rymanowskim nieco bardziej zostały odświeżone - choć czołówka jest taka sama, to jednak została zmieniona oprawa muzyczna. Także ''Wydarzenia i Opinie'' zostały podzielone na 2 części: ''Twarzą w Twarz'' oraz ''Będzie się działo''.

Wygląda na to, że dmuchany od dawna balon właśnie pękł. Od dłuższego już czasu obserwuję bałagan w Polsacie, po prostu jeden wielki bajzel. Być może przez ostatnie zakupy właściciela i wiele planowanych zmian na raz ludzie tam pracujący po prostu już tego nie ogarniają. Miało być nowe otwarcie, a oprócz wyremontowania studia w zasadzie niewiele się zmieniło. Przestarzała i nienowoczesna oprawa graficzna pozostała, przeciętny widz nawet nie zauważy że studio jest po remoncie. Generalnie klapa. Czy przypadkiem nie zapowiadali również zmienionej oprawy? Wydaje mi się, że zapowiadali.

Dokładnie, do tej pory włączyłem Polsat News lecąc po kanałach i pierwsze wrażenie: starą oprawa i nie widać zmian. Dopiero po pewnym czasie można zauważyć zmiany. Dla mnie bardziej zauważalne by było usunięcie tego napisu HD w górnym rogu.

A mnie się nowe studio bardzo podoba, tylko ta oprawa psuje efekt.

Ale oglądalność wczoraj całkiem przyzwoita.

Oglądalność będzie można porównywać za miesiąc. Być może po prostu nie zdążyli z nową oprawą, albo może ktoś w trakcie się rozmyślił, bo remont studia kosztował za dużo... Ta ich oprawa to jest dobra na telewizory kineskopowe, nie zaś nowoczesne, pozwalające na oglądanie w Full HD. Ich oprawa wygląda po prostu blado. To już TV Republika ma nowocześniejszą.

Edited by jaszek